ساخت یک درخواست – شاید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy سی ان ان گفت در روز شنبه است “درست نیست” اوکراین فاسد است پس “لطفا متوقف کند و گفت که.”

Zelenskiy سخنان را در پاسخ به سی ان ان کریستین امانپور در کنفرانس امنیتی مونیخ. این اولین مصاحبه با رهبر اوکراین درگیر در خانه دموکرات را استیضاح تلاش تهمت که تا به حال مورد سوال دادن کشنده کمک به اوکراین که او به نام “فاسد ترین کشور در جهان است.”

“این درست نیست” Zelenskiy گفته امانپور. “هنگامی که من تا به حال جلسه با آقای رئیس جمهور تهمت و او گفت که در سال های گذشته پس از آن بود فاسد این کشور اوکراین. من به او گفتم بسیار صادقانه بود و من بسیار باز با او. من به او گفتم که ما مبارزه با فساد است. ما مبارزه با این. مبارزه در هر روز.

“اما لطفا توقف می گویند که اوکراین خراب است کشور به دلیل از هم اکنون آن را نه حقیقت. ما می خواهیم برای تغییر این تصویر است.”

Zelenskiy سپس دعوت آمریکا تحقیقات “همه بچه های ما همه از تیم ما.”

“آنچه ما سرقت؟” Zelenskiy خواسته از طریق یک مترجم.

Zelenskiy اضافه شده از طریق مترجم خود او آماده است برای تماس بعدی با تهمت و امیدوار است در آینده در کاخ سفید دیدار خواهد بود برنامه ریزی شده به طوری که آن را تولید خواهد کرد “مهم اساسی نتیجه نتیجه برای هر دو کشور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de