Zillow گروه اعلام عمومی ارائه شده ارائه 500 میلیون دلار از کلاس C سهام سرمایه و 500 میلیون دلار از تبدیل خوانده شده یادداشت ارشد

سیاتل, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — Zillow, Inc. (نزدک:الف) (NASDAQ:ZG) امروز اعلام کرد که در نظر دارد برای شروع همزمان تحت عرضه عمومی از 500 میلیون دلار در سهام آن کلاس C سهام سرمایه (به “سهام”) و 500 میلیون دلار مجموع مقدار اصلی آن تبدیل خوانده شده یادداشت ارشد با توجه 2025 (“یادداشت ها”). Zillow گروه همچنین در نظر دارد به اعطای underwriters از سهام ارائه شده است (“سهام ارائه”) 30-بعد گزینه برای خرید تا برای اضافی $75 میلیون در سهام و پذیره از یادداشت ارائه (“یادداشت ها ارائه”) 30-بعد گزینه برای خرید تا برای اضافی $75 میلیون دانه مقدار اصلی از یادداشت ها در هر مورد تنها به پوشش بیش از سهمیه. نه ارائه است و مشروط به تکمیل دیگر ارائه شده است.

Zillow گروه در نظر دارد به استفاده از خالص درآمد حاصل از سهام ارائه و یادداشت ها ارائه به خرید مجدد یک بخشی از آن را برجسته 2.00% خوانده شده یادداشت ارشد با توجه 2021 در جداگانه و خصوصی مذاکره معاملات و به طور کلی اهداف شرکت که ممکن است شامل عمومی و امور اداری و هزینه های سرمایه ای. علاوه بر این, Zillow, گروه ممکن است انتخاب کنید برای استفاده از بخشی از درآمد حاصل از شبکه به گسترش کسب و کار فعلی از طریق خرید و یا سرمایه گذاری در کسب و کارهای دیگر محصولات و یا فن آوری است. اما Zillow گروه هیچ توافق قطعی و یا تعهدات با توجه به هر گونه خرید و یا سرمایه گذاری در این زمان.

در ارتباط با خرید مجدد معاملات ذکر شده در بالا Zillow گروه وارد توافق نامه با برخی از پیمانکاران به دربسته در محیط تماس معاملات آن وارد شده در ارتباط با صدور 2.00% خوانده شده یادداشت ارشد با توجه 2021 به باز کردن یک بخش از آن دربسته در محیط تماس معاملات. تحت موافقت نامه های Zillow گروه را دریافت خواهید کرد از دربسته در محیط تماس پیمانکاران سهام آن کلاس C سهام سرمایه به عنوان یک ختم پرداخت در رابطه با بخشی از دربسته در محیط تماس معاملات unwound است. Zillow گروه نیز ممکن است باز کردن از پیچ باقی مانده دربسته در محیط تماس معاملات در هر زمان بلافاصله پس از اتمام ارائه شده است. در ارتباط با هر یک از موارد فوق معاملات دربسته در محیط تماس پیمانکاران ممکن است فروش سهام Zillow گروه کلاس C سهام سرمایه و یا باز کردن از پیچ های مختلف مشتق معاملات مربوط به کلاس C سهام سرمایه که ممکن است بر قیمت کلاس C سهام سرمایه.

این یادداشت خواهد بود ارشد نا امن تعهدات Zillow گروه تبدیل خواهد شد در این گزینه از دارنده یادداشت تحت شرایط خاص و با یک دوره خاص. بهره قابل پرداخت خواهد بود نیمه سالانه در عقب افتادگی. Zillow گروه حل و فصل خواهد شد تبدیل این یادداشت را با پرداخت پول یا ارائه به عنوان مورد ممکن است نقدی سهام آن کلاس C سهام سرمایه و یا ترکیبی از پول نقد و سهام آن کلاس C سهام سرمایه در آن انتخابات. نرخ بهره نرخ تبدیل و شرایط دیگر از یادداشت ها مشخص خواهد شد در زمان قیمت گذاری یادداشت ها ارائه شده است.

Morgan Stanley & Co. LLC, Goldman Sachs & Co. LLC Citigroup Global Markets Inc., و کردیت سوئیس اوراق بهادار (ایالات متحده آمریکا) LLC هستند اقدام به عنوان کتاب مشترک در حال اجرا مدیران برای سهام ارائه و یادداشت ها ارائه شده است.

