Yavapai نمایندگان به دنبال دو مرد متصل به اقدام به تیراندازی در هومبولت

Yavapai نمایندگان به دنبال دو مرد متصل به اقدام به تیراندازی در Dewey-Humboldt در روز شنبه.

در مورد 4:40 p. m. روز شنبه Yavapai County Sheriff دفتر نماینده اعزام شدند به McCabe و Hecla در خیابان هومبولت و پس از گزارش یک تیراندازی در یک مصاحبه مطبوعاتی از Yavapai County Sheriff شدهاند.

به گفته شاهدان مظنون شدند و 67 ساله بروس مور از هومبولت و 49 ساله دوایت Elia از دیویی انتشار گفت.

شاهدان گفته نمایندگان است که پس از یک رویارویی مور شات از یک تفنگ دستی و Elia اخراج شعله ور شدن تفنگ انتشار اعلام کرد. عکس های از دست رفته و قربانی و یک دور آمار بالای SUV که قربانی ایستاده بود پشت در.

با توجه به کلانتر, SUV به احتمال زیاد مانع قربانی از اصابت گلوله.

ساکنان خانه که در آن حادثه اتفاق افتاده است از جمله یک کودک به خانه بودند در آن زمان.

مور و Elia فرار کرد و در یک آبی Chevy Tahoe رانده 41 ساله سرا ملتن آزادی مطبوعات گفت. اطلاعات از صحنه منجر به نمایندگان بیوت خیابان در Dewey-Humboldt, جایی که آنها در بر داشت ملتن در تاهو.

هر چند مظنون وجود ندارد, Melton گفت: نمایندگان او سوار مظنون به اقامت و می دانستم که آنها مسلح بودند اما محروم دانستن آنها به آتش عکس, انتشار گفت.

ملتن گفت: پس از تیراندازی او کاهش یافته و آنها را در مکان های جداگانه در پرسکات ولی آزادی گفت.

ملتن رزرو شده بود به اردوگاه ورد بازداشتگاه در $5,000 باند رو به اتهام مانع پیگرد قانونی در درجه اول و تسهیل تخلیه اسلحه گرم در یک ساختار.

مور و Elia می خواستم برای اقدام به قتل درجه اول تخلیه از یک اسلحه گرم در یک ساختار تشدید حمله و سوء رفتار های مربوط به سلاح و رفتار آشوبگرانه و جنایی خاطی.

کلانتر را خواسته است هر کسی با اطلاعات منجر به دستگیری به گزارش نکات به Yavapai شاهد سکوت در 1-800-932-3232 یا آنلاین در yavapaisw.com. تمام نکات ناشناس هستند.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im