YuppMaster جدید Edtech پلت فرم راه اندازی شد به دموکراتیزه کیفیت آموزش و پرورش در سراسر کشور

این پلت فرم را گرد هم آورده درجه یک ارومیه با تجربه در محدوده بین 10-25 سال در مشاوره دانش آموزان و پخش زنده فناوری به ارائه بهترین در کلاس آنلاین آموزش و پرورش به دانش آموزان است. همه اعضای هیئت علمی در YuppMaster استاد از هنر و صنعت را در خود دارد و تولید کرده اند همه-هند-100 rankers برای 15 سال گذشته به صورت متوالی. همه دانش آموزان در سراسر کشور خواهد شد که دسترسی به این کشور بهترین دانشکده بر خلاف دانش آموزان تنها تحصیل در برترین مراکز.

بمبی-JEE و NEET دوره های در دسترس هستند به 11th و 12th Class دانش آموزان در YuppMaster در حالی که پایه و اساس دوره های آموزشی می تواند availed توسط 8ام تا 10ام آموزان کلاس. در نور از COVID-19 مستند به edtech پلت فرم در حال حاضر ارائه آموزش و پرورش رایگان برای همه IIT-JEE/NEET جزوات در 12th درجه.

YuppMaster فردی دوره شامل 3 تا 6 ساعت از زندگی کلاس هر روز که در آن دانش آموزان قادر به پاک کردن شک و تردید خود را در زمان واقعی از طریق live chat. زنده کلاس های در دسترس هستند در هر زمان و بر روی هر دستگاه مانند وب سایت, موبایل, تبلت و یا تلویزیون هوشمند. آن را ویژگی های بیشتر سرپرستی مطالعه مواد آزمون جامع و درجه بندی ماژول ها که سفارشی توسط سیستم عامل اخرین دانشکده و 24×7 شک قطعنامه برای اطمینان از روش آموزش از دانش آموزان است.

این پلت فرم همچنین شامل DVR قابلیت های که در آن دانش آموزان پیوستن به در دیر می توانید به تماشای این کلاس از ابتدا. همچنین در مورد هر کلاس از دست رفته دانش آموزان می توانید آن را در گرفتن بخش

YuppTV & YuppMaster موسس و مدیر عامل شرکت Uday ردی گفت: “ما خوشحالیم که اعلام راه اندازی YuppMaster یکی از بلند پروازانه ترین محصول از زمان های اخیر. با YuppMaster چشم انداز ما رسیدن به هر آستان در هند از جمله شهری و روستایی و مناطق دور افتاده به همراه آموزش با کیفیت در قیمت مقرون به صرفه. با بهترین استادان جهان-کلاس فن آوری جریان و آموزش سیستم مدیریت ما با اعتماد به نفس است که دانش آموزان بهتر خواهد بود مجهز به آماده سازی و اکسل در امتحانات رقابتی.”

YuppTV جریان فن آوری بیشتر خواهد شد پشتیبانی از پلت فرم در تضمین این که آن کلاس با وجود اینکه زنده تحویل داده یکپارچه در تمام دستگاه ها و شبکه شرایط. به زودی پلت فرم را با استفاده از هوش مصنوعی و ML ماژول به درایو برتر شخصی و برتر آموزشی آموزش دانش آموزان است.

شما می توانید ورود به www.yuppmaster.com و دسترسی به بمبی-JEE و NEET کلاس به صورت رایگان.

رسانه های تماس:
Manjusha K
[email protected]

منبع YuppMaster

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de