Yank فن آوری برای اولین بار به دریافت گواهینامه FCC برای تماس با ما شارژ بی سیم راه حل

بروکلین, n. y., جولای 17, 2020 /PRNewswire/ — نیویورک-بر اساس شرکت راه اندازی Yank فن آوری های خود را اعلام کرد تماس, شارژ بی سیم محصول MotherBox است که رسما تایید شده توسط کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC). این نشانه نخستین بار یک دستگاه از این طبیعت به دریافت گواهینامه.

Yank فن آوری برای اولین بار معرفی MotherBox مفهوم اول درست شارژر بی سیم بدون تماس مورد نیاز در سال 2017. این MotherBox عمل با یک گیرنده و می تواند شارژ دستگاه های متعدد در یک بار است و هر دو اندروید و iOS سازگار و رایگان اجازه می دهد تا حرکت دستگاه در حال شارژ است.

“ما هیجان زده به دریافت ما صدور گواهینامه FCC و اعتبار بیشتر از ایمنی و راحتی از ما منحصر به فرد شارژ بی سیم راه حل” گفت: جاش تکان مدیر عامل شرکت Yank Technologies, Inc. “قبل از دریافت این گواهینامه FCC ما گذشت بحرانی فشار سنج برای ایمنی – قرار گرفتن در معرض تابش امتحانات که نشان داد که تابش جذب تکنولوژی ما است که در واقع کمتر از یک گوشی هوشمند است.”

با به ثمر رساندن یک نرخ جذب خاص (SAR) ارزش و زیر حد 1.6 W/kg شرکت ثابت فن آوری آن – ساخته شده منحصر به فرد سه بعدی آنتن معماری و آمپلی فایر – ملاقات FCC تابش محدودیت برای دستگاه های الکتریکی. آخرین مرحله از فرآیند صدور گواهینامه FCC تایید شده قسمت 18 انطباق و رسما تایید تکنولوژی ملاقات تمام استانداردهای ایمنی.

“این گواهینامه بیشتر ما را مجموعه جدا از دیگر شارژ بی سیم, فن آوری و افزایش تلاش های ما برای ارائه قدرت بالا مقیاس پذیر و شارژ بیسیم راه حل برای صنایع جدید از جمله خودرو در بازار که در آن ما پتانسیل زیادی برای شارژ مسافر دستگاه های در جاده” ادامه داد جاش.

در CES سال 2020 در ماه ژانویه این شرکت پرده برداری تکامل آن از MotherBox فن آوری به عنوان اولین قدرت بالا در نزدیکی میدان شارژ بی سیم راه حل برای بخش خودرو. با توانایی به انجام این کار مانع آزاد موثر و با خیال راحت این شرکت با استفاده از تعاملی مرکز کنسول و صفحه نمایش, به نمایش گذاشتن, چگونه فن آوری می تواند به عنوان تجهیزات اصلی در سراسر وسیله نقلیه و شارژ دستگاه های مختلف تلفن همراه به صورت بی سیم در یک بار در حالی که آنها در حال استفاده و بدون تماس بگیرید. آن یکی از یک نوع تقویت کننده های فعال این شرکت فناوری مسئولیت رسیدگی به انواع فواصل غیر قابل پیش بینی دستگاه موقعیت و بازتاب. فراتر از شارژ دستگاه های تلفن همراه تکان فن آوری برنامه برای استفاده از فن آوری های خود را به قدرت بالا-مصرف برق قطعات خودرو و الکترونیک به منظور کاهش هزینه های مونتاژ و سیم کشی در سراسر وسیله نقلیه. در واقع این تکنولوژی طراحی شده است که همه کاره و متناسب با خطوط از هر بخشی در حالی که همچنین مقابله با گرمای شدید.

در مورد فن آوری های Yank

Yank فناوری شارژ بی سیم راه اندازی شرکت واقع در بروکلین نیویورک. ماموریت آن این است برای کمک به باز کردن پتانسیل واقعی بشریت را از پیشرفت های فن آوری از طریق شارژ بی سیم. برای اطلاعات بیشتر www.yanktechnologies.com.

تماس با رسانه ها
Brittney Popa, MBE, گروه
(248) 554-3507
[email protected]

منبع Yank Technologies, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.yanktechnologies.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im