کارگران در کیم Bartmann رستوران رفت پرداخت نشده پس از تعطیلی

پس از شش ماه به عنوان یک سرور و متصدی بار در کوچک کسی که شام میخورد در مینیاپولیس Madyson لی آموخته هفته گذشته که در رستوران بسته شد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

مانند هزاران نفر از کارگران رستوران در سراسر مینه سوتا که محل کار تعطیل به دلیل ویروس لی در زمینه بیکاری و منتظر آخرین بررسی می رسند در پست الکترونیکی. روز جمعه او را از خواب بیدار به یک e-mail گفت: نبود آینده.

کیم Bartmann این مینیاپولیس رستوران که منابع شامل کوچک, کسی که شام میخورد Barbette قرمز گوزن Supperclub پت در شیر, باشگاه کتاب و جی جی کافه گفت و کارمندان در یک e-mail اواخر پنجشنبه است که حقوق خود را برای ماه مارس 9-15 دوره نمی خواهد در دسترس خواهد بود.

برای لی درآمد از دست رفته — از جمله حدود 600 دلار در راهنمایی — یک ضربه بزرگ.

“من تا به حال به طور منظم که در آینده و اوج من 50% در یک بررسی 70% در یک بررسی کنید زیرا آنها می دانند که من قصد دارم از یک کار هستم و من نمی دیدن که پول هنوز” لی گفت. “در این مرحله من نمی دانم که چگونه من قصد دارم به پرداخت اجاره.”

Bartmann پاسخ نمی دهند به استار تریبیون درخواست برای نظر. او گفت: شهرستان صفحات در روز دوشنبه که او کسب و کار تا به حال تلاش کرده که او را برای اعمال یک فاجعه وام از آمریکا اداره کسب و کار کوچک است که می تواند کمک به پاسخگویی به هزینه های حقوق و دستمزد.

Bartmann گفت: شهرستان صفحات که حدود 190 نفر موفق به دریافت e-mail پنج شنبه. در آن مشخص شده شکست در حرفه خود به عنوان یک رستوران کارکنان از جمله اخراج پس از گرفتن آسیب دیده در کار و برای حضور در یک مراسم تشییع جنازه. هیچ یک از کسانی که تجربیات او گفت: “می توانید نسبت به راه من احساس می کنم امروز قادر به ‘را’ حقوق و دستمزد.”

“من نمی باید اجازه دهید هر یک از ما و من نباید در حال اجرا است همه چیز خیلی نزدیک به لبه” Bartmann نوشت. “متوسط کسب و کار کوچک در حدود 16 روز از نقدینگی این موقع از سال من حدود 5. آن روز خورده شد توسط coronavirus و ناگهانی شیب افت در فروش بیش از آخر هفته که معمولا می پردازد ما حقوق و دستمزد.”

کوچک غذاخوری کارکنان گفت: این ایده که فروش پایین به دلیل ویروس نمی حلقه درست است. کلارا شولتز یک سرور گفت او آخرین تغییر شلوغ بود طبق معمول. مینی لوپز, یک میزبان وجود دارد گفت: یک waitlist برای یکشنبه صبحانه جداول قبل از رستوران بسته است.

“ما همه کار واقعا سخت و تنها با قرار دادن بهداشت و درمان ما در این خط از آنجا که همه ما می دانستیم که در مورد ویروس و همه ما می دانستیم که خطرات” لوپز گفت. “این فقط واقعا مایه تاسف است که ما نمی تواند پرداخت پس از آن خاص شیفت.”

مینه سوتا دستمزد پیشگیری از سرقت عمل می کنند که به اثر رفت Aug. 1, نیاز کارفرمایان به پرداخت دستمزد از جمله پاداشها حداقل یک بار در هر 31 روز است. عدم انجام این کار می تواند منجر به جریمه و زندان زمان.

شولتز گفت که او و همکاران او بحث کرده بالقوه دستمزد-سرقت شکایت با دولت اما هنوز به جلو حرکت کند. در حال حاضر آنها در حال تهیه پیش نویس نامه به Bartmann و گردش یک طومار خواستار دستمزد پرداخت نشده خود.

“حداقل او باید قادر به پرداخت ما نکته پول” شولتز گفت.

درخواست ایجاد شده توسط سازمان های غیر انتفاعی رستوران فرصت های مرکز ایالت مینه سوتا تا به حال بیش از 1500 امضا صبح سه شنبه. آن مدعی است که Bartmann رستوران “تحت مدیریت و کاهش سرمایه گذاری” قبل از شیوع کروناویروس.

“مشروب مجوز رفت و پرداخت نشده کارکنان برنامه بودند که قطع و بدون هر گونه ارتباط و مدیریت نشده بودند پر شده و پس از گردش خروج از مدیریت منحصر به فرد رستوران ها به ما, حداقل دستمزد کارگران” این درخواست گفت.

جو شکار یک آشپز کوچک رستوران گفت که او از جمله در Bartmann e-mail و آموخته از طریق کارمند دیگری که او نمی تواند پرداخت شود. این از دست رفته چک دوم خود گفت: — دیگر منعکس در ماه نوامبر.

“یک هفته بررسی همراه با bounced بررسی از سال گذشته همراه با این واقعیت است که وجود دارد کار را برای آینده قابل پیش بینی به معنی اسکناس احتمالا نمی خواهید برای دریافت پرداخت می شود” شکار گفت.

در e-mail Bartmann گفت: او را برای اعمال بیکاری و او را تشویق کارکنان به انجام همان.

“من امیدوار هستم که زمانی که ما بازگشایی فروش ما قوی خواهد بود و همه ما می تواند بازگشت به کار” او نوشت. “من به معنای واقعی کلمه التماس شما را به چوب با ما; کار شما وجود دارد خواهد بود زمانی که ما بازگشایی شده است.”

هر چند وعده و عهد بوق کوچک در شام بود و او تنها کار لی گفت که او هیچ برنامه ای برای بازگشت.

“من نمی خواهد با او کار دوباره,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im