وال استریت ژورنال: Juul قصد دارد سن قفل برنامه برای اقامت قانونی با FDA

مناقصه به اقامت قانونی در بازار ایالات متحده Juul است که از تبادل یک سیستم امنیتی برای حفظ محصول از دست داده کاربران منابع گفته وال استریت ژورنال.

سازمان غذا و دارو خواستار vaping تولید کنندگان به ارائه برنامه های کاربردی توسط مه 12 برای اقامت قانونی در آمریکا و Juul Labs, Inc.’s طرح “طراحی شده برای ارائه FDA با علم و شواهد مورد نیاز برای ارزیابی نقش محصولات ما می توانید در حال حرکت افراد سیگاری دور از سیگار در حالی که مبارزه با کمتر از سن قانونی استفاده از” یک سخنگوی این شرکت گفت: مجله.

به عنوان بخشی از برنامه Juul است که ساخت آن استدلال برای بهره گیری بهداشت عمومی با ارسال بیش از 250 ، 000 صفحه از تحقیقات علمی و بازاریابی مواد همراه با Marlboro ساز شرکت Altria Group, Inc. با توجه به گزارش.

“Altria است که کار روز به روز با ما در کنار کمک به ما گسترده خواند و گفت: مجله. “آنها در زمان سرب در برخی از مطالعات انجام شده است.”

Juul همچنین ارائه برنامه های مشابه به کانادا و انگلستان برای آن vape به توان قفل شده است و برای کاربران زیر سن قانونی از طریق یک نرم افزار تلفن همراه. Juul جدید آمریکا طرح ارائه خواهد شد فقط منتول و توتون ویرجینیا در دو نقاط قوت و 3% و 5% در هر گزارش.

ایالات متحده یک قانون تصویب شده در ماه دسامبر به منظور بالا بردن سن قانونی e-سیگار به 21 و مقامات فدرال اعلام محدودیت های طعم دار کارتریج در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>