جهان سریع ترین رشد گوشی های هوشمند با نام تجاری realme منتشر H1 2020 نتایج

بر اساس آخرین کاربر شماره realme اضافه کرده است 15M کاربران در نیمه اول سال است. realme گزارش شده است که آن را در حال حاضر بالا 4 گوشی های هوشمند با نام تجاری در تایلند, هند, کامبوج و مصرو نیز زمانی بالا 5 در میانمار, فیلیپین, اوکراین, اندونزی و ویتنامبا توجه به قرابت و تحقیقات IDC.

realme متمرکز در ترویج 5G محصولات در بازار خرده فروشی شروع با X50 Pro 5G. realme راه اندازی کرده است برای اولین بار 5G-قادر به گل سرسبد گوشی در هندو همچنین تایلند اولین 5G تلفن. این شرکت نیز راه اندازی شد کامبوج اولین 5G گوشی زیر 1 دلار 000.

در سال 2020 realme اجرا کرده است یک گوشی هوشمند + AIoT دو محور استراتژی است. با وجود چالش های اقتصادی محیط زیست realme با موفقیت اهداف ملاقات گذاشته شده در این طرح است. realme است در مسیر به راه اندازی بیش از 50 AIoT محصولات در سال 2020 و بیش از 100 سال بعد. در Q1 سال 2020 با وجود realme بودن یک شرکت کننده جدید به شخصی هوشمند صوتی بازار در هندآن را امن و یک مقام سوم از نظر سهم بازار با توجه به گزارش Canalys یک شرکت تحقیقاتی.

realme تعریف AIoT استراتژی به عنوان یک “1+4+N” ابتکار که اشاره به یک محصول اصلی (گوشی های هوشمند) تکمیل چهار گروه عمده از شیوه زندگی دستگاه (بلندگو های گوشی, تلویزیون و ساعت) است که به نوبه خود پشتیبانی شده توسط “N” انواع لوازم جانبی هوشمند.

realme مدیر عامل شرکت آقای لی Bingzhong صادر شده زیر نظر:

  • پس از 2018, realme رشد کرده است به 40M کاربران این است که با توجه به قوی جوان و بین المللی تیم در realme. با سن متوسط تنها 29 سال, این تیم نشان داده است که آنها جرأت به جهش رو به جلو و اثبات قدرت جوانی در یک بازار رقابتی است.
  • به عنوان ما همچنان به ساخت بر قوی H1 عملکرد realme است که با هدف فروش 100m گوشی در 3 سال. ما قصد داریم به ادامه ما بین المللی برای توسعه برنامه های که در آن ما فکر می کنم وجود خواهد داشت که بیشترین رشد. برای مثال ما AIoT محصولات انجام شده است و در بازار هند که در آن ما به فروش می رسد 15,000 تلویزیون در عرض 10 دقیقه و هوشمند ما شخصی دستگاه های صوتی رسیده اند 3rd محل از نظر سهم بازار در عرض 3 ماه.
  • realme انجام داده است به خوبی در حال گسترش به حدود 60 بازارهای مختلف. به عنوان سریع ترین در جهان در حال رشد گوشی های هوشمند با نام تجاری این اعتبار ما ماموریت و استراتژی برای توانمند سازی جوانان به جرات به جهش ” در خارج از مرزهای خود.

realme محصولات نیز ساخته شده امواج در جهان طراحی. در سال 2020 realme طراحی استودیو باید با همکاری طراحان مشهور جهان Naoto Fukasawa و خوزه لویاز هرمس شهرت به تولید trendsetting realme محصولات. علاوه بر این realme برنده معتبر Red Dot Design Award برای X2 Pro Master صدور یک چالش قوی به وقت علامت های تجاری. realme پیشگام نوآوری نه تنها در طراحی بلکه در تکنولوژی به ویژه هنگامی که آن را راه اندازی برای اولین بار در جهان 125W شارژ سریع فن آوری است.

نقاط عطف:

  • realme رشد 157 درصدی در Q1 سال 2020
  • realme سریعترین رشد گوشی های هوشمند با نام تجاری در سطح جهانی با توجه به قرابت
  • realme به دست آورده بیش از 15متر کاربران در H1 2020
  • realme در حال حاضر فعال در 59 کشور و مناطق در سراسر 5 قاره
  • realme تا زمانی حداقل TOP5 در 9 بازارهای مختلف

در مورد realme:

realme یک تکنولوژی با نام تجاری فراهم می کند که کیفیت برتر و trendsetting گوشی های هوشمند و AIoT محصولات به بازار جهانی است. realme کاربران جوان بلند پروازانه و در سطح جهانی فکر. realme محصولات توانمند سازی این افراد به جرات به جهش ” با استفاده از آخرین فن آوری و طراحی شده است.

realme هفتم برترین گوشی های هوشمند با نام تجاری در جهان و به رسمیت شناخته شد به عنوان یکی از اصلی برندهای گوشی های هوشمند با توجه به قرابت آمار جهانی محموله های گوشی های هوشمند در Q3 2019. در 2019, realme جهانی محموله های گوشی های هوشمند به 25 میلیون با سالانه نرخ رشد 808 درصدی realme سریعترین رشد گوشی های هوشمند با نام تجاری در جهان است. realme وارد 59 بازارها در سراسر جهان از جمله چین, جنوب شرقی آسیا, جنوب آسیا, اروپا, روسیه, استرالیا, شرق میانه, افریقا, با, جهانی, پایگاه کاربر از بیش از 40 میلیون.

منبع realme

لینک های مرتبط

http://www.realme.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de