Yavapai County کارآگاهان حل 1980 سرد مورد قتل توسط آزمایش DNA ته سیگار

Yavapai County کلانتر کارآگاهان حل سرد مورد قتل از سال 1980 از طریق آزمایش DNA از صحنه جرم شواهد مقامات روز دوشنبه اعلام کرد.

با توجه به بیانیه ای که توسط کارآگاه جان McDormett که نظارت این تحقیق جدید بدن از 29 سال Michael E. Lee پیدا شد در یک جاده است که جدا کردن مسیر دولت 179 در اکتبر 1980.

لی مرده پیدا شد با چند زخم گلوله در سر.

نمایندگان جمع آوری ته سیگار در میان دیگر شواهد از صحنه جرم در سال 1980 اما در مورد درگذشت پس از معنیداری منجر می شود.

اما در ماه ژوئن سال 2018 یک Yavapai County Sheriff را مورد سرد داوطلب فرستاده ته سیگار به وزارت های عمومی ایمنی آزمایشگاه برای تست DNA McDormett گفت.

دو تا از ته سیگار بودند مثبت DNA مسابقه برای دیوید Ellsworth Widmer بود که 31 سال سن در زمان قتل و تا به حال یک “گسترده ای در زمینه های جنایی” با توجه به McDormett. کارآگاهان بعد متوجه شدند که Widmer درگذشت در سال 2019.

با توجه به McDormett, Widmer متصل شد به یک فرد مورد علاقه در تحقیقات اولیه در 80s و همچنین متصل شد به قتل از طریق هر دو اماره و اضافی DNA منطبق است.

یکی دیگر از مظنون Rocky Crabtree بود شناسایی و در تحقیق و کارآگاه باور او همدست است. Crabtree یک جنایت کار محکوم شده بود و در سال 1990 درگذشت.

با وجود هر دو مظنون بودن مرده کارآگاهان در ادامه به بررسی. لی یک ironworker از ایندیانا بود که در بازدید از دولت و هر دو می دانستند Crabtree و Widmer. کارآگاهان بر این باورند که دو مظنون می دانستند و لی تا به حال مقدار زیادی از پول است که او نگه داشته در یک سربند بر روی پای خود و در نظر گرفته شده برای غارت او با توجه به کلانتر ،

وقتی کارآگاهان به بررسی اصلی صحنه جرم آنها متوجه سربند قطع شد لی پا و همچنین نشان داد که یک کیف پول لی جیب هنوز موجود بیش از $1,000 که عاملان موفق به پیدا کردن.

آنها همچنین در زمان شاهدانه از لی, اما افسران بر این باور بود که “مرداب” علف های هرز است که بسیار با کیفیت پایین, McDormett گفت.

اگر Crabtree و Widmer هنوز زنده بودند “کارآگاه اعتماد به نفس است که هر دو مردان شده اند که به اتهام” McDormett گفت.

لی خانواده مطلع شد و سپاسگزار از کارآگاهان تلاش برای دادن برخی از آنها را با وضوح پس از 40 سال در تاریکی نمی دانستند چه اتفاقی افتاده است به عزیزان خود.

“مردم باید بدانند که حل نشده قتل موارد هرگز از بین برود” McDormett گفت. “یک واحد تخصصی در YCSO تحقیقات جنایی اداره است که همیشه کار, پیر و حل نشده قتل است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @alana_minkler.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de