SCOTTSDALE, Ariz., Feb. 11, 2020 /PRNewswire/ — این رئیس جمهور روز آخر هفته Zoma, اعلام تخفیف های بزرگ در تشک های خود را که به طور خاص فرموله شده برای یک خواب عمیق تر.

Zoma را 2020 رئیس جمهور روز فروش تشک ویژگی های 150 دلار در هر اندازه Zoma تشک. مشتریان ممکن است درخواست کد کوپن “PRES150” در پرداخت برای دسترسی به تخفیف. این تبلیغاتی آنلاین ارائه به ارمغان می آورد پایین شروع قیمت از یک Zoma تشک به $400.

این Zoma حافظه فوم تشک ویژگی های ژل-تزریق فوم با Triangulex™ فن آوری برای هدفمند راحتی پشتیبانی و فشار را تسکین می دهد. آن متوسط استحکام پیشرفته ارائه می دهد استراحت و دوباره جوان سازی برای کسانی که خواستار زندگی.

هر Zoma تشک همراه با Reactiv™ یک لایه پاسخگو است که تنظیم خود را به تغییر مواضع و کاهش حرکت و انتقال است. این لایه responsively خطوط به بدن شما ارائه پشتیبانی مستمر که منجر به خواب دست نخورده و سریع تر بهبود عضلات. این تنفس Celliant® پوشش در Zoma تشک دور فتیله رطوبت را فراهم می کند و سرد و بی وقفه در حال خواب تجربه می کنند. اگر شما از کمر درد هستند, دارای جای خواب و یا یک ورزشکار پس از آن Zoma تشک ممکن است درخواست تجدید نظر به شما.

خود را کامل جدید خواب با سیستم Zoma بالش و پایه است. Zoma بالش را خرد حافظه فوم MicroCushion™ فن آوری فراهم می کند تطبیقی پشتیبانی می کند. این بالش در یک سبک مش پارچه است که باعث افزایش میدهد. این Zoma فراهم می کند پایه و اساس محکم حمایت خود کاملا فاصله اسلاید های چوبی و می تواند در عرض چند دقیقه نصب.

در پایه Zoma تشک است که با چگالی بالا و پشتیبانی+مواد فراهم می کند که سازگار و قابل اعتماد تسکین فشار به لگن و شانه ها در حالی که حفظ ستون فقرات طبیعی تراز.

تمام سفارشات در قاره ایالات متحده دریافت رایگان حمل و نقل رایگان و صفر-خطر می گرداند. این یک هفته ای رئیس جمهور روز فروش راه اندازی در فوریه 11 و اجرا می شود از طریق فوریه 17.

همه Zoma تشک های با ریسک 100-شب خواب محاکمه. همه Zoma تشک حمایت هستند با 10 سال گارانتی.

منبع Zoma

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su