‘شما می میرند و شما می توانید بازیابی و یا شما می تواند و نه می میرند و نه بازیابی’: دیدار با COVID-19 ‘طولانی روگرفت’

بورلی Bilotta متوقف پیگیری روز او شده است در برخورد با COVID-19.

او تا به حال طولانی علائم حدود چهار ماه پس از مدت کوتاهی پس از یک برخورد مختصر با COVID-19-مثبت فرد در حالی که چیدن تا سگ مواد غذایی در ماه مارس است.

قبل از او به این بیماری 42 ساله چندلر ساکن شد و در حال اجرا 3 مایل در روز و با شدت بالا تمرین. در حال حاضر آن را گاهی اوقات تلاش برای نفس کشیدن از طریق پنج دقیقه از کارهای. اکثر علائم فروکش کرده اما تنگی نفس و خستگی باقی بماند.

“وجود بیش از دو نتایج: از شما می میرند و شما می توانید بازیابی و یا شما می تواند و نه می میرند و نه بازیابی و گیر دراز مدت مسائل” Bilotta گفت.

طیف وسیعی از علائم و طول مدت بیماری متفاوت است به طور گسترده ای برای کسانی که به آلوده شدن با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

برای برخی از Arizonans این بیماری است درنگ بسیار طولانی تر از این بارها ذکر شده دو هفته اخلال در توانایی خود را به زندگی می کنند زندگی خود را به عنوان قبل از.

کسانی که با طولانی علائم که لقب خود را “طولانی-روگرفت” و در حال پیدا کردن آسایش و پشتیبانی آنلاین گروه شامل یک گروه کوچک اما رو به رشد تعداد افرادی که قرارداد این بیماری است.

برخی هرگز در بیمارستان بستری شد اما هنوز هم نمی تواند تکان علائم خستگی و تنگی نفس و یا مغز مه. برخی از آنها احساس بهتر در حالی که تنها به “عود” هفته یا ماه بعد.

برای کسانی که در بیمارستان بستری هستند به خصوص کسانی که در هواکش وجود دارد اغلب طولانی زمان بهبودی و بالقوه مادام العمر مسائل مربوط به سلامت.

چگونه مشترک در دراز مدت علائم ؟

از آنجا که این بیماری هنوز هم جدید مشخص نیست که چه دراز مدت آن مفاهیم می شود و یا چگونه بسیاری از مردم رنج می برند علائم برای ماه یا سال. آریزونا است که هنوز هم در نزدیکی آن اوج COVID-19 بيمار پس از آن هنوز روشن نشده تلفات این عوارض را در دولت است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد گزارش جمعه در افرادی که تا به حال آزمایش مثبت شد اما نه در بیمارستان بستری است. از کسانی که در نظر سنجی دو تا سه هفته پس از مثبت نتیجه آزمون 35 درصد گفت: آنها به سلامت طبیعی است.

از کسانی که در سنین 18 تا 34 با هیچ شرایط اساسی یک در پنج بودند به سلامت طبیعی این گزارش گفت:.

“COVID-19 می تواند در نتیجه بیماری طولانی مدت و حتی در میان بزرگسالان جوان بدون زمینه ای مزمن پزشکی” این گزارش گفت:.

بسیاری از افراد تجربه نسبتا خفیف علائم 14 روز یا کمتر. برخی از تجربه بدون علائم در همه. برخی ممکن است علائم بیش از 14 روز است اما نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

یک عدد کوچکتر را تبدیل به بستری و برخی از کسانی که در بیمارستان بستری هستند و ممکن است در نهایت در واحد مراقبت های ویژه برای هفته ها. برخی می میرند. محققان هنوز در حال کار به شکل مرگ و میر.

برای کسانی که در ICU برای مدت طولانی و به خصوص کسانی که در هواکش جاده به بهبود است و آنها ممکن است نه بازگشت به آنچه در زندگی خود را نگاه مانند قبل است.

آنها ممکن است استرس پس از سانحه, تجربه, اختلالات شناختی, نیاز به دیالیز یا تنفسی درمان و نیاز به توانبخشی گفت: دکتر مسیحی Bime پزشکی مدیر پزشکی بخش مراقبتهای ويژه در بنر مرکز پزشکی دانشگاه-توسان.

“عوارض برای بازماندگان بسیار مهم و قابل توجه تلفات بنابراین تمرکز بر روی فقط مرگ و میر به حداقل می رساند عوارض زیادی” Bime گفت.

این سخت است برای قرار دادن اعداد به چه مکرر این طولانی مدت علائم هستند به خصوص برای کسانی که در بیمارستان بستری شده است چرا که آنها در آینده برای مراقبت های معمول گفت: دکتر دانیل Kuritzkes رئیس بیماری های عفونی بخش در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون ،

“این است که احتمالا نسبتا شایع است که مردم باید طولانی و خستگی و سرفه و کمی تنگی نفس,” او گفت:. “من فکر می کنم آن است که کمتر رایج است که از جمله علائم برای بیش از یک یا دو ماه پس از قطعنامه از علائم اولیه.”

برای آنفلوانزا برخی از بیماران تجربه کرده اند این طولانی دم و همچنین, او گفت:. اما بسیاری از کسانی که دچار بیماری شدید است و بالاتر با COVID-19 از با آنفلوانزا گفت.

برای مشترکین: سکوت مبارزه: آنچه آن را مانند در یک AZ COVID-19 ICU

جامعه پزشکی است که هنوز هم سخت در تلاش برای درک این بیماری و نحوه درمان آن و بسیاری از پیامدهای آن خواهد شد که در دراز مدت.

“همه یادگیری در مورد آنچه COVID-19 مانند است. قطعا وجود دارد هیچ کس طبابت امروز که یاد گرفته در مورد COVID-19 در دانشکده پزشکی” Kuritzkes گفت.

این باعث ایجاد یک وضعیت نا امید کننده برای بیماران و کسانی که درمان آنها به دلیل کمی وجود دارد که می توان در شرایط درمان برای کمک به سرعت بخشیدن به روند بهبودی, او گفت:. بدن فقط نیاز به زمان خود را تعمیر.

“بسیاری از افراد باید تشویق شوند که اکثریت قریب به اتفاق مردم را بهبود بخشد,” او گفت:. “بهبود ممکن است آهسته تر و تدریجی برای برخی از. متاسفانه بهترین توصیه ما به مردم این است که صبر و شکیبایی و برای یک روز در یک زمان.”

برخی از تجربه ‘عود’ از علائم

لوتوس مورنو برای اولین بار بیمار در ماه فوریه با آنچه او تصور می شد برخی از نوع super flu. او تا به حال یک آسیاب درد در لگن است. او نمی تواند نفس بکشد. او به اورژانس رفت و گفته شد آن را برونشیت است.

اولیه جلسه به طول انجامید حدود دو هفته برای 41 ساله گلندیل ساکن که با این نسخهها کار در املاک و مستغلات. به عنوان اطلاعات بیشتر در آمد مورد COVID-19 او فکر آن را صدا مانند آنچه که او تا به حال این لایحه مناسب. او در زمان یک آزمایش پادتن پس از آن موجود شد و او آزمایش مثبت است.

او احساس خوب برای مارس آوریل و مه. اما درد در باسن خود بازگشت و در ماه ژوئن به عنوان دیگر علائمی مانند تنگی نفس و فشار خون بالا. او آزمایش منفی هنگامی که او در زمان یک تست تشخیصی برای coronavirus این زمان منجر به او به باور او دچار عود COVID-19 علائم از قبل عفونت است.

“من فقط به طور کامل آماده سازی خودم وقتی که من از خواب بیدار هر روز صبح به یک روز خوب” مورنو گفت: “و سپس در آغوش آنهایی که خوب هستند و من می توانید استفاده و رفتن به فروشگاه واقعی سریع اگر من نیاز به یا فقط نفس کشیدن هوای تازه خارج است.”

تازه ترین جلسه به طول انجامید بیش از یک ماه است. از آنچه او شنیده می شود از دیگر COVID-19 بيمار در Facebook گروه “بازمانده سپاه” این ویروس به نظر می رسد برای بهره برداری از نقاط ضعف است. او اندومتریوز بنابراین او فکر می کند که ممکن است به همین دلیل این درد حمله به باسن او.

اضطراب او شده است “را از طریق سقف.” او تا به حال حملات هراس برای اولین بار. او را دچار مشکل تمرکز و از دست می دهد پیگیری از افکار او یک “مغز مه” که در بسیاری از بازماندگان سپاه را گزارش کرده اند و همچنین.

“ناشناخته از همه چیز من فکر می کنم بدترین قسمت چون ما همه نوع از خوکچه هندی در این نقطه ما از همه آنهایی که در حال مطالعه از آنجا که هیچ کس نمی داند هر چیزی” مورنو گفت.

