نیروی کار در بحران: هزاران نفر از مددکاران اجتماعی مانع از کمک به COVID-19 پاسخ

شمال نیوبرانزویک, N. J., جولای 7, 2020 /PRNewswire/ — انجمن ملی مددکاران اجتماعی نیوجرسی می گوید که تماس از دولت بیرون رفت و در ماه مارس به عنوان عظمت COVID-19 شیوع در نیوجرسی تبدیل می شد آشکار است. دولت فورا به دنبال مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که می تواند داوطلب مهارت ها و تخصص آنها در طول بیماری همه گیر. “ما نیاز به کمک واجد شرایط سلامت, سلامت روان و متخصصین مربوط به مکمل مراقبت های بهداشتی ما ظرفیت” می خواند بهداشت حرفه ای “فراخوانی به خدمت” در دولت COVID-19 وب سایت.1 در میان کسانی که به نام به خدمات پزشکان, پرستاران, پزشکی, تکنسین و اجتماعی کارگران است.

زمانی که این مستند آغاز شد که حدود 200 نفر بود که صدور مجوز برنامه های کاربردی در انتظار با هیئت مدیره از کار اجتماعی بازرسان (BSWE) این نهاد در زیر بخش امور مصرف کننده (DCA) با سرکشی به اخذ مجوز از مددکاران اجتماعی در نیوجرسی. NASW-NJ تا به حال چندین گفتگو با BSWE و DCA و گفته شده است که یک راه حل برای حرکت این برنامه متوقف شد و در حال بررسی است. “ما باید با صبر و حوصله منتظر به نفع شک به نهادهای دولتی که نقش مهمی در صدور مجوز های اجتماعی کارگران—ما در میان یک بحران آنها انجام بهترین آنها می توانند انجام دهند ما می خواهیم به نگه داشتن ما رابطه مثبت و کار مشترک می گوید:” جنیفر تامپسونMSW مدیر اجرایی نیوجرسی فصل از انجمن ملی مددکاران اجتماعی (NASW-نیوجرسی). “چهار ماه بعد از آن یک راه حل هنوز هم ارائه شده است. در حالی که BSWE منتقل شده است اجازه می دهد تا به صورت موقت مجوز برای رسیدگی به برخی از نگرانی های ما هنوز در انتظار قانون لازم است اجازه می دهد تا ما را به حرکت به جلو. از امروز دولت نمی تواند یک شرکت جدول زمانی و یا برآورد تاریخ که در انتظار رسیدگی خواهد شد و یا اضطراری صدور مجوز پردازش اجرا شده است. مددکاران اجتماعی زمان زیادی صرف حمایت از مشتریان ما خدمت می کنند—اما چه کسی است که دفاع به نمایندگی از اجتماعی کارگران؟”

در حال حاضر وجود دارد بیش از 1000 انتظار متقاضیان برای کار اجتماعی صدور مجوز در نیوجرسی زیر اخیر هجوم سطح کارشناسی ارشد فارغ التحصیلان این ممکن است. اکثریت قریب به اتفاق از این فارغ التحصیلان در حال نیوجرسی ساکنان که با حضور در مقطع تحصیلات تکمیلی در نیوجرسی و به دنبال کار در نیوجرسی ما برای کمک به دولت در مقابله با COVID-19 بحران است. “این تازه فارغ التحصیل اجتماعی کارگران بخشی حیاتی از ما سیستم بهداشت و درمان در پاسخ به این بیماری همه گیر. آنها به فوریت نیاز به ارائه کمک به مددکاران اجتماعی در حال حاضر در این زمینه که مشغول به کار خستگی ناپذیر این ماه گذشته به نگه دارید تا با caseloads روزانه و قرار گرفتن در معرض موقعیت های آسیب زا و طاقت فرسا شرایط COVID-19 همه گیر و ما پاسخ می گوید:” تامپسون.

“اگر اجتماعی کارگران به نام به عمل در همان روش و در همان زمان به عنوان حرفه های دیگر آن است که تنها مناسب که نیازهای حرفه ما باشد با همان حس فوریت و توجه” تامپسون به این نتیجه رسیدند.

جنیفر تامپسون
تلفن: 917-968-01-81
ایمیل: [email protected]

لینک های مرتبط

https://manage.covid19.nj.gov/volunteer_home/registration/

منبع انجمن ملی مددکاران اجتماعی نیوجرسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de