همشهری جاده ابریشم: آنلاین از ویژگی های خاص سرمایه گذاری در جنوب چین Hainan Jiangdong جدید منطقه راه اندازی

پکن, 29 ژوئن 2020 /PRNewswire/ — آنلاین از ویژگی های خاص سرمایه گذاری در Jiangdong جدید منطقه هیکو شهرستان جنوبی چین Hainan استانشد به طور مشترک راه اندازی شد یکشنبه گذشته توسط Jiangdong منطقه جدید دفتر اداری و اقتصادی چین اطلاعات خدمات در وب سایت رادیو فردا جاده ابریشم (en.imsilkroad.com).

متشکل از بسیاری از ستون مانند Jiangdong, اخبار, Hainan بندر آزاد تجاری (FTP) اخبار Jiangdong صنعت, برنامه ریزی, سیاست های ترجیحی و امکانات از ویژگی های خاص در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای سرمایه گذاران جهانی به دانش عمیق در مورد سیاست های بخش های سرمایه گذاری و توسعه نتایج Hainan FTP و Jiangdong جدید منطقه است.

مقامات چینی در ژوئن 1 منتشر شد یک طرح جامع برای Hainan FTP که هدف آن ساخت جزیره جنوبی استان را در سطح جهان-با نفوذ بالا در سطح بندر آزاد تجاری در اواسط قرن. با توجه به طرح یک بندر آزاد تجاری سیستم با تمرکز بر تجارت و سرمایه گذاری آزاد سازی و تسهیل خواهد شد “در واقع تاسیس” در Hainan تا سال 2025 و تبدیل شدن به “بالغ” 2035.

به عنوان یکی از 11 کلیدی مناطق و پارک ها از Hainan, FTP, Jiangdong جدید منطقه اولویت ساختمان باز و نوآورانه سیستم صنعتی که در آن ستاد اقتصاد یک نقش پیشرو و فرودگاه, اقتصاد, خدمات, اقتصاد, اقتصاد زیست محیطی برجسته می شوند. مربوط به سیاست های ترجیحی بنابراین فرموله شده مربوط به انتخاب پروژه استفاده از اراضی و صنعتی و نظارت.

یک گروه از فورچون جهانی 500 شرکت جذب شده به حل و فصل کردن در Jiangdong جدید منطقه اظهار داشت فنگ Benyan اجرایی معاون Jiangdong جدید منطقه ای دولت اداره همچنین گفت که این شرکت می توانید لذت بردن از نزدیک به 20 انگیزه سیاست.

اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در Jiangdong جدید منطقه ارائه خواهد شد از طریق دو سرمایه گذاری خطوط تماس ویژه +86-898-6860-3376, +86-898-6866-2391 و یا از طریق email به [email protected].

لینک های اصلی: https://en.imsilkroad.com/p/314407.html

منبع العالم جاده ابریشم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *