زوکربرگ دفاع خواهد Instagram, Whatsapp خریداری قبل از کنگره

Facebook, Inc.’s, مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ خواهد کرد از رسانه های اجتماعی شرکت قبل از کنگره شنوایی روز چهارشنبه گفت: این چهره رقابت شدید توجیه آن خریداری و با اشاره به رشد اقتصادی چین به عنوان یک اینترنت ابرقدرت.

زوکربرگ نوشته شهادت ساخته شده در جمعه استدلال می کند که رسانه های اجتماعی شرکت موفق شد “آمریکا راه با شروع از هیچ چیز و ارائه محصولات است که مردم ارزشمند پیدا کنید.

“ما رقابت در برابر شرکت های ظاهر می شود در این جلسه به علاوه بسیاری دیگر که فروش تبلیغات و اتصال مردم است. ما همچنین رقابت در سطح جهانی و از جمله در برابر شرکت هایی که دسترسی به بازار است که ما نمی در” زوکربرگ بگویید یک پانل از نمایندگان مجلس با بررسی چگونه کسب و کار خود و شیوه های جمع آوری داده ها صدمه دیده اند کوچکتر از رقبا.

همچنین شهادت هستند اجرائی Amazon.com Inc. (AMZN), Alphabet, Inc.’s (GOOGLE) گوگل و اپل وارز. (AAPL).

زوکربرگ همچنین دفاع از Facebook را خریداری گفت: اجتماعی-پلت فرم رسانه های کمک شرکت های مثل واتساپ و Instagram رشد. هر دو متعلق به Facebook (FB).

او همچنین یادآوری قانونگذاران از تهدید رقابتی ایالات متحده شرکت های فن آوری از چین گفت: این کشور آسیایی است که ساختمان آن “نسخه خود را از اینترنت با تمرکز بر ایده های بسیار متفاوت و آنها صادرات چشم انداز خود را به کشورهای دیگر است.”

زوکربرگ همچنین تمدید Facebook تماس برای مقررات دولتی. او قبلا به نام برای بیشتر قوانین در مناطق که در آن شرکت مورد انتقاد قرار گرفته – از جمله محتوای مضر در رسانه های اجتماعی, انتخابات, یکپارچگی و حفظ حریم خصوصی.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de