در 5G عصر دو طرف خواهد تیم را برای توسعه مصرف کننده محور 5G گوشی های هوشمند در تلاش برای پاسخگویی به ظهور شخصی خواسته های کاربران محلی همراه با استقرار شبکه 5G در ژاپن. در سال 2020 ZTE راه اندازی خواهد شد نزدیک به 10 5G گوشی های هوشمند در سراسر جهان و در مجموع بیش از 15 5G ترمینال دستگاه.

در علاوه بر این به KDDI, ZTE نیز همکاری با SoftBank در ژاپن به راه اندازی ZTE آکسون 10 نرم افزار 5G در مارس سال 2020. ZTE آکسون 10 نرم افزار 5G شده است در دسترس در بیش از 10 کشور در مقیاس جهانی و به رسمیت شناخته شده است به عنوان اولین 5G گوشی های هوشمند به صورت تجاری در دسترس است در شمال اروپا, شرق میانه و چین.

“ZTE متعهد به رفع نیازهای متنوع از اپراتورهای سازمانی و کاربران و مصرف کنندگان در چند سرویس حالات و توانمند سازی صدها نفر از صنایع با تکمیل 5G دستگاه های پایانه, نمونه کارها” گفت: Xu فنگ SVP ZTE Corporation و رئیس جمهور از دستگاه تلفن همراه را بدست آورد. “ما در همکاری نزدیک با اپراتورها در سراسر جهان از جمله KDDI و SoftBank برای پیدا کردن و پاسخگویی به نیازهای واقعی مصرف کنندگان در بازار محلی است.”

پس از راه اندازی جدید 5G گوشی های هوشمند ZTE آکسون 11 5G در چین در آوریل 23, ZTE بیشتر گسترش سبد محصولات خود را و حضور جهانی خود را در 5G ترمینال دستگاه های بخش. به تاریخ ZTE شده است در همکاری با بیش از 30 جهانی اپراتورها در 5G ترمینال زمینه است.

ZTE ارائه پیشرفته ارتباطات از راه دور سیستم های, دستگاه های تلفن همراه و شرکت راه حل های فناوری برای مصرف کنندگان اپراتورها و شرکت های بخش دولتی و مشتریان. به عنوان بخشی از ZTE استراتژی این شرکت متعهد به ارائه به مشتریان با یکپارچه end-to-end نوآوری برای تحویل تعالی و ارزش به عنوان ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش های همگرا. پذيرفته شده در بورس از دلار هنگ کنگ و شنژن (ثانیه به اشتراک گذاری سهام کد: 0763.هنگ کنگ / سهم سهام کد: 000063.SZ), ZTE به فروش می رساند محصولات و خدمات خود را در بیش از 160 کشور جهان است.

به تاریخ ZTE به دست آمده است 46 تجاری 5G قرارداد در بازارهای عمده مانند اروپا, آسیا و اقیانوسیه, خاورمیانه و آفریقا (MEA). ZTE مرتکب 10 درصد از درآمد سالانه به تحقیق و توسعه و نقش رهبری در استاندارد بین المللی-محیط سازمان.

تماس با رسانه ها:

مارگارت Ma
ZTE Corporation
Tel: +86 755 26775189
ایمیل: [email protected]

منبع ZTE Corporation

لینک های مرتبط

www.zte.com.cn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im