در 2019, ZTE راه اندازی اولین 5G گل سرسبد گوشی های هوشمند ZTE آکسون 10 نرم افزار 5G است که در دسترس در بیش از 10 کشور در مقیاس جهانی است. ZTE آکسون 10 نرم افزار 5G نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان اولین 5G گوشی های هوشمند در دسترس است در شمال اروپابه شرق میانه و چین.

با تعهد به استقرار یک سری متنوع 5G ترمینال دستگاه های نمونه کارها به نیازهای متنوع از اپراتورهای سازمانی و کاربران و مصرف کنندگان در چند سرویس حالات ZTE شده است در همکاری با بیش از 30 حامل های جهانی در 5G ترمینال زمینه است.

در همکاری با ژاپن برترین اپراتور SoftBank, ZTE با موفقیت وارد شده به دیگر بالا پایان 5G بازار با معرفی اولین 5G گل سرسبد گوشی های هوشمند ZTE آکسون 10 نرم افزار 5G به ژاپن. به عنوان اولین اپراتور در ژاپن اعلام 5G استقرار و ارائه کنندگان محلی با 5G خدمات SoftBank را 5G خدمات عمل خواهد شد در چند منطقه برای اولین بار و پس از آن به تدریج گسترش به شهرستانها عمده مانند توکیو, اوزاکا و ناگویا. موجب ZTE آکسون 10 نرم افزار 5G مصرف کنندگان قادر خواهد بود برای لذت بردن از بی سابقه 5G خدمات مانند علیرضا VR رایگان, نقطه نظر, واقعیت (FR) و سریع ترین تا کنون تجربه بازی.

به تاریخ ZTE امن 46 5G قراردادهای تجاری در سراسر جهان پوشش چین, اروپا, آسیا و اقیانوس آرامبه خاورمیانه و دیگر عمده 5G بازار و انجام در عمق 5G همکاری با بیش از 70 حامل در سطح جهان است.

ZTE ارائه پیشرفته ارتباطات از راه دور سیستم های, دستگاه های تلفن همراه و شرکت راه حل های فناوری برای مصرف کنندگان اپراتورها و شرکت های بخش دولتی و مشتریان. به عنوان بخشی از ZTE استراتژی این شرکت متعهد به ارائه به مشتریان با یکپارچه end-to-end نوآوری برای تحویل تعالی و ارزش به عنوان ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش های همگرا. پذيرفته شده در بورس از دلار هنگ کنگ و شنژن (ثانیه به اشتراک گذاری سهام کد: 0763.هنگ کنگ / سهم سهام کد: 000063.SZ), ZTE به فروش می رساند محصولات و خدمات خود را در بیش از 160 کشور جهان است.

به تاریخ ZTE به دست آمده است 46 تجاری 5G قرارداد در بازارهای عمده مانند اروپا, آسیا و اقیانوسیه, خاورمیانه و آفریقا (MEA). ZTE مرتکب 10 درصد از درآمد سالانه به تحقیق و توسعه و نقش رهبری در استاندارد بین المللی-محیط سازمان.

تماس با رسانه ها:

مارگارت Ma
ZTE Corporation
Tel: +86 755 26775189
ایمیل: [email protected]

منبع ZTE Corporation

لینک های مرتبط

www.zte.com.cn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de