شما تصور آن وجود دارد بیشتر و بیشتر در بوقلمون ها در میان ما

س: من با دیدن بوقلمون در بلوک من به طور منظم است که به نظر می رسد عجیب و غریب, از آنجایی که من استفاده می شود هرگز به آنها مراجعه کنید. آنها مانند پرندگان بزرگ می تواند به آنها آسیب انسان به خصوص کودکان و نوجوانان?

یک: بوقلمون های بزرگ پرندگان و گزارش وجود دارد و از پرخاشگری نسبت به انسان در برخی موارد و در زمان های خاص از سال است. اما در ابتدا, اجازه دهید در نظر بگیرید که در نوبه خود از قرن گذشته بوقلمون بسیار نادر به دلیل از دست رفتن جنگل ها و شکار. مقررات کاشت درخت و دوباره از پرندگان وحشی به ارمغان آورد ما را به اين روز هنگامی که وجود دارد چیزی شبیه به 7 میلیون بوقلمون های وحشی در آمریکا آنها بسیار سازگار است و می تواند زندگی می کنند در بسیاری از تنظیمات مختلف اما همیشه برای پیدا کردن فیدر پرنده به علوفه در زیر. مرد می تواند تهاجمی در بهار و به ویژه در زمانی که آنها به دنبال ایجاد خود را در سلسله مراتب و یا سلسله مراتب است. کارشناسان حیات وحش هشدار می دهند نه به خوراک بوقلمون به طوری که آنها نمی جمع در اعداد بزرگ در محلات و همین حالا شروع به توجه به انسان به عنوان بخشی از گله های خود را (که نیاز به قرار دادن در جای خود).

بوقلمون ها در درختان است ؟

س: امروز صبح دو مرغ بوقلمون در درخت بلوط خوردن چیزی شاید بذرها. ما تا به حال بوقلمون ها در این منطقه برای سال, اما این اولین بار است که من آنها را perching در یک درخت. این معمول ؟

یک: بوقلمون های وحشی بزرگ طرفداران بذرها اما نادر بلوط که هنوز هیچ متصل این اواخر در این فصل است. ممکن است وجود دارد واین در حال اجرا در اطراف شعب ارائه انواع توت ها به بوقلمون و یا آنها ممکن است خوردن برگ جوانه. آن را در تمام غیر معمول برای بوقلمون به قرار گرفتن در درختان و در واقع آنها در خواب درختان در شب.

‘بی باک’ دارکوب

س: آیا دارکوب بینایی کمتر مشتاق تر از پرندگان? من از آنجا که من اغلب می تواند راه رفتن را به عرض 2 متر از پیه فیدر در حالی که woodpeckers تغذیه می باشد که در آن آنها تنها پرواز دور اگر من در حال حرکت نگه دارید. محدوده chickadees از سوی دیگر هرگز اقامت قرار داده است اگر من رویکرد خود را فیدر.

یک: این که عالی نظارت و من شبیه رفتارهای خود من بادام زمینی و پیه و فیدر. این دارکوب در حیاط خلوت من نمایشگاه طیف وسیعی از آنچه که ممکن است به نام شهامت و بی باکی: پرزدار داده به احتمال زیاد فقط به عقب نشینی در اطراف به طرف دیگر از فیدر به من رویکرد و woodpeckers خواهد ماند قرار داده و تا زمانی که من در حدود 5 فوت است. قرمز شکم دارکوب به نظر می رسد ترین مخالف به انسان تجاوز و ترک تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آنها نقطه یک انسان است. داده نمی بینیم و کمتر از سایر پرندگان, اما برخی به نظر می رسد برای تبدیل شدن به نسبتا تحمل انسان اگر برخورد آنها با ما به طور منظم.

گفتن جغدها از هم جدا

س: شما به تازگی نوشت: در مورد منع جغدها, گونه های من هرگز دیده می شود. اگر من نقطه زیادی جغد در یک درخت چگونه می توانم بگویم اگر آن را منع و یا بزرگ شاخدار جغد?

یک: منع جغدها گریزان تر از بزرگ شاخدار جغد و من شنیده ام از تعدادی از خوانندگان که اظهار داشت که آنها هرگز دیده می شود این گونه است. اگر شما یک جغد بزرگ نشسته در یک درخت چک بالای سر خود را — اگر آن را پر تافتز است که نگاه مانند گوش و سپس آن را بزرگ شاخدار جغد (screech جغدها دارای همان ویژگی ها اما این جغدها بسیار کوچکتر هستند). به ناخن آن را اگر جغد دارای چشم قهوه ای و هیچ تافتز, آن را تقریبا قطعا منع جغد. بزرگ شاخدار جغد مانند بسیاری دیگر جغدها باید چشم زرد.

هیچ nuthatches

س: چطور من نمی بینم nuthatches در زمستان ؟

یک: سفید-سینه nuthatches کوچک خاکستری و سفید پرندگان هستند که با ما در طول سال است اما بسیاری از ما متوجه نمی آنها را در این زمان از سال است. آنها کمتر آوازی در زمستان, بنابراین ممکن است متوجه که آنها در سکوت حرکت پایین تنه درخت در جستجوی حشرات و یا مواد غذایی آنها ذخیره شده در پوست شکاف. Nuthatches زوج هستند تا در طول سال و علوفه در سراسر دائمی قلمرو بنابراین اگر شما نقطه این پرنده هنگامی که شما باید قادر به آن را دوباره ببینید. آنها به طور منظم بازدید فیدر برای دانه پیه و بادام زمینی نیز هست.

پرنده درمان

س: چند وقت پیش شما تا به حال یک دستور برای ساخت یک پرنده پیه کیک با کره بادام زمینی. می تواند شما را اجرا کنید که دوباره ؟

یک: در اینجا این است که دستور غذا را برای یک درمان برای پرندگان اما استفاده از آن تنها در آب و هوای سرد آن را ذوب در تابستان:

 

پرنده پودینگ

1 فنجان گوشت خوک پیه و کره یا چربی بیکن

1 فنجان کره بادام زمینی

2 فنجان جو سریع

2 فنجان آرد ذرت زرد

1 فنجان آرد

1/3 فنجان شکر

ذوب کوتاه با کره بادام زمینی, سپس, کردن گرما اضافه کردن مواد دیگر همراه با هر چیز دیگری که به نظر می رسد مناسب (پرنده دانه کشمش آجیل خرد شده و غیره.). گسترش در یک تابه اجازه دهید مخلوط سرد و سپس برش و تکه های یخ. این می تواند ارائه شده در یک پیه قفس یا پلت فیدر.

 

St. Paul ساکن وال کانینگهام که داوطلبان با, St. Paul Audubon Society و می نویسد: در مورد طبیعت برای, محلی, منطقه ای و ملی و روزنامه ها و مجلات را می توان در رسید valwrites@comcast.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر