دنیا مالی نام ICS سیستم مالی به عنوان بهترین بانکداری اسلامی و امور مالی ارائه دهنده فناوری در سال 2020 مالی اسلامی جوایز

لندن, مارس 13 سال 2020 /PRNewswire/ — آخرین نسخه از جهان امور مالی مجله در حال حاضر و تایید کرده ICS سیستم های مالی (ICSFS) به عنوان بهترین بانکداری اسلامی و امور مالی ارائه دهنده فن آوری به عنوان بخشی از آن تامین مالی اسلامی جوایز. اسلامی بانکداری شده است به سرعت در حال رشد در دوران اخیر است و قطعا منطقه بازار که ICSFS است از طریق آن شریعت-سازگار با راه حل.

یکی از این محصولات است که به خصوص گرفتار چشم از جهان امور مالی قضات بود ICS بانک ها به طور کامل یکپارچه بانکی نرم افزار توسعه یافته توسط ICSFS را قادر می سازد که بانک ها به طور خودکار و ساده خدمات خود را. ICS بانک ها می آید با یک قرار دادی اسلامی خدمات کمک کرده است که موسسات مالی برای دستیابی به مزیت رقابتی با ارائه یک مجموعه جامع بانکداری اسلامی راه حل. در مصاحبه ای با جهان سرمایه گذاری, رابرت Hazbounمدیر عامل ICSFS توضیح داد که چرا نرم افزاری است که ساخت چنین تفاوت به مشتریان.

“ICS بانک ها کمک می کند تا بانک ها ماندن در لبه برش از فن آوری از طریق برنامه های کاربردی مانند ابر بانکداری Api باز و بانکی blockchain,” Hazboun توضیح داد. “ICS مشتریان بانک ها نیز می توانید لذت بردن از روشن شدن جریان اطلاعات آنلاین با استفاده از پلت فرم گزارش ابزار. این را قادر می سازد آنها را به راحتی درک و تجزیه و تحلیل وضعیت خود را در هر زمان که می تواند کمک به اطلاع رسانی در تصمیم گیری های خود در مورد ترکیب و ادغام. در نهایت ICS بانک های نوآورانه ابزارهای تکنولوژیکی آینده اثبات بانک ها و تبدیل آنها به پیشگامان در صنعت است.”

اگر چه محبوبیت بانکداری اسلامی رشد قابل توجهی در سالهای اخیر محصولات و خدمات در دسترس را به مشتریان اغلب توسعه نیافته باقی می ماند. این کار در حال انجام توسط ICSFS نشان می دهد که این بعید است که باقی می ماند این مورد برای بسیاری دیگر.

برای خواندن بیشتر در مورد ICSFS و تحولات در بانکداری اسلامی بخش انتخاب کنید تا آخرین نسخه از جهان امور مالی , مجله, موجود در چاپ بر روی تبلت و آنلاین در حال حاضر.

www.worldfinance.com

جهان, اخبار رسانه های, شرکت مادر جهان سرمایه گذاری پیشرو ناشر کیفیت مالی و کسب و کار مجله که برد جهانی شبکه توزیع است که شامل لیست مشترک از برجسته تصمیم گیرندگان در سراسر جهان است.

اطلاعات تماس

جهان, اخبار رسانه های
بارکلی بالارد
سرمقاله بخش
+44-(0)-20-7553-4177
[email protected]

منبع جهان, اخبار رسانه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im