“مامان اتوبوس؟”

“نه مامان نه گرفتن اتوبوس برای رفتن به دفتر امروز اما او هنوز هم به کار” من ناشیانه توضیح به من 2 ساله که فرض من این است که سوار اتوبوس پس این چیزی است که من هر روز صبح روز هفته.

من شده اند به کار در شش روز بیش از ترس از ابتلا COVID-19. من نیز متوقف در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی برای رفتن به سالن ناهار خوری و ساخت برنامه با دوستان است.

این هفته من پیوست سرعت-تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها کار از خانه به امید کاهش گسترش ویروس.

در حالی که من سالم و نسبتا جوان فرد بدون هیچ گونه شناخته شده قرار گرفتن در معرض ویروس من نیز 39 هفته باردار با بهره صفر در لایه بندی یک بیماری مسری بر روی من قریب الوقوع کار و تحویل. خوشبختانه من با کارفرمایان به توافق برسند.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) نمی دانم که آیا coronavirus به شمار هر گونه خطر بیشتری برای زنان باردار مانند آنفولانزا می کند. من همراه با دیگر در معرض خطر و یا احتمالا مسری افراد گمراه در کنار احتیاط باقی می ماند و ماندم, به در جدول اتاق ناهار خوری در سراسر کشور.

“هر شرکت است که واکنش غرب با سرعت های مختلف و وضعیت در حال تحول است روز به روز و لحظه به لحظه گفت:” الیزابت قطع شهرهای دوقلو محل کار متخصص با نیروی انسانی شرکت رابرت نیم.

در حالی که 44 درصد از شهرهای دوقلو حرفه ای رابرت نیم مورد بررسی در ماه ژانویه گفت: کارفرمای خود ارائه برخی از قابلیت کار کردن-سایت آویزان گفت: “این [وقوع] است فشار سازمان هایی که مدت طولانی است که مقاوم به کار از خانه به در حال حاضر آن را در نظر بگیرند.”

آیا یک شرکت است که اجرای کار از خانه انعطاف پذیری در میان این بحران بهداشتی شدید متفاوت است قطع گفت. کسانی که بیشتر در رسیدن به جهانی رسیدگی به سریعتر به ارائه گزینه های از راه دور کار می کنند.

“برخی از سازمان ها در حال انجام آن را برای دو هفته. برخی ساخت آن را اجباری برای کار از خانه از طریق پایان ماه ژوئن” قطع گفت.

میننتنکا مبتنی بر شرکت کارگیل شرکت ، با 160,000 کارکنان پوشا از 70 کشور خواسته است تا کارگران برای جلوگیری از دست دادن و لمس کردن است و الزامی است که تمام جلسات با بیش از 25 نفر شود ،

برخی از کارگران آن در حال حاضر خود قرنطینه و بسیاری دیگر کار از راه دور گفت: آوریل نلسون یک سخنگوی شرکت کارگیل.

تمام 750 کارکنان در نخست درمان’ دفتر شرکت واقع در بلومینگتون را Normandale دفتر پارک در حال کار از خانه برای دو هفته آینده پس از مطلع شدن از چهارشنبه که کسی که تست مثبت برای COVID-19 اخیرا در بازدید از یک ساختمان مجاور.

“خوشبختانه ما از این فن آوری در محل به انجام این کار است” گفت: کارن لیون یک سخنگوی نخست درمان. در حال حاضر 94 درصد از کل شرکت نیروی کار مجهز با لپ تاپ. آنها در حال خرید بیشتر از آن است که تا پایان هفته آینده آنها خواهد بود 99% لپ تاپ-مجهز شده است.

General Mills خواسته است هر یک از کارگران خود را در آن دره طلایی مبتنی بر دفتر مرکزی که قادر به کار از خانه تا آوریل 1.

وجود دارد, البته, شغل است که به سادگی نمی توان از خانه از جمله کسانی که در تولید و خدمات-صنایع مرتبط با آن را افزایش می دهد یک میزبان کامل از سوالات در مورد بیمار, سیاست, زمان پرداخت کردن و بهداشت عمومی.

یک 2014 مطالعه led توسط یک استنفورد استاد اقتصاد دریافتند که افرادی که به طور منظم کار از خانه هستند و 13 درصد سازنده تر است. اما برای کسانی که تازه به این کار-از-زندگی چندین اولیه موانع و موانع برای غلبه بر.

