XtalPi اعلام همکاری استراتژیک با Porton به ارائه پیش بینی هدایت تبلور و مواد مخدر Solid-State خدمات پژوهشی

شنژن, چین, مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — XtalPi Inc. (“XtalPi”) یک الگوریتم مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) دارویی شرکت فناوریو Porton داروسازی راه حل های با مسئولیت محدود. (“Porton”) قرارداد توسعه و تولید سازمان (CDMO) اعلام امضای یک همکاری استراتژیک برای ادغام XtalPi را نسل بعدی ابزار محاسباتی با Porton را تجربی تخصص بیشتر به توانمند سازی تحقیقات دارویی در طراحی دارو و قبل از توسعه بالینی. این دو شرکت آغاز خواهد شد در عمق همکاری در تبلور مواد مخدر و روند توسعه خدمات هوشمند مواد مخدر کشف و توسعه پژوهش و توسعه کسب و کار در بیولوژیک و فرمول.

تحت توافق XtalPi و Porton ارائه خواهد شد و پیش بینی تجربی و خدمات است که زن و شوهر XtalPi پیشگام مواد مخدر حالت جامد غربالگری و طراحی راه حل های مانند کریستال ساختار پیش بینی (CSP) و cocrystal و جامد-solvate گرایش پیش بینی با Porton را در طیف گسترده ای از تجربی ارائه شده است. این دو شرکت خواهد اهرم محاسباتی بینش به طراحی بیشتر هدف آزمایش و گسترده بهینه سازی تبلور تحقیقات و مواد مخدر حالت جامد فرایند توسعه. این همکاری رویکرد با هدف افزایش بهره وری و میزان موفقیت و مواد مخدر قبل از تحقیقات بالینی اطمینان از توسعه زمانی و کیفیت محصول و پشتیبانی از کلید تصمیم گیری در شناسایی و بهینه سازی ایده آل ماده فعال دارویی (API) فرم به صورت کارآزمایی بالینی و تولید انبوه است.

به عنوان اولین گام در یک سری از پروژه های XtalPi و J-STAR RESEARCH, Inc., Porton را نیوجرسی-بر اساس تابعه و نوآورانه قرارداد پژوهشی سازمان نیز امضا sub-توافق برای راه اندازی پیش بینی هدایت تبلور و حالت جامد پژوهش و خدمات خود را برای مشتریان ایالات متحده. علاوه بر این دو شرکت را با هم ترکیب XtalPi AI و مولکولی مکانیک الگوریتم و J-Star را با داده های تجربی به منظور توسعه جدید مدل های پیش بینی و روش تحقیق برای مهم برآورده نشده چالشها در تبلور مواد مخدر زمینه های مرتبط.

“در دو سال گذشته ما شاهد افزایش تعداد شرکت های دارویی اتخاذ CSP به استاندارد خود را در روند تحقیقات به ویژه هنگامی که با ترکیبات پیچیده و چالش برانگیز سیستم های مولکولی,” دکتر گفت: Ma Jianاز بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت XtalPi. “XtalPi و Porton دو شرکت از نزدیک در زمینه های مرتبط با مکمل skillsets. ما هیجان زده برای کار با Porton به ترکیب الگوریتم های یادگیری ماشین با کیفیت بالا و داده های تجربی به منظور توسعه جدید مدل های پیش بینی است که می تواند پس از بهبود های موجود و روش تحقیق و آدرس تنگنا چالش های موجود در صنعت است.”

“Porton نیز متصل اهمیت زیادی به توسعه و استفاده از فن آوری لبه برش” اظهار نظر الیور Juرئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Porton. “ما معتقدیم که این همکاری استراتژیک را با هم ترکیب برش لبه پیشرفت های علمی با بهترین شیوه ها در تبلور و فرمول توسعه برای ایجاد یک معیار جدید برای این صنعت در طراحی دارو و حالت جامد پژوهش است. ما نیز مشتاقانه منتظر به همکاری نزدیکتر بین ما در توسعه مواد مخدر و تولید به طور مشترک کاوش فن آوری های نوآورانه راه حل است.”

با توجه به زمان اپیدمی XtalPi و Porton تصمیم به میزبان یک “ابر مراسم امضای” در سراسر پنج سایت در دو کشور به جای یک جلسه سنتی. Porton را چونگ کینگ و سوژو دفاتر XtalPi را شنژن محاسباتی مرکز و XtalPi هوش مصنوعی (مرکز تحقیقات XARC) در پکن گرفته شده در برای آنلاین ثبت اقدامات در حالی که نمایندگان از هر دو شرکت در ایالات متحده ملاقات در J-Star در Cranbury نیوجرسیبه جوهر خود را زیر توافق در فرد است.

در مورد XtalPi
XtalPi یک دارویی شرکت فن آوری است که بازسازی این صنعت رویکرد به مواد مخدر تحقیق و توسعه با آن هوشمند دیجیتال کشف مواد مخدر و توسعه (ID4) پلت فرم است. شدیدا در هم آمیخته فیزیک کوانتومی هوش مصنوعی و عملکرد بالا محاسبات ابری الگوریتم XtalPi را ID4 پلت فرم فراهم می کند پیش بینی های دقیق در فیزیکوشیمیایی و خواص دارویی کوچک مولکول نامزدها برای طراحی دارو جامد-فرم های انتخاب و دیگر از جنبه های مهم توسعه مواد مخدر. XtalPi اختصاص داده شده به بهبود بهره وری و دقت و میزان موفقیت از مواد مخدر تحقیق و توسعه و کمک به سالم جامعه در سراسر جهان است.

تاسیس در سال 2014 توسط یک گروه از فیزیکدانان کوانتومی در دانشگاه MIT, XtalPi است پس از ساخته تیم نخبگان با چند رشته تخصص در فیزیک و شیمی و داروسازی R&D و طراحی الگوریتم. XtalPi برش لبه فن آوری راه حل های نوآورانه و برنامه های متنوع در سراسر دارویی زنجیره ارزش کمک کرده اند آن را به دست آوردن صنعت تصویب و ایجاد همکاری های استراتژیک با بالا بین المللی شرکت های دارویی.

در مورد Porton
تاسیس در جولای 2005, Porton داروسازی راه حل های با مسئولیت محدود. چینی بالا ردیف قرارداد توسعه و تولید سازمان (CDMO) فراهم می کند که توقف CDMO خدمات برای هر دو داروهای شیمیایی از رابط های برنامه کاربردی برای تدوین و بیولوژیکی مواد مخدر برای جهانی شرکت های دارویی و biotechs. آن است که متعهد به ایجاد جهان پیشرو داروسازی راه حل های پلت فرم را قادر می سازد تحول از مولکول های دارو با بهبود مستمر در سرعت و هزینه. حمایت بیش از 2000 مشتری محور کارکنان, برش لبه فرایند R&D مراکز USFDA, PMDA, EMA, NMPA-بازرسی cGMP سایت های تولید در چین (چونگ کینگ, چنگدو, شانگهای, Jiangxi و سوژو) و دفاتر فروش واقع در سراسر آسیا, شمال امریکا و اروپا, Porton برجسته ردیابی و ضبط بیش از 1000 پروژه های تحویل داده شده به حدود 400 مشتریان جهانی است.

در مورد J-Star
J-STAR Research, Inc. (آخرت به عنوان J-Star) نوآورانه CRO خدمت به عنوان شریک برون سپاری برای داروسازی و زیستی صنایع. تاسیس در سال 1996 توسط Dr. Andrew Thompsonقبلا از مرک آزمایشگاه تحقیقات J-Star تبدیل به یک پیشرو در ارائه خدمات در مجتمع آلی سنتز و تبلور برای انواع دارویی مشتریان در سراسر جهان. از طریق 20 و چند سال از خدمات J-Star انباشته است شهرت به عنوان یک شریک قابل اعتماد در شمال امریکا. در سال 2017 Porton USA, LLC یک تماما متعلق به شرکت تابعه از Porton داروسازی راه حل های با مسئولیت محدود. به دست آورد J-Star. پس از بیش از دو سال از ادغام J-Star توسعه یافته به تیم چند رشته ای از بیش از 100 نفر از کارکنان (از جمله 67 دکترا دانشمندان) با تجربیات عمیق در مولکول کوچک مواد مخدر فرایند تحقیق و تبلور R&D. آن جمع آوری شده بسیاری از استعدادهای برتر هر یک با بیش از 10-30 سال از R&D tenures در جهان پیشرو شرکت های دارویی. یکپارچه سازی CDMO خدمات از Porton, J-Star ارائه می کنند از نظر علمی دقت و عملا موثر یک توقف راه حل برای آن دارویی جهانی مشتریان.

تماس با رسانه ها
Ruyu وانگ
+1 617-717-9867
[email protected]

منبع XtalPi Inc.

لینک های مرتبط

https://www.xtalpi.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de