ساکنان دره دعوت به جشن تحول گراند کانال بانک با فروشندگان مواد غذایی محلی, “قدم زدن” هنرمندان و بچه پسند فعالیت صبح روز شنبه در ققنوس.

“این بلند پروازانه شهرستان پروژه کامل است, در حال حاضر,” ققنوس شهردار کیت Gallego گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط این شهرستان از ققنوس خیابان حمل و نقل گروه.

“مردم را شگفت زده کرد زمانی که من به آنها بگویید که ققنوس است بیشتر کانال مایل از ونیز و یا آمستردام” شهردار Gallego گفت. “امروز ما در حال یکپارچه سازی کانال به جوامع ما برای بهبود محله دسترسی اضافه کردن جدید عمومی فضاهای هنری و کمک به سالم ققنوس با معرفی آنها به عنوان تفریحی ملایمت.”

با فاز اول تکمیل شده در ماه نوامبر سال 2019 و دوم در ماه ژانویه به “Grand Canalscape” پروژه 12 مایل چند استفاده از دنباله دار که از امتداد بزرگراه بین ایالتی 17 به تمپه.

پروژه نظارت شهر فینیکس خیابان, حمل و نقل, بخش و شهرستان در اداره فرهنگ و هنر بود که با هدف توسعه امن و راحت مسیر برای دوچرخه سواران و عابران پیاده در کنار, گراند کانال.

این “جشن بزرگ” یک خانواده پسند رویداد در حال وقوع در طول یک 1-کشش مایل از کانال بانک از نهم خیابان به خیابان هفتم, با, سرگرمی, چهره, نقاشی بالون حیوانات و conga درام.

این رویداد رایگان است اما فروشندگان مواد غذایی محلی خواهد بود فروش تنقلات از جمله خیابان, ذرت, churros و مکزیک doughnut holes.

جشن همچنین شامل “قدم زدن هنرمندان” مانند جوانان سیرک یک گیتاریست و نوازنده ساکسیفون. دبیرستان مرکزی گروه راهپیمایی و JROTC منجر خواهد شد و گروه ها در امتداد کانال در حالی که هنرمندان خواهد بود مستقر و همراه بانک انجام نقاشی زنده.

“کل ایده این است که به مردم در این کانال این تجربه جدید تفریحی ملایمت است که آنها دارند و معرفی آنها به برخی از کسب و کارهای محلی در منطقه” گفت: هدر مورفی, سخنگوی شهر فینیکس خیابان حمل و نقل گروه.

چگونه برای رسیدن به جشن بزرگ

مراسم افتتاح و میزبانی شهردار Gallego و محفل ققنوس اعضای شورای شهر آغاز خواهد شد و با یک کیکآف جشن در ساعت 10 صبح در Central Ave. و گراند کانال. جشن ادامه خواهد داد و در امتداد کانال بانک تا ظهر.

شرکت کنندگان می توانند دسترسی به این رویداد با پارکینگ شمال کانال در Brophy, کالج, آکادمی مقدماتی یا جنوب کانال در دبیرستان مرکزی.

این جشن نیز می توان با در نظر گرفتن نور راه آهن به Campbell Ave. ایستگاه و پیاده روی به سمت شمال به گراند کانال.

تحول Grand Canal نوین سیستم

این کار به نوبه خود, گراند کانال به یک کریدور حمل و نقل به صورت پیاده و دوچرخه سواران از زمانی شروع شد که این طرح در مرحله اول منتشر شد در تابستان 2016.

12-مایل دنباله سیستم بخشی از یک بزرگتر منطقه ای نوین و عبور پروژه با هدف نهایی از اتصال گلندیل و تمپه با پیوسته دنباله در امتداد کانال.

امکانات همراه در حال حاضر ADA-در دسترس کانال شامل نقاط دسترسی که اتصال 17 محله به کانال مسیر پل های عابر پیاده و هنرمند-طراحی سایه ساختار و محل استقرار.

هجده جدید خیابان و گذرگاه از جمله نه بالا دید عابر پیاده عبور سیگنال های ساخته شده برای اطمینان از پیاده و دوچرخه سواران می توانید با خیال راحت در سراسر جاده ها که از وسط قطع کردن مسیر کانال.

این تحول که به قیمت حدود 22.5 میلیون دلار بودجه توسط شهر فینیکس نمک رودخانه پروژه تحت شهری زیبایی شناسی در برنامه و کمک مالی از دولت فدرال است.

این پروژه به تازگی موفق به ساخت آریزونا جایزه یک ایالت جایزه تعالی انجمن پیمانکاران عمومی’ آریزونا فصل.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در رسید chelsea.hofmann@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im