ZUORA تحقیقات آغاز شده توسط سابق لوئیزیانا دادستان کل: کان Swick & Foti, LLC بررسی افسران و مدیران Zuora, Inc. – زو

NEW ORLEANS, مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — دادستان سابق کل لوئیزیانا, Charles C. Foti جونیور, Esq., یک شریک در قانون شرکت از کان Swick & Foti, LLC (“KSF”) اعلام کرد که KSF آغاز شده است و رسیدگی به Zuora, Inc. (NYSE: زو).

منتهی به مارس سال 2018 ارائه عمومی اولیه (“IPO”) و پس از آن این شرکت بارها و بارها به بازار عرضه شده خود را با دو گل سرسبد محصولات نرم افزار صدور صورت حساب و RevPro به عنوان یک برنامه کاربردی یکپارچه و بدون درز مدیریت مالی, راه حل برای اشتراک آنلاین سفارش-به-نقدی خدمات با تاکید به سرمایه گذاران متقابل مقدار فروش این دو محصول است. با وجود آن قبل از نمایندگی در 30 مه 2019شرکت فاش ملال انگیز 1Q2020 نتایج مالی و کاهش ارشاد به دلیل “اجرای headwinds” از جمله چالش ها و تاخیر با ادغام صدور صورت حساب و RevPro و به همین ترتیب این شرکت توانایی به طور موثر به صلیب فروش بین این دو محصول است.

این شرکت شکایت شده در اوراق بهادار دعوی در دادگاه اقدام کلاس برای عدم افشای مواد اطلاعات نقض قوانین اوراق بهادار فدرال. دادگاه در این مورد را تکذیب کرد این شرکت حرکت به اخراج اجازه می دهد پرونده به جلو حرکت کند.

KSF بررسی است که با تمرکز بر این که آیا Zuora افسران و/یا مدیران خود را نقض وظایف امانتی به Zuora سهامداران و یا در غیر این صورت نقض دولت یا قوانین فدرال است.

اگر شما از اطلاعات است که کمک خواهد KSF در آن بررسی شده اند و یا در دراز مدت دارنده Zuora سهام و می خواهم به بحث در مورد حقوق قانونی خود را, شما ممکن است بدون تعهد یا هزینه به شما تماس بگیرید تلفن رایگان در 1-877-515-1850 یا ایمیل KSF شریک مدیریت لوئیس کان ([email protected]) و یا بازدید https://www.ksfcounsel.com/cases/nyse-zuo/ برای کسب اطلاعات بیشتر.

در مورد کان Swick & Foti, LLC

KSF که همکاران عبارتند از سابق لوئیزیانا دادستان کل Charles C. Foti جونیوریکی از برتر کشور بوتیک دادخواهی اوراق بهادار شرکت های حقوقی. KSF در خدمت انواع مشتریان – از جمله سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی و مدیران و سرمایه گذاران خرده فروشی – در به دنبال بهبود برای سرمایه گذاری ضرر و زیان ناشی از تخلف یا تخلفات توسط عموم شرکت های معامله. KSF دفاتر در نیویورک, کالیفرنیا و لوئیزیانا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد KSF, شما ممکن است بازدید www.ksfcounsel.com.

تماس با ما:

کان Swick & Foti, LLC
لوئیس کانشریک مدیریت
[email protected]
1-877-515-1850
1100 Poydras خیابان سوئیت 3200
New Orleans, LA 70163

منبع کان Swick & Foti, LLC

لینک های مرتبط

http://www.ksfcounsel.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net