XENT هشدار: Johnson Fistel در ادامه تحقیقات از تقاطع ENT, Inc.; باید مدیریت باید پاسخگو برای سرمایه گذاران ضرر ؟

سن دیگو, مارس 1 سال 2020 /PRNewswire/ — Johnson Fistelدفتر در حال بررسی پتانسیل ادعای نمایندگی از تقاطع ENT, Inc. (نزدک: XENT) (“تقاطع” و یا “شرکت”) در برابر برخی از افسران و مدیران.

به طور خاص یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در دادگاه فدرال در اوایل سال جاری علیه این شرکت به نمایندگی از خریداران از اوراق بهادار از تقاطع از اوت 1, 2018 و مه 6 2019به “کلاس دوره”). با توجه به طرح دعوی در دادگاه متهمان در طول دوره کلاس های نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به افشای آن: (1) تقاطع فاقد کافی بازپرداخت نمایندگان برای اطمینان از پزشکان تا به حال دسترسی به SINUVA تقاطع را سینوس ایمپلنت; (2) قطع فروش نیروی تمرکز بر حصول اطمینان از بازپرداخت; (3) تقاطع را نمایندگان فروش کمتر در رانندگی متمرکز فروش; (4) پزشکان کمتر به احتمال زیاد به اتخاذ تقاطع را SINUVA با توجه به هزینه های معامله در ارتباط با به دنبال بازپرداخت; (5) قطع خواهد افزایش نیروی انسانی برای رسیدگی به این مسائل و (6) به عنوان یک نتیجه از موارد فوق متهمان اظهارات مثبت در مورد تقاطع کسب و کار عملیات و چشم انداز شدند مادی گمراه کننده و/یا فاقد یک مبنای منطقی. زمانی که جزئیات درست وارد بازار طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که سرمایه گذاران دچار خسارت.

اگر شما یک زمان بلند مدت سهامداران از تقاطع برگزاری سهام قبل از اوت 1, 2018, ممکن است شما را ایستاده نگه دارید و قطع بی ضرر از اتهام آسیب های ناشی از افسران و مدیران این شرکت با ساخت آنها را شخصا به عهده دارد. شما همچنین ممکن است قادر به کمک در اصلاح این شرکت اداره شرکت برای جلوگیری از تخلف آینده.

اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد حقوق قانونی خود و درمان, لطفا تماس با جیم بیکر ([email protected]) در 619-814-4471. اگر ایمیل شما لطفا شماره تلفن خود را شامل.

علاوه بر این اگر شما برگزار تقاطع سهام پس قبل از اوت 1, 2018, شما می توانید [اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به این عمل]. وجود دارد هیچ هزینه و یا تعهد به شما.

در مورد جانسون Fistelدفتر:
جانسون Fistelدفتر است در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده حقوق سهامداران شرکت حقوقی با دفاتر در کالیفرنیا, نیویورک و گرجستان. این شرکت نشان دهنده فردی و سرمایه گذاران نهادی در سهام مشتق و اوراق بهادار اقدام کلاس دعاوی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و وکلای مدافع خود مراجعه کنید http://www.johnsonfistel.com. وکیل تبلیغات. نتایج گذشته را تضمین نمی کند در آینده نتایج.

تماس با ما:
جانسون Fistelدفتر
جیم بیکر, 619-814-4471
[email protected]

[اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به این اقدام]

منبع جانسون Fistelدفتر

لینک های مرتبط

https://www.johnsonfistel.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>