وال استریت ژورنال: مک دونالد مسائل رستوران بازگشایی دستورالعمل

مک دونالد Corp. خواسته است که ایالات متحده خود را franchisees به ایجاد یک سری تغییرات در رستوران قبل از بازگشایی به شام در تلاش جلوگیری از گسترش جدید coronavirus وال استریت ژورنال در گزارش روز پنج شنبه.

بزرگترین فست فود زنجیره ای و جدید بازگشایی دستورالعمل فشار صاحبان رستوران به تشویق اجتماعی فاصله میان شام و اغلب تمیز کردن دستشویی های دیجیتال دکه ها و دستگیره درب مجله گزارش شده است.

59-صفحه راهنمای همچنین توصیه franchisees به خرید گران جدید را ارائه می کند مانند $310 اتوماتیک حوله اسپری و $718 touchless غرق این گزارش افزود که franchisees هنوز هم می توانید انتخاب کنید که به بازگشایی ناهار خوردن در سرویس و چگونه به کارکنان رستوران.

آب و تصفیه دستورالعمل شامل تعهدات برای تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی هر نیم ساعت دیجیتال و کیوسک پس از هر سفارش مجله گفت.

بزرگترین سریع مواد غذایی شرکت با فروش نیز درخواست آن صدها نفر از ایالات متحده franchisees به اجرا اجتماعی فاصله در آن رستوران ها و یا عمومی خود را سودا چشمه و یا استقرار یک عضو هیات نظارت بر آنها WSJ.com توضیح داده شده است.

سه صفحه پرسش و پاسخ بخش در راهنمای پوشش خطرات امنیتی به کارگران مدیریت مقاوم در برابر مشتریان و یا loiterers.

این شرکت بلافاصله پاسخ به رویترز’ درخواست برای نظر.

مک دونالد (MCD) حدود 14000 رستوران در ایالات متحده بوده است در خدمت مشتریان از طریق از طریق درایو را خارج و تحویل به عنوان سخت مستند اقدامات با توجه به COVID-19 همه گیر به طور موثر تعطیل ناهار خوردن در خدمات.

اما بیشتر ایالات متحده در حال کاهش برخی از این محدودیت به اقتصاد خود را دوباره رفتن. کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که بازگشایی سرعت بیش از حد می تواند منجر به موج جدیدی از عفونت.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net