XAG اعزام هواپیماهای بدون سرنشین به دانه سوخته زمین برای استرالیا آتش بازیابی

با توجه به به طور فزاینده مکرر در مقیاس بزرگ bushfire, استرالیا مواجه شده است بی سابقه ای کاهش تنوع زیستی و همچنین افزایش قابل توجهی در انتشار گاز گلخانه ای. به خصوص به عنوان یکی از بزرگترین کربن زمینی رزرو peatlands تجربه شده است زهکشی و آتش سوزی که منجر به 5 درصد از انتشار کربن جهانی. فوری اقدامات باید مبتنی بر همکاری برای بازگرداندن این کشور به اکوسیستم آسیب دیده.

در آوریل XAG ارسال 3 مجموعه از آن سری P هواپیماهای بدون سرنشین مجهز به JetSeed گرانول گسترش سیستم توزیع بومی دانه به طور مستقیم بر روی دریاچه Cobrico. در عرض تنها دو روز حدود 40 هکتار از زمین سوخته پر شد با گیاهان جدید با استفاده از یک مخلوط از 12 دانه های مختلف. در شش ماه آینده XAG و HDLN از نزدیک نظارت خواهد کرد در نتیجه از هواپیماهای بدون سرنشین بذر خواهد شد که در مقایسه با دیگر منطقه که در آن گیاهان در حال رفتن به طور طبیعی رشد مجدد. انتظار می رود که این پروژه خواهد بود تکرار در سراسر منطقه و دولت به خصوص در مناطق که در آن تکنیک های سنتی غیر قابل اجرا هستند.

دریاچه Cobrico یک باتلاق رزرو حیات وحش واقع در نزدیکی وررنمبول در جنوب غرب ویکتوریا. بخشی از peatland به شدت آسیب دیده بود در طول سال 2018 روز سنت پاتریک آتش با پوشش گیاهی و عمیق تر از لایه های خاک مانده در خرابه. در مناطق بالا رایت شدت اکوسیستم خود را ممکن است قادر به بازسازی طبیعی و نیاز به دخالت انسان مانند با لينک مستقيم بذر برای آتش بازیابی. برقراری مجدد پوشش گیاهی بومی می تواند کاهش فرسایش و رسوب و سرکوب مهاجم علف های هرز پس از آتش سوزی ،

XAG هواپیماهای بدون سرنشین اجازه بذر انجام می شود در دریاچه Cobrico که در آن مالکان و مدیران استفاده می شود برای پیدا کردن آن دشوار است برای بازگرداندن مرطوب, غیر قابل دسترس آتش نهفته مناطق. در این عملیات هواپیماهای بدون سرنشین با دقت به دنبال از پیش تنظیم مسیر پرواز در حالی که بهره برداری با سرعت بالا airflows به پروژه دانه از 2-3 متر بالاتر از سطح زمین. همچنین بذر نرخ می تواند دقیقا کنترل و تنظیم در زمان واقعی به اطمینان حاصل شود که مقدار مناسب بذر توزیع شد به طور مساوی و به طور سر زمین. این نه تنها محدود به قرار گرفتن در معرض از کارکنان و وسیله نقلیه زمین به زمین ناهموار بلکه اجتناب شود یا با استفاده بیش از حد یا بیش از حد کوچک دانه.

HDLN هماهنگ جف Rollinson در مصاحبه با گفت: Cobden Timboon سواحل بار است که هواپیماهای بدون سرنشین فن آوری فراهم می کند دسترسی به تمام مناطق با وجود پیچیده لندفرم. “این پروژه قادر نخواهد بود به جلو بروید در نرمال به دلیل برخی از مناطق دریاچه Cobrico ناپایدار هستند,” او گفت:. XAG اولین کسب و کار در استرالیا به دست آوردن ازدحام پرواز تصویب از عمران حمل و نقل هوایی ایمنی سازمان (CASA) در نتیجه عملیات تا پنج هواپیماهای بدون سرنشین توسط یک خلبان ممکن است ساخته شده برای افزایش بهره وری است.

