هفته گذشته بود که یکی از گران برای بسیاری از سرمایه گذاران حتی برای میلیاردرهای.

ترکیب و اقبال جهان 500 نفر از ثروتمندترین افراد کاهش یافت $444 میلیارد دلار به عنوان coronavirus ادامه داد: برای گسترش — و گسترش ترس-تند بازارهای سهام در سراسر جهان است.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط بیش از 12% بزرگترین پنج روز اسلاید از عمق بحران مالی 2008 و در یک مسیر که بخار بیش از $6 تریلیون دلار از ذخایر جهانی است.

این drubbing بیش از پاک $78 میلیارد دلار سود که 500 ثروتمندترین افراد انباشته بود پس از آغاز سال در هفته ی گذشته با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص.

جهان سه ثروتمندترین افراد — Amazon.com Inc.’s, جف بزوس, Microsoft Corp. co-بیل گیتس بنیانگذار شرکت و LVMH رئیس Bernard Arnault — وارده بزرگترین ضرر و زیان خود را با ترکیب ثروت انداختن حدود 30 میلیارد دلار.

Elon Musk جهان 25-ثروتمندترین فرد زنگ زد تا چهارمین هفته از دست دادن — 9 میلیارد دلار — به عنوان سهام خود را تسلا, Inc. تضعیف پس از یک شیب صعود به شروع سال. او هنوز هم تا $8.8 میلیارد دلار در سال 2020 است و ارزش خالص $36.3 میلیارد دلار است.

مقامات بهداشت در حال تلاش برای مهار این ویروس است که می تواند به طور بالقوه مرگبار ذات الریه-مانند بیماری در اقلیتی از بیماران و گسترش از دیگران که نگاه سالم است. سازمان بهداشت جهانی تاکنون خودداری از اعلام آن را یک بیماری همه گیر.

حدود 80 درصد از میلیاردرهای بلومبرگ در ثروت رتبه بندی در حال حاضر در این سال از جمله کسانی که کسب و کار شده اند جاروب در درام جهانی. کارناوال Corp. رئیس Micky Arison از دست داد 1 میلیارد دلار در این هفته به عنوان بزرگترین کروز-اپراتور خط برگزار گردشگران روی یکی از کشتی های خود را در ژاپن که در آن حداقل پنج نفر از مسافران کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im