مشهور جهان, قلب, جراح, منصوب, مدیر پزشکی, پزشکی شهر کودکان در بیمارستان مرکز قلب

دالاس, Feb. 26, 2020 /PRNewswire/ — کریستین J. Guleserian MD مشهور جهان مادرزادی قلب, جراح پیوست پزشکی شهرستان کودکان مادرزادی جراحی قلب و به عنوان مدیر پزشکی پزشکی شهر کودکان در بیمارستان مرکز قلب.

دکتر Guleserian هیئت مدیره گواهی سينه ای و مادرزادی قلب جراح با بیش از 20 سال تجربه. در میان بسیاری از دستاوردهای قابل توجه این است که انجام یک عمل پیوند قلب در جهان کوچکترین بیمار در زمان 5 پوند نوزاد. او نیز بوده است به نام بالا, دکتر, توسط U. s. اخبار و گزارش جهانی و بهترین اطفال پزشک متخصص قلب عمل جراحی توسط D Magazine. یک رهبر در میدان دکتر Guleserian صندلی نیروی کار در مادرزادی جراحی قلب برای جامعه جراحان قفسه سينه (STS). او تنها زن به رهبری مادرزادی جراحی قلب برنامه در ایالات متحده.

خاویر E. برنس, MD, مادرزادی قلب, جراح نیز پیوست پزشکی شهرستان کودکان مادرزادی جراحی قلب. متخصص در نوزادان و شيرخواران با عمل جراحی او را سال بین المللی آموزش و تجربه است. دکتر برنس مدیر سابق مادرزادی جراحی قلب در سن خوزه کاستاریکاو دو زبانه در زبان های انگلیسی و اسپانیایی ارائه سود اضافی به بیماران و خانواده های آنان است.

Drs. Guleserian و برنس برای اولین بار شروع به کار با هم نزدیک به یک دهه پیش است. امروز آنها را به اشتراک همان دید. “هدف ما این است که برای اطمینان از بهترین نتایج برای ما اندک و شکننده ترین بيماران با استفاده از نوآورانه ترین و کم تهاجمی تکنیک” تاکید دکتر Guleserian.

“گسترش مادرزادی جراحی قلب برنامه در پزشکی شهرستان بیمارستان کودکان به ارمغان می آورد بینظیر اطفال قلب و عروق مراقبت از خانواده در شمال تگزاس و فراتر از آن” گفت: جسیکا اونیلمدیر عامل شرکت پزشکی شهرستان بیمارستان کودکان. “علاوه بر این از مشهور جهان دکتر Guleserian و دکتر برنس اجازه خواهد داد که ما را به پیشرفت بیشتر ما استثنایی مادرزادی قلب برنامه و در ادامه ارائه نتایج استثنایی و بسیار فردی مراقبت بیمار محور است که مترادف با ما بیمارستان کودکان.”

پزشکی شهر کودکان در بیمارستان مرکز قلب را فراهم می کند, نوزادان, نوزادان, کودکان و نوجوانان در شمال تگزاس و فراتر از آن با برخی از پیشرفته ترین درمان های در دسترس برای مادرزادي قلب نقص و اطفال بیماری های قلبی عروقی.

اینجا را کلیک کنید برای گرفتن عکس از دکتر Guleserian و دکتر برنس.

برای اطلاعات بیشتر congenitalsurgerycenter.com یا follow us on Facebook.

تماس با رسانه ها
کریستن Janssen
تلفن: 972-401-8754
ایمیل: [email protected]

فایل های مربوط به

KristineJGuleserianMD.jpg

JavierBrenesMD.jpg

منبع پزشکی شهرستان کودکان مادرزادی جراحی قلب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>