توسط innovatively با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به صورت مستقیم بذر XAG تبدیل کرده راه اکوسیستم مرمت آثار انجام شده است. بذر را با دست یا زمین تجهیزات غیر قابل اجرا به دریاچه Cobrico که در آن بخشی از باتلاق ذغال سنگ دشوار است برای دسترسی به این رویکرد نیز ممکن است مزاحم آسیب پذیر پس از آتش سوزی پوشش گیاهی و خاک است. هوایی بذر توسط هواپیما یا هلیکوپتر می تواند پوشش یک منطقه بزرگتر اما علاوه بر هزینه آن ممکن است در نتیجه دانه رانش و توزیع نابرابر که ممکن است اثر نامطلوبی بر یک نتیجه موفقیت آمیز.

محاکمه پروژه در دریاچه Cobrico نشان می دهد که بهترین عمل از هواپیماهای بدون سرنشین برای بازسازی آتش-تاثیراد ذغال سنگ مرداب در امن و مقرون به شیوه ای بدون انسان و یا مکانیکی پایمال بر پوشش گياهي. XAG را هواپیماهای بدون سرنشین کاشت راه حل این است که در حال حاضر توصیه می شود توسط DELWP و HDLN به عنوان یک طراحی خوب و پایدار گزینه برای محیط زیست مرمت آثار.’

Bushfires یک بخش طبیعی از استرالیا اکوسیستم است که در آن بسیاری از گونه های گیاهی توسعه برای تبدیل شدن به آتش و مقاوم در برابر. اما 2019-20 استرالیا bushfires به عنوان یکی از شدید ترین ارمغان آورده ویرانگر طولانی مدت تاثیر بر تنوع زیستی در جهان. بیش از 17 میلیون هکتار زمین را سوزانده شد در سراسر کشور با برآورد یک میلیارد حیوانات کشته در آتش سوزی مواج.

از ديد چالش های زیست محیطی ناشی از آتش سوزی فاجعه استرالیا شده است رفتن را از طریق یک مسیر پر از دست انداز به بهبودی طولانی مدت. فن آوری های جدید می تواند به توانمند سازی دولت و مدیران زمین برای برقراری آتش آسیب دیده به مناطق امن تر تحت شرایط عملیاتی. XAG هوشمند راه حل های کشاورزی از جمله هواپیماهای بدون سرنشین نقشه برداری سنجش از دور و دقت شیمیایی, نرم افزار, شده اند به تدریج به تصویب رسید در استرالیا. اگر هواپیماهای بدون سرنشین بذر تکنیک می تواند برای ترمیم اکوسیستم در سراسر ایالات متحده آن کمک خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به این آهنگ از استرالیا آتش بازیابی.

در مورد XAG

تاسیس در سال 2007 XAG جهان پیشرو در کشاورزی, فن آوری شرکت با 12 سال تجربه فنی در سیستم های هوایی بدون سرنشین (UAS) و 6 سال تجربه عملی نوآورانه در زمینه برنامه های کاربردی. تا 1 ژانویه 2020, XAG دارای بیش از 50000 کشاورزی هواپیماهای بدون سرنشین در عملیات داشتن قدرت 7 میلیون کشاورزان با دقت حفاظت از محصول و خدمات در 25 میلیون هکتار از زمین های کشاورزی. با یک ماموریت جهانی برای پیشبرد کشاورزی XAG است که اختصاص داده شده به ساختمان های دیجیتال کشاورزی زیرساخت های توسعه کشاورزی دقیق, تجهیزات, مانند, روبات, هواپیماهای بدون سرنشین, AI و IoT و ایجاد هوشمند کشاورزی و اکوسیستم.

منبع XAG

لینک های مرتبط

www.xa.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im