شنژن, چین, مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — ZTE Corporation (0763.هنگ کنگ / 000063.SZ) عمده بین المللی و ارائه دهنده خدمات ارتباطات از راه دور شرکت و مصرف کننده راه حل های فناوری برای اینترنت تلفن همراه امروز است مستقر صنعت و تجارت را محاکمه 400G OTN خوشه سیستم همراه با Shenzhen Branch of China Telecom.

سیستم پشتیبانی از حداکثر 64-طول موج 400 گرم و ظرفیت آن به 3.2 برابر است که از یک 100G سیستم. آن به طور موثر می تواند برآوردن الزامات مورد نیاز برای عبور از حلقه غیر مسدود کردن برنامه ریزی در یک شرکت خصوصی, خط, کاهش مشکل از شبکه O&M و با سرعت بالا و بهره برداری پایدار از 5G شبکه حمل و نقل.

ZTE و Shenzhen Branch of China Telecom مستقر صنعت اول 400G OTN خوشه راه حل در چند سوپر هسته ای گره در شبکه با هر سایت حمایت از 128 سرویس شکافها و 64T cross-connect ظرفیت.

در ضمن راه حل ارضا غیر مسدود کردن الزامات برنامه ریزی تعداد زیادی از کوچک و دانه دانه بودن خدمات آورده شده توسط SDH تجهیزات تدریجی به طور موثر قادر می سازد با سرعت بالا حمل و نقل از 5G gigabit پهنای باند و شرکت های خصوصی خط خدمات به طور قابل توجهی کاهش O&M مشکل و صرفه جویی در شبکه های O&M هزینه ها برای مشتریان.

علاوه بر این, ZTE گل سرسبد OTN دستگاه ZXONE 9700 مستقر است برای این راه حل که در آن م band به کار است. این دستگاه با پشتیبانی از حداکثر ظرفیت شبکه از 25.6 T است که 3.2 بار ظرفیت یک 100G سیستم در نتیجه تحقق مطالبات بیشتر گسترش شبکه و صرفه جویی در مشتری قبل از سرمایه گذاری.

در این پروژه نیز مستقر با 32 درجه ROADM نوری-معماری لایه در تلاش برای بهبود بهره وری حمل و نقل. معماری اجازه می دهد تا مرد صافی و مش چند جهت اتصال به شبکه و پشتیبانی از یک هاپ انتقال و در نتیجه کاهش OTN خدمات حمل و نقل تاخیر بهبود تجربه کاربر و کاهش پهنای باند فشار بر مرد هسته ای گره.

ZTE را ZXONE 9700 سری را حفظ کرده است و “رهبر” امتیاز در هسته “بسته – نوری حمل و نقل” و “مترو بسته – نوری حمل و نقل” زمینه بر اساس آخرین ارزیابی GlobalData,.

با استفاده از عمیق تجربه فنی و جامد در بازار و موقعیت نوری در زمینه شبکه های, ZTE است اعزام بیش از 400 100G/B100G شبکه در سراسر جهان با مجموع طول بیش از 400 ، 000 کیلومتر است.

با توجه به آخرین گزارش از دل D’oro گروه منتشر شد و در مارس سال 2020سهم بازار از ZTE نوری شبکه, دستگاه افزایش 2.4 درصد در سال 2019 تبدیل شدن به یکی از دو فروشندگان با بیشترین افزایش می دهد. علاوه بر این Omdia نشان داد که ZTE رتبه شماره 2 در جهانی OTN سوئیچینگ بازار در سال 2019.

ZTE ارائه پیشرفته ارتباطات از راه دور سیستم های, دستگاه های تلفن همراه و شرکت راه حل های فناوری برای مصرف کنندگان اپراتورها و شرکت های بخش دولتی و مشتریان. به عنوان بخشی از ZTE استراتژی این شرکت متعهد به ارائه به مشتریان با یکپارچه E2E نوآوری برای تحویل تعالی و ارزش به عنوان ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش های همگرا. پذيرفته شده در بورس از دلار هنگ کنگ و شنژن (ثانیه به اشتراک گذاری سهام کد: 0763.هنگ کنگ / سهم سهام کد: 000063.SZ), ZTE به فروش می رساند محصولات و خدمات خود را در بیش از 160 کشور جهان است.

به تاریخ ZTE به دست آمده است 46 تجاری 5G قرارداد در بازارهای عمده مانند اروپا, آسیا و اقیانوسیه, خاورمیانه و آفریقا (MEA). ZTE مرتکب 10 درصد از درآمد سالانه به تحقیق و توسعه و نقش رهبری در استاندارد بین المللی-محیط سازمان.

تماس با رسانه ها:

مارگارت Ma
ZTE Corporation
Tel: +86 755 26775189
ایمیل: [email protected]

منبع ZTE Corporation

لینک های مرتبط

www.zte.com.cn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im