نامزد خود را رها کنید ؟ آن را خیلی دیر به تغییر رای خود را

زمینه برای دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه شروع به باد افشان.

سه نامزد — کلرادو پلیس آمریکا مایکل بنت سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک و کارآفرین اندرو یانگ — به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را زیر سهشنبه اولیه در نیوهمپشایر. با رقابت در نوادا و کارولینای جنوبی در افق تغییرات بیشتر به میدان می آیند قبل از Minnesotans سر به پای صندوق های رای در مارس 3.

اما با هفته تا سه شنبه بیشتر از 14,500 دولت در حال حاضر ساکنان بازیگران در یک رای گیری دموکراتیک اولیه از طریق اولیه رای گیری غایب.

پس چه اتفاقی می افتد اگر شما رای دادند اولیه و برداشت یک نامزد دیگر در مسابقه ؟ و یا حتی اگر شما تغییر ذهن خود را به عنوان مسابقه تکامل می یابد? شما می توانید ازنو خود رای دهند ؟

با توجه به دولت انتخاباتی است بله. مینه سوتا دولت قانون اجازه می دهد تا رای دهندگان به جلو و عقب خود را غیابی تا نزدیک از کسب و کار در روز سه شنبه, فوریه. 25 یک هفته قبل از روز انتخابات خود را.

“یک کمی شناخته شده به ندرت استفاده می شود گزینه برای مردمی است که افرادی که در حال حاضر در نظرسنجی رای غیابی می توانید درخواست خود را از شهرستان حسابرس و یا کارمند خود را که در رای گیری بود ‘خراب’ و بازیگران جدید, ” گفت: Risikat Adesaogun سخنگوی وزیر امور خارجه استیو سیمون.

و اگر شما یک رای گیری برای یک شرکت-خارج نامزد و همین حالا آن را به عقب ؟ Adesaogun گفت: وزیر امور خارجه را شمارش و گزارش “تمام آرای آنها — حتی رای برای نامزدها که رها” در روز انتخابات.

“از آنجا آن را به احزاب برای تعیین چگونگی درمان آن, رای,” او گفت:.

جمهوری خواه رای دهندگان کمتر احتمال دارد به مبارزه با این مشکل: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام تنها یکی از شانسهای اصلی در اینجا. اما در اوایل رای دهندگان که آیا ذهن خود را تغییر دهید می توانید با استفاده از همان مکانیزم به انتخابات بازگشت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>