دیگران در بازمانده سپاه باید گفت آنها در تلاش برای پیدا کردن پزشکان به خود را طولانی علائم جدی اما مورنو گفت: او یک دکتر در حال حاضر که گوش می دهد به او. اما او ثابت سرخوردگی افکار عمومی و سادگی است که با بسیاری از این, بیماری, او گفت:.

“هر کس که ذهنیت” من خوب 99% از مردم جان سالم به در برد پس چه معامله بزرگ’ متوجه نیست که این می تواند به طور کامل از خط خارج خود کل کل زندگی و ما نمی دانیم برای چه مدت” مورنو گفت.

Kuritzkes از بریگهام و بیمارستان زنان گفت: این عود علائم سخت به سنجاق کردن و وجود دارد مقدار زیادی از یادگیری در مورد این موضوع. مردم می توانند تست مثبت برای هفته, او گفت:. آنها همچنین می تواند تست منفی به این دلیل که بار ویروسی می تواند رها در زیر نرخ تشخیص در آزمون, او گفت:.

با برخی از بیماری ها وجود دارد به اندازه کافی تنوع در توالی ویروس برای تشخیص عفونت های مختلف توسط همان ویروس اما با COVID-19 که چنین نیست, در این نقطه, او گفت:.

“این بسیار سخت است برای گفتن که اگر کسی میآید تا دوباره مثبت چه بود که به دلیل عفونت مجدد یا فقط تداوم مثبت,” او گفت:.

پست-COVID-19 مرکز می بیند صدها نفر

دکتر Zijian چن است مدیر پزشکی کوه سینا مرکز پست-COVID مراقبت در نیویورک یکی از اولین و تنها مراکز راه اندازی به طور خاص برای مقابله با اثرات COVID-19. در دو ماه گذشته در این مرکز دیده می شود در حدود 300 بيمار است و رزرو از طریق اواسط ماه سپتامبر ،

“با توجه به این دوره است که ما شاهد من فکر نمی کنم این است که جدا شده و به معنی آن چیزی است که فقط تصادفی پراکنده و کم حجم. وجود دارد بسیاری از بیماران مبتلا به” چن گفت.

او را دیده درجات مختلفی از شدت در این موارد: برخی از بیماران که در بیمارستان بستری شدند که هنوز دوره نقاهت بعد از علائم شدید و بیماران دیگر هستند کسانی که علائم خفیف است که هرگز دور شده اند. آنها در تمام سنین و با و بدون شرایط اساسی.

علائمی مانند تنگی نفس و ضعف و خستگی و مشکلات قلبی و عصبی مسائل به نظر می رسد باقی بماند, او گفت:.

او همچنین دیدن بسیاری از افسردگی و اضطراب است که او معتقد است که ناشی از عدم اطمینان در مورد علائم خود را به سختی در تلاش برای پیدا کردن پزشکان به کمک و نا امیدی در مورد جامعه.

برای مشترکین: او در ویروسی عکس. آنچه او می گوید در حال حاضر

او گفت که او می تواند فکر می کنم از یک ویروس است که یک اثر ماندگار و آن را ویروس نقص ایمنی انسانی است که باعث بیماری ایدز است. اما با ویروس HIV در بدن باقی می ماند و همچنان به تکرار باعث بیماری است.

با COVID-19 از زمان شناخت این ویروس به نظر می رسد برای اجرای آن در یک زن و شوهر از هفته و یک بیمار را تست منفی اما هنوز علائم, او گفت:. طولانی علائم به نظر می رسد از عفونت اولیه ،

“آنچه که بدان معنی است که عفونت اولیه ایجاد می شود بدن خود را به واکنش نشان می دهند در یک راه خاص و برخی از آسیب انجام شد” چن گفت. “و چون شما با داشتن علائم پس از عفونت اولیه این فرض که این آسیب در دراز مدت است. و متاسفانه آن می تواند هفته از آن می تواند ماه. ما نمی دانیم که چگونه به خوبی بدن را بهبود می یابند و درمان آن آسیب اندام. اما خطر وجود دارد که از آن می تواند برای همیشه.”

برخی از Arizonans در ضخامت از بیماری

استیسی Anderson, 51, با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی در دریاچه Havasu City. او شروع به احساس بیمار با سردرد و فشار خون بالا. او حتی فکر آن می تواند COVID-19 اما پرستار دوستان اصرار او رفتن به اتاق اورژانس. او فکر برای مطمئن شوید که او می خواهم برای رفتن به خانه آن شب.

او آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که در اتاق اورژانس در ژوئن 1. او تا به حال غیر طبیعی chest X-ray و قلب او بزرگ شد و پزشکان بستری خود را به نگه داشتن چشم در ریه ها و به مطمئن شوید که او نمی پیشرفت به ذات الریه. او در بیمارستان به مدت دو روز.

شش هفته بعد او هنوز هم در حال تجربه برخی از علائم. برای هفته پس از بستری شدن او هنوز سنبله تب برخی از روز. او هنوز هم با داشتن سردرد و خستگی است.

“من حتی نمی فکر می کنم من احتمالا بیدار ماند برای هشت تا 10 ساعت در یک ردیف. آن را فقط یک مقدار زیادی از خستگی در حال حاضر” اندرسون گفت.

او شروع به بازگشت به کار به آرامی و با انعطاف پذیری. اما او شنیده دیگران که در تلاش برای بازگشت به کار و با تجربه شکست در علائم خود را. استرس به نظر می رسد به یک aggravator آن را به عنوان است برای بسیاری از شرایط او گفت:.

آن بوده است ذهنی دشوار است به کشف کردن که چرا او تا به حال زمان سخت تر به حالت عادی بازگشت هنگامی که دیگران شده اند قادر به تکان دادن علائم سریع تر است. او در انتظار او خواهد بود “بیمار به عنوان یک سگ” برای یک یا دو هفته پس از آن بازگشت به زندگی عادی است. اما وجود دارد هیچ چیز عادی مورد COVID-19 او آمده است به درک.

“من به آرامی متوجه می شوند که تعریف ‘بهبود’ بسیار متفاوت است. من نمی دانم وقتی که یک فرد می توانید می گویند که آنها در حال بهبود,” او گفت:.

سخت به حرکت رو به جلو

Bilotta های چندلر زن که بیمار شده است از ماه مارس رفت به اورژانس و اتاق اورژانس بیمارستان در طی این زمان برای ارزیابی شود. هر دو بار او را به خانه فرستاد برای مدیریت علائم در خود.

“وجود بیش از یک بار من فکر کردم من که قرار بود به مرگ. … من درک می کنم که چرا مردم در حال مرگ هستند در صفحه اصلی از این. آن را از جایی بیرون می آید و آن چنان قوی است. من آن را احساس در قلب من است. احساس کردم در هر ارگان بدن من. من فقط به طور کامل تاکید کرد. بدن من غرق شد,” او گفت:.

او swabbed برای تست در اوایل ماه آوریل هنگامی که پیدا کردن یک آزمون دشوار بود اما گفته شد دولت آزمایشگاه لغو کرده بود خود را تست. دکتر مطمئن بود که چرا. اما بر اساس علائم و قرار گرفتن در معرض دکتر گفت که او مطمئن بود که آن را COVID-19.

پس از حدود چهار هفته او فکر او انجام بهتر. اما سال بعد او نمی تواند به نظر می رسد به پا زدن آن را به طور کامل. تنگی نفس یک احساس خفگی فقط نمی خواهد برود و آن را چیزی شبیه به نوع گرفتگی قفسه سینه است که می آید همراه با یک نمونه سرد است.

مرور سیستم مراقبت های بهداشتی برای مدیریت این بیماری تا خسته کننده است. او پزشک مراقبت های اولیه را گفت: آنها نمی تواند او را ببینید و اورژانس به او گفت: به دیدن او پزشک مراقبت های اولیه. آن را ثابت عقب و جلو. آن زمان پنج هفته را به دیدن یک ریه.

او را به کار می کنند اما با استفاده از تعطیلات روز و بیمار هم به راحتی راه خود را به عقب به یک هفته کامل. همه چیز — هر گونه استرس و جنبش خوردن — اثرات تنفس او. تلاش برای نفس کشیدن منجر به خستگی. او نمی داند که آن را به پایان.

COVID-19 “نقش ذهن بازی با شما” Bilotta گفت.

فقط زمانی که شما فکر می کنم شما ممکن است بهتر است آن را به عقب می آید.

“من در تلاش برای فکر می کنم در مورد عوارض دراز مدت فقط از طریق این. … عاطفی است و طاقت فرسا و وحشتناک و چشم باز.”

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de