XDI می پیوندد حقوقی و به طور کلی Baringa به راه اندازی جهانی بهترین عمل آب و هوا خطر چارچوب

لندن, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — استرالیا-بر اساس abdullah .. -tech شرکت XDI امروز پیوست globals حقوقی و به طور کلی مدیریت سرمایه گذاری (L&G) و Baringa شریک برای راه اندازی یک جدید در بازار پیشرو در تغییرات آب و هوایی در معرض خطر با استفاده از چارچوب جامع ترین آب و هوا را تغییر داده ای در دسترس در سراسر جهان.

لوگو – https://s3-ap-southeast-2.amazonaws.com/mnr-s3-prod/0029/000392_xdilogo.jpg

با تنظیم کننده های مالی در سطح جهانی و تماس برای تست استرس آب و هوا, خطر, شرکت ممکن است به زودی مورد نیاز برای تست فیزیکی و انتقال خطرات ناشی از آب و هوا حالات به عنوان اثرات افزایش به دلیل تغییر آب و هوا.

L&G, بریتانیا بزرگترین شرکت سرمایه گذاری کار با XDI و آب و هوا و خطر فیزیکی و Baringa انتقال (تولید گازهای گلخانه ای کاهش خطرات توسعه داده است یک تغییر آب و هوا سناریو مدل است که اجازه می دهد تا کسب و کار برای تولید end-to-end و شفاف و بسیار تعاملی آب و هوا خطر داده است. آن است که برای اولین بار در جهان نمونه کارها در مقیاس TCFD ابزار گزارش پوشش در مقابل دارایی های شرکت.

XDI تحليل 1.8 میلیون دارایی های مرتبط با 1,800 شرکت پذيرفته شده در ایالات متحده آمریکا, کانادا, اروپا, آفریقاو استرالیا در برابر آب و هوا ریسک خطرات از جمله جاری شدن سیل های ساحلی آبگیری و گرما و خشکسالی و آتش سوزی جنگل. XDI داده و تجزیه و تحلیل هستند که پایه و اساس فیزیکی ریسک کمی در این چارچوب جدید راه اندازی شد در لندن امروز.

“XDI در حال حاضر ارائه می دهد سرمایه گذاری بخش جامع ترین آب و هوا ارزیابی ریسک موجود در خط با TCFD فیزیکی خطر ابتلا به گزارش” گفت: XDI مدیر عامل شرکت روهان همدن. “جدید ابزار اجازه می دهد تا سرمایه گذاران و خریداران بالقوه برای انجام تجزیه و تحلیل دقیق در شرکت ها و دارایی های خود را به طور مستقل.”

“توانایی ارزیابی شرکت آب و خطر به طور مستقل یک بازی-changer. یک شرکت دیگر نمی تواند مخفی کردن خطر و هزینه های بالقوه از اثرات شدید آب و هوا” همدن گفت. “ما در چارچوب جدید به این معنی است که کسانی که ارزیابی و گزارش آب و هوا خطر آسیب پذیر هستند در بازار که در آن مفصل مقابل ارزیابی است که در حال حاضر در حال انجام.”

“ما در XDI امیدوارم که این چارچوب جدید را ارائه می کنند بیشتر هدف آشنایی با فضای کسب و کار در معرض خطر و نشان می دهد که مستقل تجزیه و تحلیل آب و هوا-و نه فقط خود افشا — در حال حاضر ممکن است” همدن گفت. “سرمایه گذاران مانند L&G در حال حاضر می توانید انجام تغییرات آب و هوایی تجزیه و تحلیل خطر در سراسر یک هدف دارایی های شرکت در هر نقطه در سراسر جهان.”

سابقه و هدف:
XDI: http://xdi.systems/
حقوقی و به طور کلی مدیریت سرمایه گذاری: https://www.lgim.com
Baringa همکاران: https://www.baringa.com/en/

تماس با ما:
روهان همدنمدیر عامل شرکت XDI: +61 (0) 422 394 679, [email protected]
بلر Palese, XDI ارتباطات: +61(0) 414-659511, [email protected]

منبع XDI

لینک های مرتبط

https://xdi.سیستم/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>