بر اساس یک بالا پایان روتر معماری و به طور کامل توزیع سوئیچ TTIAN فراهم می کند دسترسی به بزرگترین ظرفیت در صنعت و مناسب برای طیف گسترده ای از حالات برنامه مانند صفحه اصلی پهنای باند دولتی و سازمانی شبکه های 4G و 5G و همچنین هوشمند پارک های صنعتی. تیتان و همچنین پشتیبانی از GPON, 10G PON و 50G PON متقابل نسل دسترسی به طور موثر و طولانی کردن چرخه عمر از تجهیزات در شبکه. TITAN پلت فرم اجازه می دهد تا برای ادغام 5G و FTTH و سرعت 5G با استقرار زیرساخت های منابع مانند فیبر مجرایsو تجهیزات اتاقs. علاوه بر TITAN innovatively دستیابی به یکپارچه سازی آن و CT و گسترش حالات برنامه از دسترسی به تجهیزات از طریق ساخته شده در تیغه. در یک اپراتور زنده شبکه های تیتان فراهم می کند دسترسی CDN تابع برای استقرار پربیننده ترین ویدئوها رو به پایین است که به طور چشمگیری باعث بهبود تجربه کاربر. در حال حاضر TITAN است که مستقر در مقیاس جهانی است.

به عنوان گل سرسبد نوری راه حل های شبکه از ZTE E-OTN راه حل این است که مجهز به ZTE گل سرسبد OTN محصول ZXONE 9700, است که پشتیبانی از بزرگترین OTN اتصال متقابل پلت فرم در صنعت ارائه حداکثر ظرفیت 2T حافظه حداکثر 128T هر subrack و حداکثر 384T در یک خوشه در نتیجه به طور قابل توجهی گسترش ظرفیت شبکه. با استفاده از یک سری کامل از خانه چیپست و منحصر به فرد انعطاف پذیری شکل گیری الگوریتم ZTE مجموعه بسیاری از رکوردهای جهانی در این زمینه فراتر از آن-100G فوق العاده-انتقال از راه دور و ایجاد طولانی ترین فاصله انتقال در آزمون موجود 400G شبکه تلفن همراه چین در سال 2019 دستیابی به فاصله انتقال از بیش از 600 کیلومتر است.

ZTE هوشمند مدیریت و کنترل پلت فرم ZENIC یکی می تواند کمک به دستیابی به یک کلیک خدمات تأمین و به طور موثر به بهبود خدمات استقرار و بهره وری و تجربه کاربر. در ضمن بر اساس داده های بزرگ و تحلیل و هوش مصنوعی (AI) ZENIC یکی می تواند دقیقا شناسایی شبکه گسل ارائه راه حل های پردازش خودکار تجزیه و تحلیل علل و ایجاد آلارم در زمان, در نتیجه به طور موثر صرفه جویی در اپراتورهای شبکه O&M هزینه ها و بهبود O&M بهره وری.

“من می خواهم به قدردانی من به ما شرکای جهانی برای به رسمیت شناختن بالا. ما مفتخر به دریافت این جایزه گفت:” هنگ Yunjun معاون رئیس جمهور از ZTE Corporation. “ZTE را در ادامه کار با شرکای خود در نوری ارتباطات صنعت به تعمیق نوآوری در فن آوری و همکاری, بنابراین به عنوان برای رسیدن به موفقیت کسب و کار با هم.”

به عنوان شناخته شده رسانه های جهانی شبکه های نوری میدان Lightwave برگزار کرده است سالانه جایزه نوآوری در OFC برای سال های بسیاری به منظور به رسمیت شناختن بالا محصولات و راه حل های در زمینه مخابرات نوری. قضات مشهور در شبکه های نوری متخصصان از اپراتورهای شبکه تامین کنندگان و همچنین به عنوان مدیران ارشد تحلیلگران و مهندسین از تحقیقات صنعتی و شرکت های مشاور.

ZTE ارائه پیشرفته ارتباطات از راه دور سیستم های, دستگاه های تلفن همراه و شرکت راه حل های فناوری برای مصرف کنندگان اپراتورها و شرکت های بخش دولتی و مشتریان. به عنوان بخشی از ZTE استراتژی این شرکت متعهد به ارائه به مشتریان با یکپارچه end-to-end نوآوری برای تحویل تعالی و ارزش به عنوان ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش های همگرا. پذيرفته شده در بورس از دلار هنگ کنگ و شنژن (ثانیه به اشتراک گذاری سهام کد: 0763.هنگ کنگ / سهم سهام کد: 000063.SZ), ZTE به فروش می رساند محصولات و خدمات خود را در بیش از 160 کشور جهان است.

به تاریخ ZTE به دست آمده است 46 تجاری 5G قرارداد در بازارهای عمده مانند اروپا, آسیا و اقیانوسیه, خاورمیانه و آفریقا (MEA). ZTE مرتکب 10 درصد از درآمد سالانه به تحقیق و توسعه و نقش رهبری در استاندارد بین المللی-محیط سازمان.

تماس با رسانه ها:

مارگارت Ma
ZTE Corporation
Tel: +86 755 26775189
ایمیل: [email protected]

منبع ZTE Corporation

لینک های مرتبط

http://www.zte.com.cn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de