ZM سهامداران هشدار: برونشتاین, Gewirtz & گراسمن, LLC اطلاع سهامداران از بررسی زوم تصویری Communications, Inc. و تشویق سرمایه گذاران برای تماس با شرکت

نیویورک, آوریل 5 سال 2020 /PRNewswire/ — وکیل تبلیغات — برونشتاین, Gewirtz & گراسمن, LLC بررسی پتانسیل ادعای نمایندگی از خریداران زوم تصویری Communications, Inc. (“زوم” و یا “شرکت”) (NASDAQ: ZM). سرمایه گذاران که خریداری زوم اوراق بهادار تشویق می شوند برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر و کمک به این تحقیقات با مراجعه به سایت شرکت: www.bgandg.com/zm.

بررسی نگرانی که آیا زوم و برخی از افسران خود را و/یا مدیران نقض قوانین اوراق بهادار فدرال.

در یا در اطراف مارس 18, 2019, زوم انجام آن ارائه عمومی اولیه (“IPO”), فروش 9.91 میلیون سهم به قیمت 46 دلار در هر سهم. سپس در مارس 31, 2020, رهگیری گزارش داد که زوم ویدئو کنفرانس نرم افزاری است که در واقع پایان به پایان رمزگذاری شده بین شرکت کنندگان در جلسه بر خلاف این شرکت پیشنهاد. سپس در مارس 1, 2020, پست بازار با استناد به بررسی های داخلی, یادداشت, رویترز گزارش داد که اکتشافات فضایی فناوری Corp. (“SpaceX”) را ممنوع کرده بود کارمندان خود را از استفاده از زوم ویدئو کنفرانس نرم افزار با توجه به “حریم خصوصی مهم و نگرانی های امنیتی است.” بین 30 مارس و آوریل 2 سال 2020زوم در قیمت سهام کاهش یافت $28.95 هر سهم یا 19.19 درصد در $121.93 هر سهم در 2 آوریل سال 2020.

اگر شما آگاه هستند از هر گونه حقایق مربوط به این تحقیقات و یا خریداری شده زوم سهام شما می توانید با کمک این تحقیق با مراجعه به سایت شرکت: www.bgandg.com/zm. شما همچنین می توانید تماس Peretz برونشتاین یا روابط سرمایه گذار تحلیلگر Yael Hurwitz از برونشتاین, Gewirtz & گراسمن, LLC: 212-697-6484.

برونشتاین, Gewirtz & گراسمن, LLC یک شرکت دادخواهی بوتیک. اصلی ما تخصص تهاجمی پیگیری ادعای دادخواهی از طرف مشتریان. در علاوه بر این به نمایندگی از موسسات و سرمایه گذار دیگر شاکیان در کلاس اقدام امنیتی دادخواهی شرکت تخصص شامل کلی شرکت های بزرگ و تجاری دادخواهی و همچنین اوراق بهادار داوری. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند نتایج مشابه.

تماس با ما:
برونشتاین, Gewirtz & گراسمن, LLC
Peretz برونشتاین یا Yael Hurwitz
212-697-6484 | [email protected]

منبع برونشتاین, Gewirtz & گراسمن, LLC

لینک های مرتبط

https://www.bgandg.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im