ژاک Parise وحشی حذفی فشار: “ما دوست game, این جهت ما از رفتن’

مهم ترین بخش از طبیعت در فصل هنوز به بازی می شود.

و آن را نمی ممکن ایفا کرده است.

شنبه بود شده اند به طور منظم فصل آخر به صورت وحشی یک بازی است که ممکن است تصمیم گرفته اند که آیا آن را ساخته شده از پلی آف.

پس از رقیق کردن بدترین شروع در تاریخ حق رای دادن با 11 بازی نقطه خط و رفتن در یک 15-7-1 اجرا به زمین در کشاکش برای یکی از دو wild-کارت دعوت در کنفرانس غرب وحشی باقی مانده 13 بازی قرار داده شد در انتظار نگه داشته زمانی که NHL متوقف فصل آن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

که عدم اطمینان بر تمام 31 باشگاه اما این مفاهیم به ویژه تیره برای حباب تیم مانند وحشی.

کسانی که در آستانه یک اسکله خواهد بود رشته در خارج به دنبال در صورتی که لیگ سریع فرستاده برگشتی پس از بازگشت و هر کس هنوز هم jostling بذر را ببینید پیشنهادات خود را نهفته اگر به طور منظم فصل بود مدرج بازگشت. که به نظر می رسد اجتناب ناپذیر دیگر این وقفه به طول می انجامد — اگر فصل ری استارت در همه.

این نوع از وضوح وحشی در حال حاضر به دنبال به جای یک حکم در آن حذفی فشار است که می تواند وارد شنبه هنگامی که آن بازی نهایی برنامه ریزی شده بود در برابر نشویل.

و بر اساس منجر به توقف هر مسابقه در راه است که آخر شد به احتمال زیاد به موضوع در یک multiteam نژاد بود که شکل دادن به یک فریبنده با حداکثر سرعت دویدن به پایان برسد.

“ما در سمت راست وجود دارد در ترکیب با که پایین گروه از تیم های تلاش برای بدست آوردن که وحشی-کارت نقطه” جناح ژاک Parise گفت. “ما دوست جهت ما رفتن.”

مسابقه به پایان

در زمان خاموش شدن شکاف میان تیم های رقابت برای چند حذفی اسکله در غرب کوچک بود.

با 80 و 78 امتیاز به ترتیب وینیپگ و Nashville اشغال جفت از کارت های وحشی. ونکوور بعدی نیز با 78 امتیاز و پس از آن آمد وحشی در 77.

کلگری تنها یک نقطه جلوتر از ونکوور برای دانه سوم در اقیانوس آرام را بدست آورد در حالی که Winnipeg تنها دو پشت دالاس سوم در بخش مرکزی. و آن را به نظر نمی آید مانند بسیاری از این تیم شد, کاهش, کردن; در عوض, آنها در ابتدا به نگه داشتن نورد.

اگر چه آنها تا به حال بدترین بازی باقی مانده از دسته با 11, جت ممکن است از توانمند ترین. آنها تا به حال موفق به کسب چهار در یک ردیف رفتن به مکث و 12-5-2 پس از Feb. 1 — از دست دادن دوم-بدترین گل در NHL که در طول. دروازه بان کانر Hellebuyck شد و اشک در شش شروع می شود: 5-1 با .957 ذخیره درصد 1.34 اهداف-برابر میانگین و دو shutouts.

“ما شروع به دریافت heathy,” Winnipeg کاپیتان بلیک ویلر گفت. “ما در نهایت به حال ما ‘D’ heathy دوباره. بچه ها ما جلو کردم سالم است. دروازه بان ما بود و بازی را از ذهن خود. Helley به ما فرصتی برای نوع قطع در آن وجود دارد و اقامت در فاصله قابل توجه از کارت های وحشی.

“آره ما شروع شد به رشته برخی از برنده هم خیلی خوب بود به ترکیب کامل و نوع نگاه کنید که چه نوع از تیم ما بود.”

