از طریق این ابتکار فدراسیون جهانی مغز و اعصاب در حال کار در کنار بیش از 122 سازمان های جهانی برای حمایت از بهبود مراقبت از بیمار آموزش و تحقیقات بیشتر برای کسانی که زندگی با بیماری پارکینسون و مراقبان آنها.

“بیماری پارکینسون بیماری در افراد در همه سنین از جمله یکی در 100 مردم بیش از سن 60” توضیح داد ، تیسا Wijeratneجهان مغز بعد صندلی. “شیوع این بیماری در حال افزایش است ما امروز اقدامات حیاتی برای بهبود زندگی کسانی که شده اند و تشخیص داده شود به خصوص در طول این جهانی بهداشت از بحران.”

برای بالا بردن بیماری پارکینسون آگاهی WFN میزبانی وبینار رایگان در جولای 22 در 12:30pm زمان هماهنگ جهانی (UTC) با برخی از جهان پیشرو متخصصین مغز و اعصاب طرفداران بیمار و بیماری پارکینسون کارشناسان به ارائه بینش حیاتی در مورد این بیماری و همچنین بحث در مورد وضعیت فعلی پیشگیری, تشخیص و درمان است. برای ثبت نام به شرکت مراجعه کنید www.wfneurology.org.

بیماری پارکینسون به عنوان یک مسئله جهانی
“بیماری پارکینسون تاثیر می گذارد بیش از 7 میلیون نفر در سراسر جهان—که تقریبا معادل کل جمعیت شهر نیویورکتوضیح داد:” پروفسور تیسا Wijerante جهانی مغز بعد صندلی. “هدف ما این است که برای بالا بردن آگاهی برای بیماری پارکینسون و تاثیر آن بر جامعه در تلاش برای بهبود دسترسی به کیفیت عصبی مراقبت و زندگی-تغییر و درمان است.”

در حالی که مشخص علامت بیماری پارکینسون لرزش و کندی حرکت این بیماری دژنراتیو تحت تاثیر جنبش ذهن و عملکرد مغز به طور کلی اخلال در خواب و توانایی شناختی باعث درد و دستگاه گوارش مسائل تحریک اضطراب و افسردگی و کاهش انگیزه و کیفیت زندگی است. تشخيص زودرس و دسترسی به درمان موثر و حیاتی به منظور کمک به بیماران پیدا کردن تسکین و بهبود کیفیت خود را از زندگی است. افراد مبتلا به بیماری پارکینسون ممکن است به خصوص نهفته فعلی COVID-19 همه گیر و تشویق به نگه داشتن در تماس با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“بیش از یک چهارم افراد مبتلا به بیماری پارکینسون در ابتدا تشخیص داده گفت:” پروفسور ولفگانگ Grisoldاین WFN کرد. “بسیاری از علائم بیماری پارکینسون ضعیف هستند به رسمیت شناخته شده و باقی مانده است که مضر برای کسانی که زندگی با این بیماری است. وجود دارد عمیقی نیاز برای بهبود استانداردهای مراقبت در سراسر جهان است.”

با هم حرکت برای پایان دادن به بیماری پارکینسون
“تاثیر بیماری پارکینسون گسترش در سراسر بدن می رسد و در هر گوشه از جهان” گفت: کلودیا TrenkwalderMD رئیس جمهور از بین المللی پارکینسون و اختلال حرکتی جامعه است. “با 60000 تشخیص داده شده در هر سال در ایالات متحده به تنهایی این مهم است که بیماران دسترسی به مراقبت با کیفیت.”

COVID-19 یادآوری چشمگیر است که بهداشت و درمان یک مسئله جهانی است. اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که بیماری پارکینسون نیز یک چالش روزمره با آن مواجه هستند در تمام سنین و مردم, اما به طور عمده توسط افراد مسن.

برای حمایت از بیماران, جهان در مغز روز در حال گسترش آگاهی های مردم در سراسر جهان به حرکت با هم برای پایان دادن به بیماری پارکینسون از طریق استفاده از هشتگهای #WorldBrainDay و #WBD2020.

“سلامت مغز هرگز حیاتی تر و یا مربوط به” گفت WFN جمهور پروفسور ویلیام کارول. “هنگامی که جهان متحد علیه این فلج اختلال حرکتی در جهان مغز ما خواهد شد نشان دادن قدرت دفاع و آگاهی است.”

در طول ماه های آینده فدراسیون جهانی مغز و اعصاب ایستاده همراه با دیگر سازمان ها در درخواست بیماران و مراقبان و عزیزان در سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در مورد پارکینسون در رسانه های اجتماعی. ما همچنین ارائه اطلاعات حیاتی در مورد چگونگی به حرکت COVID-19 در حالی که زندگی با بیماری پارکینسون.

“هنگامی که ما همه با هم حرکت ما بالا بردن صدای کسانی که نهفته در حالی که متحد جهان در یک ماموریت برای پایان دادن به بیماری پارکینسون گفت:” پروفسور کارول. “فدراسیون جهانی مغز و اعصاب جهان مغز بعد راهی کسانی که با بیماری پارکینسون به درایو پژوهش و بهبود استانداردهای مراقبت و حمایت برای هفت میلیون نفر مبتلا به این بیماری امروز و کسانی که یک روز تشخیص داده شود.”

تماس با رسانه ها
اشلی لوگان
[email protected]

منبع فدراسیون جهانی مغز و اعصاب

لینک های مرتبط

http://www.wfneurology.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im