ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم می گوید آن است که تقویت آن تمرکز بر ایمنی و مسائل مربوط به حریم خصوصی در میان خروش در “زوم-بمب گذاری” و یا تصویری نرم.

اف بی آی روز دوشنبه هشدار داد در سراسر کشور افزایش “زوم-بمب گذاری” همانطور که بیشتر مردم تبدیل شده اند به ویدئو کنفرانس میان coronavirus بیماری همه گیر. این اداره در گفت و گو با دریافت گزارش های متعدد از هکرها مصرف بیش از دانشگاه ها و مدارس و کلیساها و سیاسی, همایش, با توجه به گزارش های رسانه ها. در بوفالو, n. y. روز جمعه در YMCA گفت: زندگی خود را خانواده storytime هک شد.

سابق NSA هکر پاتریک وردل همچنین شناسایی یک سری از مسائل از جمله نقص که در آن کاربران Mac بودند در معرض خطر داشتن میکروفن و وب کم ربوده است.

زوم روزانه کاربران ballooned به بیش از 200 میلیون دلار در ماه مارس از قبلی حداکثر مجموع 10 میلیون.

“برای چند هفته گذشته حمایت از این هجوم کاربران بوده و فوق العاده ای انجام و ما تنها تمرکز” بنیانگذار و مدیر عامل شرکت اریک یوان گفت: در یک پست وبلاگ پنج شنبه.

او اعتراف کرد که با وجود “کار در سراسر ساعت” برای حمایت از هجوم کاربران جدید این شرکت تا به حال “سقوط کوتاه از جامعه و خود ما – حریم خصوصی و امنیت انتظارات است.”

“که من عمیقا متاسفم,” او گفت:.

یوان گفت: این شرکت تا به حال ساخته شده و تعدادی از تغییرات به آدرس نگرانی های از جمله روشن آن رمزگذاری شیوه های از بین بردن کد این بدان معنی است که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده از آن در iOS برنامه برای Facebook, آزاد رفع برای مک-مسائل مرتبط با از بین بردن یک لینک از ویژگی های برای جلوگیری از داده های غیر ضروری را افشا و صدور دستورالعمل در مورد چگونه برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک قربانی از zoombombing.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im