سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ می گوید او نمی خواهد رد کردن یک پیشنهاد برای اجرا به شهردار نیویورک شهرستان, هر چند او sidestepped مقدار از آن بحث به بحث جدید خود را غیر انتفاعی بشریت رو به جلو است.

“من به دنبال حل مشکلات و اضافه کردن به عنوان ارزش زیادی به من می گفت:” در طول یک ظاهر بر روی “نمایش” وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش او می خواهد برای اجرا به شهردار در 2021. “قطعا من بیشتر جذب اجرایی نقش از من مقننه نقش.”

یانگ روز سه شنبه گفت BuzzFeed او “به دنبال” یک پتانسیل اجرا شود.

“یکی از چیزهایی که من بیشتر کنجکاو در مورد این است که نامزدهای دیگر در مسابقه و چه در مسابقه خواهد بود,” او گفت:. “از آنجا که من تمایل به می خواهید به انجام چیزی که من احساس می کنم مانند من میخوام یک تاثیر بزرگ و اضافه کردن مقدار زیادی از ارزش بنابراین اگر کسی که در حال حاضر در حال اجرا که می توانست مثبت در دستور کار است که بسیار هم تراز با معدن — من نه کسی که فقط رانده حداکثر استفاده سیاسی. من می خوام ببینم چقدر ارزش من می توانم اضافه کنید.”

یانگ غیر انتفاعی را به تمرکز بر روی سیاست های است که کمک خواهد کرد که ایجاد یک “انسان محور امریکا” و کار نسبت به راه اندازی آزمایشی برنامه “است که نشان می دهد قدرت و عملی از ایده های ما در زندگی واقعی” را به عنوان به خوبی به عنوان فعال رای دهندگان جدید و ارائه منابع برای داوطلبانی که در آغوش اساسی جهانی درآمد.

به پا زدن شروع پروژه یانگ گفت: “در روزهای آینده” سازمان را 3 میلیون دلار “به روزمره آمریکایی ها است.”

یانگ همچنین گفت: او را تایید نکرده و یا جو بایدن و یا بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., در حال حاضر و به جای صبر کنید تا زمانی که یک نامزد انتخاب شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im