YOSHIKIMONO انتخاب شده توسط توکیو موزه ملی به صورت ویژه کیمونو نمایشگاه

از ژوئن 30th به اوت 23, the توکیو ملی موزه ویژه “کیمونو” نمایشگاه شامل “Yoshikimono” طرح از ژاپنی سوپراستار YOSHIKI.

این کیمونو صفحه نمایش نمایشگاه حدود 300 قطعهاز جمله kimonos فرسوده توسط برجسته و چهره های تاریخی مانند Nobunaga, Hideyoshiو Ieyasuو همچنین kimonos شخصا طراحی شده توسط YOSHIKI. این نمایشگاه از مقیاس بی سابقه ای را ارائه می دهد مروری جامع از kimonos پوشا از قرن 12th به دوران مدرنو همچنین شامل نقاشی از kimonos در نظر گرفته که گنجینه های ملی.

این Yoshikimono مد نام تجاری است که زاییده افکار جهانی هنرمند YOSHIKI رهبر X ژاپن است که به طور گسترده ای به عنوان بزرگترین ستاره راک در ژاپن. ماموریت خود را برای Yoshikimonoفیوز سنت و نوآوری – تساوی بر تربیت او به عنوان پسر ارشد صاحب یک کیمونو تولید کننده. او Yoshikimono نام تجاری می پردازد ادای احترام به شکل سنتی کیمونو در حالی که در ادامه به تحول artform با سبک های مرزی. مجموعه های خود را پیشرفته مدرن کیمونو مد در حالی که احترام به سنتی حس زیبایی.

این Yoshikimono 2020 مجموعهکه باز تا هفته مد توکیو, ویژه, عناصر بصری از استن لی کتاب های کمیک خون اژدهای سرخ (لی بر اساس کمیک در YOSHIKI), و همچنین به عنوان یکی از بزرگترین انیمیشن سریال Attack on Titan.

در فوریه سال 2020, Yoshikimono نیز انتخاب شده برای کیمونو نمایشگاه جهان معروف ویکتوریا و آلبرت موزه در لندن است و در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در کنار آثار طراحان مانند الکساندر مک کوئین, Yves Saint Laurent, و جان گالیانو.

Yoshikimono کاملا متناسب با “کیمونو” نمایشگاه. این کیمونو احترام نماد باستانی, فرهنگ ژاپنی, اولین ظهور بیش از 1000 سال پیشو در عین حال باقی می ماند قابل توجه نحوه بیان در مد مدرن. این جدید “کیمونو” نمایشگاه ارائه خواهد شد غنی و رنگارنگ نگاه اجمالی از این گذشته طبقهو متکی بر Yoshikimono به ارائه جسورانه نسبت به آینده نگاه کنید.

YOSHIKI اظهار داشت: “بیش از 10 سال گذشت از من تاسیس Yoshikimono به عنوان یک طراح. در حال حاضر من شما را به دریافت و ارائه می دهد بسیاری از خارج از کشور, اما من با افتخار به من خلاقیت به نمایش گذاشته شده در ژاپنمنشاء کیمونو فرهنگ در معتبر توکیو موزه ملی. من احساس قدردانی به همه طرفداران من که دائما در حمایت از من. آن را به من خوشحال اگر شما می توانید ببینید این نمایشگاه است.”

Yoshikimono هفته مد توکیو S/S 2020
تصویری: https://youtu.be/fJ2Sd_PcfDM

“کیمونو”
توکیو موزه ملی Heiseikan
باز از ژوئن 30 August 23rd, 2020
https://kimonoten2020.exhibit.jp/english.html

YOSHIKI سایت: https://www.yoshiki.net
Instagram: https://www.instagram.com/yoshikiofficial
Yoshikimono: http://www.yoshikimono.com

رسانه های اجتماعی برچسب ها:
#Yoshiki @YoshikiOfficial

Yoshiki مطبوعاتی دارایی :
Yoshikitty شکست سلام زن سبک و جلف: اینجا
Yoshiki مصاحبه در بی بی سی: اینجا
Yoshiki اهدا مرکز ملی جهانی بهداشت: اینجا
Yoshikimono انتخاب شده برای V و یک نمایشگاه در لندن: اینجا
Hitmaker Yoshiki حملات پلاتین: اینجا

برای مصاحبه در مورد YOSHIKI و YOSHIKIMONO تماس:
لیبی Coffey
نخست روابط عمومی GROUP, INC.
+1 626-676-4993
[email protected]

منبع YOSHIKI

لینک های مرتبط

https://www.yoshiki.net/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de