پکن, Feb. 21, 2020 /PRNewswire/ — Zhongchao Inc. (“Zhongchao” و یا “شرکت”) (NASDAQ:ZCMD) یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اطلاعات حرفه ای آموزش و خدمات آموزشی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و عمومی در چینامروز اعلام کرد قیمت گذاری عرضه اولیه عمومی آن از 3,000,000 کلاس عادی سهام در یک قیمت ارائه 4.00$در هر سهم. مجموع ناخالص درآمد حاصل حدود $12.0 میلیون دلار قبل از کسر اختصاصی تخفیف کارمزد و سایر هزینه های مرتبط با فرض اینکه پذیره نه ورزش خود را بیش از سهم گزینه برای خرید هر سهام اضافی. سهام انتظار می رود برای شروع تجارت در نزدک بازار سرمایه در پنج شنبه, 24 فوریه سال 2020تحت ticker symbol “ZCMD”. ارائه است که انتظار می رود روز شنبه, مارس 26 سال 2020موضوع عرفی بسته به شرایط.

علاوه بر این Zhongchao اعطا کرده است underwriters 45-بعد گزینه برای خرید به یک اضافی از 450.000 کلاس سهام عادی در ارائه قیمت کمتر اختصاصی تخفیف و کمیسیون.

شبکه 1, مالی, اوراق بهادار, Inc. اقدام به عنوان رهبری underwriter و bookrunner برای ارائه. ببر کارگزاران (NZ) محدود اقدام به عنوان شرکت بیمه گر برای ارائه. شکارچی Taubman Fischer & Li, LLC و زونگ هنگ حقوقی ها اقدام به عنوان ایالات متحده آمریکا و جمهوری خلق چین حقوقی وکلا به این شرکت بود. VCL قانون LLP و Allbright قانون دفاتر اقدام به عنوان ایالات متحده آمریکا و جمهوری خلق چین حقوقی وکلا به underwriters بود.

این شرکت در نظر دارد به استفاده از درآمد حاصل از این ارائه در درجه اول به صورت: 1) توسعه دوره آنلاین محتوای; 2) پلت فرم ارتقاء فن آوری و یکپارچه سازی سیستم; و 3) گسترش از ما مکان های موجود برای توسعه مشتریان جدید از طریق استخدام بیشتر پرسنل واجد شرایط و یا تلاش های بازاریابی.

بیانیه ثبت نام در فرم F-1 مربوط به این ارائه (شماره پرونده: 333-234807) اعلام شد موثر توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) در فوریه 21 سال 2020. ارائه از شرکت در کلاس سهام عادی ساخته شده بود تنها با استفاده از یک دفترچه تشکیل یک بخشی از این بیانیه به ثبت نام. نسخه نهایی دفترچه مربوط به ارائه ممکن است به دست آمده با تماس با شبکه 1, مالی, اوراق بهادار, Inc., 2 پل خیابان سوئیت 241, بانک قرمز نیوجرسی 07701 توجه: Steven خورشید, مدیر اجرایی, سرمایه گذاری بانکی و یا ایمیل jsun@netw1.com و یا با تماس با +1 (800)-886-7007. در ضمن یک کپی از نهایی دفترچه مربوط به ارائه ممکن است قابل دسترسی از طریق وب سایت SEC در www.sec.gov.

این آزادی مطبوعات نباید تشکیل یک پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید هر یک از شرکت اوراق بهادار و نه باید چنین اوراق بهادار ارائه شده و یا فروخته شده در ایالات متحده وجود ندارد و ثبت نام و یا قابل اجرا معافیت از ثبت نام و نه باید وجود داشته باشد هر گونه ارائه درخواست یا فروش هر یک از شرکت اوراق بهادار در هر دولت و یا صلاحیت این دادگاه ها که در آن چنین ارائه درخواست یا فروش غیر قانونی خواهد بود قبل از ثبت نام و یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از جمله دولت و یا حوزه قضایی است. قبل از شما سرمایه گذاری شما باید به عنوان خوانده شده دفترچه و دیگر اسناد و مدارک این شرکت ثبت خواهد شد و یا فایل با SEC برای کسب اطلاعات کامل تر در مورد این شرکت و ارائه شده است.

در مورد Zhongchao Inc.

گنجانیده شده در سال 2012 با دفاتر ستاد در شانگهای و پکن چین, Zhongchao Inc. ارائه اطلاعات بهداشت و درمان حرفه ای آموزش و خدمات آموزشی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی خود را تحت “MDMOOC” پلت فرم و به زیر آن “آفتاب مرجع تخصصی بهداشت” پلت فرم در چین. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.mdmooc.org یا www.ygjkclass.com.

بندر امن بیانیه

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه به عنوان تعریف شده توسط اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. به دنبال اظهارات شامل اظهارات در مورد برنامه, اهداف, اهداف, استراتژی, حوادث آینده و یا عملکرد و مفروضات اساسی و اظهارات دیگر است که دیگر از اظهارات حقایق تاریخی. زمانی که این شرکت با استفاده از کلمات مانند “مه “را “قصد,” “باید” “ايمان” “انتظار” “پیش بینی” “پروژه” “برآورد” و یا عبارات مشابه که صرفا مربوط به مسائل تاریخی آن است که ساخت اظهارات به جلو نگاه. به طور خاص این شرکت در بیانیه در مورد تجارت در نزدک بازار سرمایه در حال اظهارات به جلو نگاه. به دنبال اظهارات نه تضمین آینده عملکرد و شامل ریسک و عدم قطعیت است که ممکن است باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از این شرکت انتظارات مورد بحث در اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات موضوع به ابهامات و خطرات از جمله, اما نه محدود به موارد زیر است: شرکت اهداف و استراتژی آینده این شرکت توسعه کسب و کار; محصولات و خدمات تقاضا و پذیرش; تغییرات در تکنولوژی; شرایط اقتصادی; رشد آموزش حرفه ای و خدمات آموزشی بازار در چین و دیگر بازارهای بین المللی این شرکت قصد دارد به خدمت; شهرت و نام تجاری; تاثیر رقابت و قیمت گذاری; قوانین و مقررات دولت; نوسانات اقتصادی به طور کلی و شرایط کسب و کار در چین و بازارهای بین المللی این شرکت قصد دارد به خدمت و مفروضات اساسی و یا مربوط به هر یک از موارد فوق و دیگر خطرات موجود در گزارش های ثبت شده توسط این شرکت با SEC. به این دلایل, در میان دیگران, سرمایه گذاران هشدار به جای بی تکیه بر هر گونه اظهارات به جلو نگاه در این اطلاعیه مطبوعاتی. عوامل دیگر مورد بحث در این شرکت براده با ثانیه است که برای بررسی در دسترس هستند در www.sec.gov. این شرکت متعهد هیچ الزامی برای عموم تجدید نظر این رو به جلوبه دنبال اظهارات منعکس کننده رویدادها یا شرایطی که بوجود می آیند پس از تاریخ در این خصوص است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

در این شرکت:
جزیره پرنس ادوارد زو CFO
ایمیل: xupei@mdmooc.org
تلفن: +86 21-3220-5987

در Underwriter:
استیون خورشید
شبکه 1, مالی, اوراق بهادار, Inc.
ایمیل: jsun@netw1.com
تلفن: +1 800-886-7007

روابط سرمایه گذار:
تونی تیانCFA
Weitian Group LLC
ایمیل: ttian@weitianco.com
تلفن: +1 732-910-9692

منبع Zhongchao Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im