Yavapai County زن مشکوک به فریب مشتریان در تگزاس دستگیر

آریزونا زن به دنبال مقامات پس از متهم به فریب مشتریان که پول او موفق شده بیش از $174,000 داشت در تگزاس است.

Kaufman County sheriff نمایندگان در زمان 42 ساله Krista ماری کلاین را بازداشت اواخر یکشنبه شب با توجه به انتشار اخبار از Yavapai County Sheriff ، یک Yavapai County معاون که ردیابی Cline اطلاع Kaufman County مقامات از محل خود.

کلاین رزرو شده بود به یک کافمن زندان شهرستان صبح روز دوشنبه و سه شنبه بعد از ظهر بود و هنوز هم در انتظار استرداد به Yavapai County به صورت اتهامات عنوان شده علیه.

یک حکم برای سدنا زن بازداشت شد و در ماه نوامبر اعلام شده. کلاین شکست خورده به نظر می رسد در دادگاه در مورد او و فرار از منطقه با توجه به Yavapai County sheriff را به مقامات.

او باند راه اندازی شد در $125,000 با توجه به قبلی انتشار اخبار.

کلاین مجوز به حالت تعلیق در آمد توسط Arizona امانتی هیئت مدیره با توجه به Yavapai County sheriff را به مقامات.

کلاین بود اقدام به عنوان امانتی برای چهار نیازهای خاص مشتریان است که افراد مسن بین 2014 و 2017. مقامات می گویند Cline انتقال وجوه نه بدهکار به او را از مشتریان حساب به حساب شخصی.

کلانتر مقامات می گویند Cline ادامه داد: برای گرفتن پول از برخی از مشتریان پس از آنها فوت کرده است. کل مبلغ گرفته شده بود $174,600.

در آن زمان Cline دستگیر و سپس آزاد شده از بازداشت کرده است. اما او شکست خورده به نظر می رسد در دادگاه برای جلسات در مورد.

Yavapai County مقامات تا به حال با صدور سه حکم برای Cline. برای اولین بار بود او را شکست به نظر می رسد در دادگاه در حالی که دوم و سوم حکم شدند برای سرقت و طرح های جعلی اتهامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>