Zogby نظرسنجی: تهمت بسته شدن در بایدن

جو بایدن آگهی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 7 درصد در آخرین Zogby نظرسنجی شش نقطه قطره از اواخر ماه مه.

مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت نقاط در میان رای دهندگان بیش از سن 65 و منقبض شکاف میان زنان و مردان هر چند بایدن هنوز آگهی در این دسته.

“این یک سالم منجر به بایدن در این نقطه, اما او دهکدهای از دست داد 6 امتیاز در استفاده در چند هفته گذشته” جانباز pollster جان Zogby گفت: در آزادی مطبوعات.

“او قبلا یک سرب 10 نقطه در میان رای دهندگان بیش از 65 و این به نظر می رسد از بین می رود. شکاف جنسیتی در یک بار بزرگ است که در حال حاضر در مورد به طور متوسط. و در معني نشانه نگران کننده او در میان هفتگی دلار ذخیره خریداران تنها 4 امتیاز — 48%-44%. سرب خود را در میان کسانی که هرگز به فروشگاه در فروشگاه دلار است که 63% -27%. اگر این خزنده نخبه گرایی دموکراتیک پشتیبانی آن نیاز به له.”

این نظرسنجی همچنین نشان داد:

  • 60 درصد از 18 تا 29 ساله در حمایت بایدن در حالی که 26 درصد حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.
  • بایدن آگهی در میان مردان (47% به 44%) و زنان (51 درصد به 41 درصد).
  • 77 درصد از سیاه پوستان آماده برای رای دادن به بایدن در مقایسه با 14 درصد که می گویند آنها را برای رای دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن.
  • بایدن و تهمت هستند و در 45 درصد بين 30 – تا 49 ساله و رای دهندگان بیش از 65.
  • 51 درصد از رای دهندگان سفید همچنان به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با 41 درصد که می گویند آنها را انتخاب کنید بایدن.
  • بایدن آگهی در میان اسپانیایی ها و 65 درصد به 27 درصد است.

“تا به حال بایدن کمپین بازی های برگزار شده است آن راست کلید بسیار کم دیده بان مرد دیگر اجرا در برابر خود و از داخل منفجر شدن. من فکر می کنم او می تواند به حفظ این چند هفته دیگر به عنوان اقتصاد و ویروس از کنترل خارج شود و صدمه زدن به رئیس جمهور. اما بایدن پس از آن نیاز به بیرون آمدن پانچ در اوایل ماه اوت از طریق مجازی کنوانسیون در اواسط ماه اوت گفت:” Zogby.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im