وال استریت ژورنال: گوگل به احتمال زیاد هدف از دولت ضد تراست مناسب

الفبای Inc.’s گوگل به احتمال زیاد هدف از آنتی تراست پرونده های حقوقی توسط وزارت دادگستری ایالات متحده و گروهی از وکلای دولت به طور کلی وال استریت ژورنال روز جمعه گزارش داد.

آمریکا طرح دعوی در دادگاه می تواند در تابستان در حالی که یک یا بیشتر پرونده های حقوقی از حالات می تواند به دنبال در پاییز این گزارش گفت: با استناد به افراد ناشناس.

فدرال کاوشگر گوگل گزارش با تمرکز بر جستجو تعصب تبلیغات و مدیریت سیستم عامل اندروید.

“من فقط می تواند به شما بگویم که ما در مسیر به اتمام بررسی ما است و من فکر می کنم شما خواهید دید که همه چیز اتفاق می افتد شما می دانید نسبتا به زودی” تگزاس دادستان کل کن Paxton است که منجر به چند حالته پروب گفت: گوگل در طول یک شنبه web جلسه. “این ویروس چیزی که آهسته ما را متوقف کرده است به ما.”

گوگل در بیانیه ای گفت که این تعامل “با ادامه تحقیقات به رهبری توسط وزارت دادگستری و دادستان کل پکستون” و آن را با تمرکز بر “ارائه خدمات است که کمک به مصرف کنندگان حمایت هزاران نفر از کسب و کار و فعال کردن افزایش انتخاب و رقابت است.” وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر.

پکستون که تحقیقات متمرکز در گوگل نقش مهمی را در تبلیغات آنلاین بازار گفت: وال استریت ژورنال که او امیدوار به پایان این کاوشگر ،

کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده بسته جداگانه رسیدگی به گوگل در سال 2013 بدون در نظر گرفتن هر گونه اقدام است.

گوگل — همراه با Facebook Inc. (FB), Amazon.com Inc. (AMZN) و Apple Inc. (AAPL) — تحت یک سری از پروب به این اتهام که این تکنولوژی عظیم با استفاده از نفوذ خود را به دفاع از سهم بازار خود و یا گسترش به بازارهای مجاور.

سهام الفبا (GOOGLE) کاهش یافت و حدود 1.5% در بعد از ساعات معاملاتی.

این گزارش با استفاده از مواد از بلومبرگ و رویترز،.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de