سهام ارائه و یادداشت ها ارائه خواهد شد ساخته شده به موجب Zillow گروه قفسه بیانیه ثبت نام (از جمله یک پایگاه دفترچه) که Zillow گروه زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) در 27 ژوئن 2018و مقدماتی دفترچه مکمل مربوط به سهام ارائه (همراه با چنین پایه دفترچه های “سهام دفترچه”) و یک اولیه دفترچه مکمل مربوط به یادداشت ها ارائه شده (همراه با چنین پایه دفترچه های “دفترچه یادداشت”), که هر کدام Zillow گروه با ثبت SEC امروز. قبل از سرمایه گذاری در سهام و یا یادداشت های سرمایه گذاران باید به عنوان خوانده شده سهام بروشور یا دفترچه یادداشت به عنوان قابل اجرا باشد و در هر مورد از جمله اسناد و مدارک ثبت شده توسط مرجع آن و هر رایگان نوشتن دفترچه مربوط به سهام ارائه یا یادداشت ارائه شده به عنوان مورد ممکن است. این اسناد ممکن است به دست آمده به صورت رایگان با مراجعه به ادگار در وب سایت SEC در www.sec.gov. متناوبا, نسخه ممکن است به دست آمده از مورگان استنلی & Co. LLC توجه: دفترچه وزارت 180 Varick خیابان, 2nd Floor, New York, New York, 10014 یا Goldman Sachs & Co. LLC توجه: دفترچه گروه 200 غرب خیابان, نیویورک, NY 10282 از طریق ایمیل در [email protected]و یا از طریق تلفن در (866) 471-2526.

این آزادی مطبوعات تلقی نمی شود پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید هر گونه اوراق بهادار و نه باید آن را تشکیل می دهند یک پیشنهاد و درخواست و یا هر فروش در هر حوزه قضایی که در آن چنین ارائه درخواست و یا فروش غیر قانونی است. بهادار ارائه شده تایید شده اند یا مخالفت با هر گونه اقتدار قانونی و نه هیچ قدرت چنین گذشت بر صحت و یا کفایت بیانیه ثبت نام در دفترچه موجود در آن و یا دفترچه مکمل.

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح که شامل ریسک و عدم قطعیت از جمله, بدون محدودیت, اظهارات در مورد سهام ارائه و یادداشت ها ارائه شده و در نظر گرفته شده استفاده از خالص درآمد حاصل از این ارائه شده است. اظهارات حاوی کلماتی مانند “می” “ايمان” “انتظار” “قصد,” “را” و یا عبارات مشابه را تشکیل می دهند اظهارات به جلو نگاه. تفاوت در Zillow گروه نتایج واقعی از کسانی که شرح داده شده در این اظهارات به جلو نگاه ممکن است در نتیجه از اقدامات صورت گرفته توسط Zillow گروه و همچنین از خطرات و عدم قطعیت فراتر از Zillow گروه کنترل است. عواملی که ممکن است منجر به این تفاوت ها شامل, اما نه محدود به خطرات مرتبط با آیا Zillow گروه و کمال سهام ارائه یا یادداشت ارائه در انتظار نظر و یا در تمام بازار و دیگر شرایط عمومی اقتصادی, آیا Zillow گروه خواهد بود قادر به برآوردن شرایط مورد نیاز برای هر فروش سهام و یا یادداشت ها و این واقعیت است که Zillow گروه مدیریت را گسترده و اختیار در استفاده از درآمد حاصل از هر فروش سهام و یادداشت ها. موارد فوق لیستی از خطرات و عدم قطعیت است که گویا اما جامع نیست. برای کسب اطلاعات در مورد سایر عوامل بالقوه است که می تواند بر Zillow گروه کسب و کار و نتایج مالی لطفا بررسی “عوامل خطر” توصیف شده در Zillow گروه گزارش سه ماهه در فرم 10-Q برای دوره سه ماهه منتهی به 31 مارس سال 2020 و گزارش سالانه خود در فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019هر زمینه با SEC و در Zillow گروه دیگر براده با SEC. به جز به عنوان ممکن است توسط قانون مورد نیاز Zillow گروه قصد ندارد و متعهد هیچ وظیفه برای به روز رسانی این اطلاعات برای انعکاس رویدادهای آینده و یا شرایط.

(ZFIN)

منبع Zillow, گروه

لینک های مرتبط

www.zillowgroup.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im