‘شما همیشه مجبور به خنک نگه داشتن خود’: پزشکان و پرستاران و توصیف آنچه آن را مانند در خط مقدم

سیاستمداران و کارشناسان بهداشت و اغلب توصیف تلاش برای صاف منحنی COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید به نبرد با پزشکان و پرستاران در حال سربازان شجاع به راه انداختن جنگ علیه میکروسکوپی دشمن است که به کشته شدن هزاران نفر در ایالات متحده به تنهایی.

زره پوش و سلاح های N95 ماسک و هواکش — که هر دو در تامین کوتاه مدت هستند مجبور پزشکان و پرستاران به بداهه نوازی با ناقص جایگزین.

به ارائه یک تصویر واضح تر از چالش های پزشکی حرفه ای چهره آریزونا جمهوری است مصاحبه با پزشکان و پرستاران و سایر متخصصان پزشکی در مورد آنچه که آنها در حال دیدن در بیمارستان ها و آنچه می توانید انجام دهید برای کمک به آنها را به عنوان جهانی همه گیر هستند.

دکتر ER زندگی دور از خانواده

دکتر لیونل لی اورژانس پزشک در Kaiser Permanente بیمارستان در نزدیکی ریورساید کالیفرنیا زندگی می کردند به تنهایی در خانه اش همیشه از همسرش 5 ساله و 65 ساله در نقل مکان کرد و به یک نسبت در گودیر در 14 مارس — حدود سه هفته پیش.

لی گفت: خانواده برتر تصمیم گیری زمانی که آن را تبدیل به آشکار است که به عنوان یک اورژانس-اتاق دکتر لی را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19. این تصمیم ممکن است کمک به محافظت از عزیزان خود را از قرار گرفتن در معرض ویروس. اما لی گفت: آن را آسان برای او به احساس تنهایی در یک خانه خالی.

هر چند آنها در ابتدا برنامه ریزی شده بود از هم جدا فقط برای چند هفته در اکثر آن آشکار شد که جدایی را به آخرین طولانی تر از آنها فکر می کردند. موضوع reuniting تبدیل به یک گفتگو برگزار می شود روز به روز با هیچ پاسخ روشنی در چشم.

لی گفت: همه گیر نیز محدود خود را عادی رسانه های رهایی از استرس مانند به اشتراک گذاری با دوستان و یا تمرین جودو در ورزشگاه هستند.

“شما می خواهید به جایی بروید و فقط خوردن و معاشرت,” لی گفت. “شما نمی توانید انجام دهید که. پس این است که فقط با اضافه کردن توهین به جراحت در چه سختی این برای من بوده است.”

به جای لی معافیت دور با تماشای فیلم از مجموعه دی وی دی, گرفتن, پیاده روی و روزنامه نگاری.

“من مطمئن هستم که یک روز من به عقب نگاه در این زمان و می خواهید به یاد داشته باشید آنچه ما انجام داد و یا انجام نداد” لی گفت.

قطع اگر حتی کمی شده است مهم است که به نگه داشتن خود را روانی خونسردی در طول این یک اقدام بی سابقه و پر هرج و مرج زمان.

“به عنوان ER پزشکان شما همیشه مجبور به خنک نگه داشتن خود” لی گفت. “شما همیشه باید برای حفظ کنترل. و قطعا این زمان که در آن شما باید حرفه ای و آرامش خود را حفظ.”

لی گفت: از آن شده است حیاتی برای نگه داشتن سر سطح مهم نیست که چقدر بد این وضعیت می شود که می تواند چه چیزی مانع از این وضعیت از حال بدتر شدن است. او افزود که پزشکان می تواند و هنوز هم باید قادر به بیان احساسات نیست اما اجازه نمی دهد که احساسات تبدیل به ناامیدی.

آریزونا, پرستار, درمان بیماران کلرادو

بیلی Scalise یک پرستار در بنر مرکز پزشکی دانشگاه در شهر فینیکس گفت: او را کمک یک بنر بیمارستان در گریلی, کلرادو — شهرستان حدود 105,000 مردم حدود 40 مایلی شمال دنور — پس از بنر مدیر عامل شرکت با ارسال یک ایمیل با اطلاعات در مورد احتمالا ارسال برخی از آریزونا پرستاران به کلرادو.

Scalise گفت: او تصمیم گرفت برای کمک به او رفت و به پرستاری برای کمک به مردم را بزرگترین نیاز و علاقه مند به تبدیل شدن به یک فاجعه امداد ، او پر کردن فرم در مارس 26 و دریافت ایمیل روز بعد اطلاع رسانی خود او خواهد بود پرواز به کلرادو در مارس 29.

او در میان 10 نفر از پرستاران ققنوس-بیمارستان منطقه که با هواپیما به کلرادو.

Scalise گفت: تجربه شده است روشنگر در درمان بیماران مبتلا به COVID-19 و چگونه به سرعت وضعیت خود می تواند بدتر.

“جالب است چرا که من استفاده می شود به مراقبت از بسیاری از بیماران هستند که مانند 65 ساله و مسن تر با کل بسیاری از سابقه پزشکی” Scalise گفت. “با این بیماران مشاهده می کنیم در اینجا با هر نقطه از مانند 20 تا 55 با بسیار کمی به تاریخچه پزشکی و آنها ممکن است در آمده که نیاز به یک کمی از اکسیژن و در عرض چند ساعت آنها ممکن است در یک ونتیلاتور.”

بر خلاف بسیاری از بیمارستان ها در سراسر کشور Scalise گفت, بنر, بهداشت, گریلی محل مقدار زیادی از N95 ماسک و دستکش و سایر وسایل حفاظت فردی برای کارکنان پزشکی.

کلرادو بود 3,728 موارد مثبت COVID-19 همانطور که از روز شنبه در حالی که آریزونا بود 1,598.

آیا شما یک حرفه ای پزشکی درمان دیگران با COVID-19? رسیدن به خبرنگار پری Vandell در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>