بسیاری از رقیب

نشویل نیز یک تهدید در 13-7-1 بیش از آن گذشته 21 بازی. هفت نفر از کسانی که برنده آمد در جاده ها که در آن تیم بود که بازی بیشتر از آن باقی مانده برنامه.

مانند جت شکارچیان’ goaltending تا به حال ثابت شده است با Juuse Saros در 12-5 اشک. و کاپیتان روم Josi شد واجد شرایط نوریس جایزه نامزد پس از رتبه بندی در میان بهترین در دفاع در یک میزبان از دسته — از جمله میانگین زمان یخ (25 دقیقه, 47 ثانیه).

“امیدوارم که ما به زودی خواهید بود,” Josi گفت.

ونکوور چشم انداز کمی خطرناک باشد. کناکز شد بازیکنان کلیدی از دست رفته به دلیل آسیب دیدگی مانند شروع دروازه بان یعقوب Markstrom و Burnsville براک Boeser. آنها نیز تا به حال چهار بازی از دست دادن رگه قبل از پیروزی دو بار در آخرین سه بازی.

هنوز defenseman کوین هیوز بود تقویت شانس خود را برای کلدر جایزه به عنوان NHL بالا تازه کار و تجارت کسب تایلر Toffoli بود که در یک نقطه-هر-بازی با سرعت خود را بیش از گذشته 10 بازی.

“اگر ما می توانید آن را همه با هم و سالم ماندن و بازی راه ما می دانیم چگونه به بازی” ونکوور کاپیتان بو Horvat گفت: “ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از موفقیت رفتن به جلو است.”

صندلی

چه تنها اضافه شده به فتنه وحشی-کارت تقلا بود که چگونه نزدیک شماره 3 دانه از هر یک از غرب تقسیم شد; با وجود پیروزی سه راست شعله های آتش شد و در دسترس و به این ترتیب این ستاره پس از آنها تا به حال کاهش یافته و شش در یک ردیف.

“ما لغزش یک بیت” دالاس کاپیتان جیمی بن گفت.

به صورت وحشی در این چشم انداز نشانه های فرصت — که شبیه یک رویا لوله در حالی که این تیم تلاش می کرد از طریق چند ماه اول این فصل است. در زمان هر چند وحشی بهبود یافته بود و اوج در مناطق مناسب و به طور بالقوه مانع یک نقطه حذفی.

آخرین آن بازی 8 مارس در آناهایم شد تیم هشتم برنده بیش از 11 بازی قبلی خود همه تحت مربی موقت Dean Evason.

جناح کوین Fiala یک میله رعد و برق برای جرم و وحشی را goaltending — رهبری پشتیبان الکس Stalock — حال تثبیت شده است.

نامشخص پایان

با وجود چالش های بقیه راه این تیم نیز تا به حال دلیلی برای خوش بینی پس از آن برنده شده بود در اوایل این فصل در برابر همه اما سه نفر از آن باقی مانده مخالفان 11 و هفت بازی بودند در جاده ها که در آن گروه بود در یک 7-1 اجرا شود.

“وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی است که دین می خواستم کمی متفاوت” Parise گفت. “آن زمان ما چند بازی و سپس هنگامی که ما از آن آویزان من فکر می کنم همه ما دوست راه ما بازی می کردند. ما بازی با تعداد زیادی سرعت بیشتر و خیلی بیشتر سرعت از ما بوده است.”

شاید وحشی داشته صعودی برگشتی و یا شاید این تیم را پژمرده. همین امر به Winnipeg, نشویل و ونکوور.

تا در آینده از NHL تصمیم گرفته است که فقط یکی از بسیاری از سوالات بی جواب مانده.

در حال حاضر این چه اگر تایید پیشرفت وحشی ساخته شده است. اما اگر این تیم در پایان فصل در اواخر اجرای موفقیت نیز می تواند تبدیل به یک منبع آرامش دانستن حداقل این است که آن دالهای برنامه هنوز معنی دار است.

“ما شروع شد برای برنده شدن برخی از بازی ها بودند و ما احساس خوبی در مورد آن” Parise گفت. “امیدوارم که در ادامه می تواند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de