بله ققنوس خواهد رسید 100 درجه به زودی. در اینجا 5 راه برای خنک ماندن

ققنوس منطقه رگه هایی از شانس خوب آب و عاقلانه در حال آمدن است به پایان است.

ققنوس دیدم آن بالا بیش از 90 درجه برای سال 2020 در روز چهارشنبه و اوج انتظار می رود به بالای 100 درجه آخر این هفته حتی با درجه حرارت گرمتر در پیش بینی برای هفته آینده. در حالی که برای اولین بار 90 درجه بالا آمد بعد از نرمال اول سه رقمی اوج انتظار می رود حدود یک هفته جلوتر از برنامه.

متوسط تاریخ ققنوس اول 90-درجه در روز 31 ماه مارس در حالی که این میانگین برای اولین بار 100 درجه بعد است که ممکن است در 2.

وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی برای انجام این کار برای کسانی که به دنبال فرار از گرما در حالی که هنوز هم چسبیده به خانه در طول COVID-19 شیوع. این زمان خوبی برای ماندن در خانه به هر حال.

به همین دلیل است که آن را گرفتن تا همه از ناگهانی ؟

ققنوس منطقه بوده است به اندازه کافی خوش شانس به تجربه دلپذیر آب و هوا به خوبی به مه. زمستان الگوهای آب و هوا آویزان بود در اطراف بیش از حد معمول است که نگهداری درجه حرارت یا کمی در زیر سطح نرمال است.

که تغییر در این هفته.

قوی منطقه از فشار بالا در حال ساخت بیش از غربی و به عنوان آب و هوا ناظران می دانید فشار بالا به ارمغان می آورد آسمان روشن و شانس بیشتری برای چیزهایی که به گرما ، به عنوان یک نتیجه, ققنوس دیدم آن را برای اولین بار 90 درجه بالا در آوریل 22 و درجه حرارت در حال انتظار برای رسیدن به سه گانه رقم با تعطیلات آخر هفته.

علامت اومالی یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در ققنوس گفت: درجه حرارت می تواند به رکورد قلمرو هفته آینده.

“وجود دارد یک منطقه بسیار بزرگ از قوی با فشار بالا تبدیل شدن به پارک بیش جنوب غربی هفته آینده” اومالی گفت. “ما باید اعتماد به نفس عالی درجه حرارت هفته آینده بین 100 تا 105 درجه است. داغترین دمای هوا در مارس برای ققنوس 105 درجه است. ما ممکن است دیدن 105 هفته آینده.”

در اینجا چگونه به آماده شدن برای گرما

اومالی گفت: این ممکن است زمان خوبی برای بررسی تهویه مطبوع خود را به مطمئن شوید که آن را قادر به تحمل گرما.

“بسیاری از مردم استفاده نشده آنان (تهویه مطبوع) و در عین حال” او گفت:. “این امر می تواند زمان خوبی آن را به اتمام. بررسی همسایگان خود را که به دلایل مالی و یا هر آنچه که ممکن است استفاده از آنها یا نه.”

این امر همچنین می تواند زمان خوبی برای ماندن در خانه او اضافه شده است.

“شما نباید بیرون به هر حال با چه چیز دیگری در جریان است” اومالی گفت. “حتی گذشته از آن آیا بیرون رفتن در گرمای روز اگر شما لازم نیست که.”

5 چیزهایی که آیا برای جلوگیری از گرما

برای کسانی که به دنبال ضرب و شتم گرما وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های فراتر از آماده به کار قدیمی از شراب خواری, تماشای تلویزیون را نشان می دهد.

بسیاری از فرهنگی و مکانهای تفریحی در حال ارائه گزینه های آنلاین. علاوه بر این فضاهای باز مانند گراند کانیون و دیگر پارک های ملی در حال شعار خود را آنلاین ارائه شده است.

زیر پنج راه برای خنک ماندن به عنوان دره گرم.

اتمام مجازی کنسرت نوازندگان محلی و شرکت های تئاتر در حال قرار دادن نشان می دهد و livestream اجرای آنلاین. سالن های چنین به عنوان مرکز شهر فینیکس, جاز, باشگاه نش نیز ساخت محتوای در دسترس است.

این ممکن است زمان خوبی برای دوباره برخی از کنسرت مورد علاقه خود را به عنوان به خوبی.

بازدید از موزه محلی موزه هنری و دیگر نهادهای فرهنگی حتی ققنوس وحش و OdySea آکواریوم باید مجازی نمایشگاه ها و تورهای آنلاین. امکان استفاده از این زمان برای خنک ماندن و کشف کردن که نمایشگاه شما ممکن است بخواهید برای بازدید هنگامی که آنها بازگشایی شده است.

نگاهی به یک تور از یک پارک: پارک های ملی و آثار تاریخی قرار داده اند مقدار زیادی از مطالب جالب آنلاین. بازدید از وب سایت پارک به تورهای مجازی و یا فهرست از طریق نمایش اسلاید و گالری عکس.

شما حتی می توانید از این فرصت برای برنامه ریزی آینده خود را پارک ملی گریز یک بار به کسانی که دسترسی به فضاهای سرگیری عملیات.

لذت بردن از آسمان شب: مارس 19-26 بین المللی آسمان تاریک هفته و وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت های آنلاین در ارتباط با این رویداد در International Dark-Sky Association سایت. اما حتی پس از این هفته به پایان می رسد, آن را هنوز هم می تواند زمان خوبی برای بررسی آسمان شب از حیاط خلوت خود را.

درجه حرارت هنوز خنک کننده خاموش هنگامی که خورشید پایین می رود و وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای جالب برای دیدن با چشم غیر مسلح و یا دوربین دوچشمی.

نظم در حالی که hunkering پایین: بسیاری از مردم شده اند و بهره گیری از زمان در خانه به انجام پخت و پز و پخت. اما به عنوان آن گرم خارج, شما نمی ممکن است بخواهید برای اضافه کردن به درجه حرارت در داخل خانه با روشن کردن فر.

بسیاری از رستوران های محلی در حال ارائه مواد غذایی و آشامیدنی تحویل. تماس بگیرید تا خود را به نفع محل و یا سعی کنید یکی از رستوران های محلی توصیه شده توسط Arizona Republic ناهار خوری منتقد Dominic Armato.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @weldonjohnson.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru