نظرسنجی: اکثر انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب مجدد

حتی در حزب دموکرات-سنگین نمونه 65 درصد از ثبت نام رای دهندگان معتقدند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا دوباره انتخاب با توجه به آخرین ایسنا/نظرسنجی.

همچنین فقط 12 درصد می گویند تهمت “قطعا نه” بود دوباره انتخاب شود.

این یافته ها به ویژه نگران کننده است چرا که تقریبا 65% از نمونه خود را شناسایی به عنوان یک دموکرات یا مستقل برنامه ریزی برای انتخابات دموکراتیک اولیه این سال است.

با توجه به نتایج نظرسنجی در پاسخ به این سوال که “بدون در نظر گرفتن که شما در حال حمایت از شما انتظار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوباره انتخاب می شوند ؟” رای دهندگان پاسخ داده:

  • قطعا خواهد شد: 31%.
  • احتمالا خواهد شد: 34 درصد.
  • احتمالا نمی خواهد: 23%.
  • قطعا نمی خواهد: 12%.

جمهوری خواهان تقریبا خاص با بیش از 90% گفت: تهمت و قطعا خواهد بود و انتخاب مجدد و بیش از 33 درصد از دموکرات ها و حتی اعتراف آن است که حداقل احتمالی او را با توجه به نظرسنجی.

در مقدماتی حزب دموکرات در میان به احتمال زیاد اولیه رای دهندگان ایالت و سناتور ” برنی ساندرز من-Vt., آگهی های سراسر کشور در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن آگهی کارولینای جنوبی اولیه است که شنبه, فوریه. 29.

این نظرسنجی انجام شد برای سلامت توسط YouGov نقشه برداري از 10 ، 000 در ایالات متحده ثبت نام رای دهندگان از جمله 6,498 خود شناسایی دموکرات یا مستقل که قصد رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات. حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 1.2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im