جام جهانی صلیب کشور اسکی و مسابقات برنامه ریزی شده برای هفته آینده در مینیاپولیس به نام خاموش از آنجا که از virus تهدید

جام جهانی صلیب کشور اسکی و مسابقات برنامه ریزی شده برگزار می شود در مینیاپولیس هفته آینده لغو شده است به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

به عنوان بسیاری از 20,000 طرفداران بوده است انتظار می رود برای حضور در روز سه شنبه با حداکثر سرعت دویدن مسابقه در تئودور Wirth پارک با توجه به Loppet پایه و اساس بوده و نظارت بر رویداد. جشنواره های مربوط به این مسابقات بود که برنامه ریزی برای شروع توصیه کرده است.

“ما در حال ویران اعلام این لغو” گفت: جان مونگر مدیر اجرایی Loppet پایه و اساس است. “در همراهی با اطلاعات به روز شده از مینه سوتا وزارت بهداشت و پس از مشاوره با مشاور پزشکی ما اولویت سلامت و ایمنی جامعه ما, طرفداران, ورزشکاران, کارکنان و داوطلبان درگیر در این حوادث است.”

ورزشکاران از کشورهای مختلف از جمله 2018 المپیک مدال طلا جسی Diggins از Afton شد برنامه ریزی شده به رقابت بپردازند. این مسابقه بخشی از آمریکای شمالی تور کوچک بودند و برای اولین بار جام جهانی نژادها در ایالات متحده در 19 سال است.

برای چند هفته گذشته مونگر گفت: محلی برگزار می دانستند که افزایش نگرانی در مورد کوروناویروس می توانید رویداد خود را در خطر است. آنها شوم نشانه شنبه زمانی که نروژی تیم ملی گفت که از آمدن به مینیاپولیس.

عجله تحولات آنها منجر به نژادها. این رویداد تیم پزشکی گفت: انتظار می رود تعداد COVID-19 موارد در مینه سوتا به رشد در روزهای آینده و دولت وزارت بهداشت گفت: آن را به زودی آغاز خواهد شد توصیه که بزرگ اجتماعات بود لغو شد. بین المللی فدراسیون اسکی به نام جام جهانی آلپاین رویداد در سوئد پس از یک عضو از اسپانسر تیم پشتیبانی تست مثبت برای coronavirus; دو نفر دیگر نشان داد علائم و همه قرار داده شد تحت قرنطینه.

پس از مشاوره با مینیاپولیس شهردار یعقوب فری و دیگر مدنی رهبران مونگر گفت: “این فقط آشکار شد” که این مسابقات می تواند در رفتن نیست.

“یک بار ما شاهد آنچه اتفاق افتاده در سوئد آن را سخت تر شد برای توجیه آوردن بین المللی ورزشکاران” مونگر گفت.

“ما واقعا می توانید می گویند که ما با خیال راحت می توانند این افراد در اینجا و نمی توان گسترش coronavirus? که در آن نقطه همراه با هر چیز دیگری ما فقط گفت این است که دیگر مسئول چیزی که به انجام است.”

مونگر گفت: 10,000 بلیط فروخته شده بود اما فروش کند بود اخیرا به دلیل coronavirus نگرانی. او نامشخص چقدر لغو خواهد شد هزینه Loppet پایه و اساس است. این رویداد تا به حال 2.5 میلیون دلار بودجه است.

Caitlin گرگ از مینیاپولیس, 2010, المپیک و قهرمانی جهان مدال برنز, برنامه ریزی برای ایجاد Wirth پارک با حداکثر سرعت دویدن نهایی جام جهانی رویداد. او گفت: “او هنوز هم برنامه ای برای بازنشسته از مدار رغم اینکه قادر به مسابقه در یک زمان گذشته است.

گرگ زندگی می کند که یک بلوک از پارک های مکرر و حضور در آن مقطع کشور, مسیرهای پیاده روی. او همچنین با این نسخهها کار با Loppet بنیاد و گفت: او “ویران” برای هر کس که مرتکب بیش از دو سال از زمان و تلاش برای آوردن جام جهانی به مینیاپولیس.

“قلب من می رود به هر کس و هر کسی که یک بخشی از آن” گرگ گفت. “است که شامل سازمان های Loppet بنیاد همه از حامیان مالی که پشت این ایده و جسی Diggins که قرار دادن مقدار زیادی از تلاش به آن است. من احساس می کنم واقعا بد برای آنها.

“این است که هنوز هم پایان برای من در جام جهانی بود. این شرایط ناگوار اما بسیار وجود دارد من می توانید انجام دهید.”

چهارشنبه شب به عنوان بسیاری از ورزش شروع لغو و یا به تعویق انداختن حوادث و یا اعلام محدودیت تماشاگران گرگ شروع به فکر کردن در مینیاپولیس جام جهانی ممکن است به دنبال کت و شلوار. با وجود ناامیدی او گفت: او مورد اعتماد Loppet بنیاد به تصمیم گیری درست.

“در پشت ذهن من, من به نوعی احساس می کردم که شاید این اجتناب ناپذیر بود که آنها نگاهی به همه گزینه ها و بهترین انتخاب آگاهانه” او گفت:. “اولین و مهمترین نگرانی سلامت و ایمنی از همه درگیر. شاید در دل و روده من من تا به حال احساس آنها را در تماس به دنبال خوب بیشتر.”

گرگ گفت: او باقی خواهد ماند درگیر با Loppet بنیاد و امیدوار است برای کمک به یک آینده جام جهانی در Wirth پارک. این Loppet بنیاد در حال حاضر به ما گفته است که اسکی و اسنوبرد و بین المللی فدراسیون جهانی اسکی است که آن را می خواهد برای میزبان جام جهانی حوادث در سال 2022 و 2024.

رویداد نهایی جام جهانی صلیب کشور فصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس 20-22 در Canmore آلبرتا نیز لغو شد شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>