فیلادلفیا, مارس 24 سال 2020 /PRNewswire/ — Kehoe Law Firm, P. C. ساخت سرمایه گذاران آگاه است که در 21 مارس سال 2020یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه شرقی نیویورکبه نمایندگی از افرادی که خریداری شده و یا در غیر این صورت به دست آورد XP, Inc. (“XP” و یا “شرکت”) (NasdaqGS: XP) اوراق بهادار موجب و/یا قابل ردیابی به بیانیه ثبت نام و دفترچه (مجتمعا “بیانیه ثبت”) صادر شده و در ارتباط با XP را دسامبر 2019 ارائه عمومی اولیه (از “IPO”).

XP, Inc. سرمایه گذاران که خریداری شده و یا در غیر این صورت به دست آورد XP اوراق بهادار در ارتباط با XP را دسامبر 2019 IPO را تشویق به تماس یا مایکل Yarnoff Esq., (215) 792-6676 Ext. 804, [email protected], [email protected]یا جان کهو Kehoe, Esq., (215) 792-6676 Ext. 801, [email protected]برای بحث در مورد پتانسیل دعاوی حقوقی.

با توجه به شکایت در دسامبر 2019از متهمان برگزار XP IPO ارائه حدود 83 میلیون کلاس مشترک سهام برای سرمایه گذاری در $27.00 هر سهم. با شروع کلاس اقدام XP سهام معامله شده به طور قابل توجهی زیر XP را IPO قیمت. به عنوان یک نتیجه XP سرمایه گذاران آسیب دیده بودند.

کلاس اقدام شکایت مدعی است که IPO ثبت نام بیانیه موجود مادی نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به افشای آن: (1) XP مشغول نامعلومی مربوط به حزب معاملات; (2) XP موفق به افشای آن مشترک و بزرگ شکست سیستم و متصل ضرر و زیان; (3) XP را تهاجمی مالی مستقل عوامل استراتژی و شکننده است; (4) XP تا به حال مواد ضعف; (5) XP اخراج قبلی آن شرکت حسابداری با توجه به شرکت و پیدا کردن و افشای مواد ضعف; و (6) به عنوان یک نتیجه متهمان عمومی اظهارات مادی غلط و گمراه کننده در مربوط به همه زمان ها است.

Kehoe Law Firm, P. C., با دفاتر در نیویورک و فیلادلفیااست چند رشته ای شاکی سمت قانون شرکت اختصاص داده شده به حفاظت از سرمایه گذاران از اوراق بهادار تقلب و نقض امانتی وظایف و شرکت در آوریم. ترکیب همکاران در Kehoe شرکت حقوقی را به عنوان مشاور سرب یا وکیل شرکت سرب در مواردی است که باید بهبود بیش از 10 میلیارد دلار از طرف نهادی و سرمایه گذاران فردی.

منبع Kehoe Law Firm, P. C.

لینک های مرتبط

kehoelawfirm.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de