اولین و مهمترین شرکت به ارائه تکنولوژی مناسب از لپ تاپ به ویدئو کنفرانس سیستم عامل مانند اسکایپ و یا زوم به خدمات پیام فوری مانند شل آویزان گفت.

او همچنین نشان می دهد کسانی که ممکن است یک دفتر خانه بلافاصله به ایجاد برخی از ریتم روزانه و نظم و انضباط از جمله نگه داشتن به حالت عادی ساعت کار و اجتناب از حواس او را پرت از خانه.

این ممکن است بیشتر به چالش کشیدن در سن coronavirus او گفت: “پس دلیل تمام آنها در خانه یک حواس پرتی خود را.” اگر مدارس نزدیک پدر و مادر کار در خانه را مجبور به حرکت به یک مجموعه جدید از برنامه ریزی و حواس پرتی چالش است.

من استفاده می شود گاهی اوقات کار از خانه و درک اهمیت برقراری ارتباط به همکاران من و باقی مانده در دسترس در طول روز کاری است. پنج شنبه صبح من ویرایشگر خواستار شد من و e-پستی من در همان زمان در حالی که همکاران ارسال شد ایده های داستان ما شل کانال.

این کار انجام می شود. من نوشتن داستان سکس من با رئیس ویرایش و انتشار آنها.

اما این کار تمدید-از-وضعیت خانه احساس می کند متفاوت از یک رویداد برف و یا یک پروژه خاص که نیاز من خودم جدا برای چند روز از تنهایی نوشتن.

خود sequestering با توجه به جهانی همه گیر است و هیچ قطعی پایان تاریخ برای بسیاری از مردم و خط بین زندگی شخصی و زندگی کاری همچنان به تیرگی. من تبدیل به یک کار droid که هیجان انگیز ترین جنبش روزمره است که مصرف لپ تاپ من به یک طبقه از خانه من.

روز پنج خلق و خوی من شروع به ترش. من متوجه شدم که من از دست رفته برقراری ارتباط چهره به چهره با جهان خارج به ویژه همکاران من. من اتفاق می افتد به آنها را مانند بسیاری و ما پست الکترونیکی مکاتبات در حال ضعیف جایگزین.

من می خواستم به دانستن آنچه که آنها فکر می کردند از انواع جهانی, رویدادهای کنونی, یا چگونه عروسی خود را برنامه ریزی بود و یا اگر پدر و مادر سالمند خود سالم بودند اما هیچ راه خوب برای تسهیل کسانی که نوع پرده گاه به گاه مکالمات تقریبا. تمام وقت من در طول روز است که در حال حاضر بودجه برای بهره وری. همه از ما, ایمیل, متن, تماس های تلفنی و شل کردن پیام ها در مورد داستان ما در حال کار بر روی. خمیازه می کشند!

کارگران در شرکت های دیگر که بیشتر تکیه می کنند به شدت در ویدئو کنفرانس ممکن است احساس رضایت با استفاده از این فن آوری. من هم شنیده ام گزارش از همکاران در شرکت های دیگر و مرحله بندی مجازی مبارک ساعت یا hangouts به عنوان یک پادزهر برای جداسازی.

با تهدید COVID-19 اساسا در همه جا وجود دارد واقعا هیچ خروجی برای اجتماعی در فرد است. آن را به من نشان داد سطح تحمل و تایید کرد که من تا حد زیادی سوخت پیش بینی حوادث آینده و زمان را صرف با دوستان است.

در حال حاضر هر روز آن را به من و سگ من پیش بینی های من, شوهر و پدر بازگشت از محل کار و مهدکودک … بیشتر مردم! ما زنده کوچک و به سادگی این روزها در آنچه احساس می کند مانند برخی از مرتب کردن بر اساس حالت زنده ماندن با هیچ پایانی در چشم. من خودم به دنبال به جلو به رفتن به کار نمی کند چرا که آن را سرگرم کننده, اما آن را به زور مرا از خانه بیرون.

برای دیگران به من می گویند تماس با دوستان و خانواده خود را. ترتیب تماس های ویدئویی. و قرعه کشی یک خط روشن بین زمان کار و زمان پایین. ما همه دیدن هر یک از دیگر دوباره به زودی.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de