“من بازنشسته در سال جاری و خواسته من مشاور مالی چقدر از نمونه کارها من بود موفق توسط زنان است. جواب او صفر بود. من احساس یک تماس به عمل” گفت: کیم اردنبه تازگی بازنشسته ارشد R&D اجرایی در Procter & Gamble.

به سادگی پرسیدن سوال کلی ویلیامز و کیت Mitchell, co-مدیران اجرائی از سهام خصوصی زنان سرمایه گذار شبکه (PEWIN), امید خود را به تازگی اعلام کرد طرح برجسته به allocators که سرمایه گذاران در مورد مراقبت از برابری جنسیتی – و که آن را خار سرمایه گذاری در زن-چراغ صندوق و یک اثر trickle-down به سرمایه و حقوق صاحبان سهام خصوصی زن و تاسیس شرکت تخته و حتی سیاست.

با توجه به مورنینگ نه نفر از هر ده مدیران صندوق مرد هستند.

سهام خصوصی زنان سرمایه گذار شبکه (PEWIN) است که امید به تغییر است که با راه اندازی یک کمپین جدید شبیه به #IceBucketChallenge, #TimesUp و #MeToo.

کمپین به نام #HerWorth.

این #HerWorth چالش ساده است: شرکت کنندگان درخواست خود را مشاور مالی “چه درصد از نمونه کارها من است موفق توسط مدیران صندوق?” – و ارسال نتایج خود را آنلاین با هشتگ #HerWorth. سپس آنها را به چالش سه دیگران برای انجام همان.

“هدف این است که به منظور بالا بردن آگاهی در میان بازنشستگان و سرمایه گذاران مانند کیم اردن و برجسته به موسسات بزرگ که سرمایه گذاران مانند کیم – مشتریان خود را در مورد مراقبت از این موضوع گفت:” الیزابت ادواردزعضو PEWIN و شریک مدیریت از ثانیه مبادرت همکاران یک مصرف کننده سرمایه گذاری صندوق.

شرکت کنندگان می توانید نقطه خود را مشاور مالی به زن مدیران صندوق که برخی از آنها ذکر شده در 100 زنان در امور مالی PEWIN و تمام افزایش در میان منابع دیگر و یا بپرسید: “چه زن-چراغ صندوق می تواند سرمایه گذاری در, به طور خاص منابع مالی مانند سهام خصوصی سرمایه گذاری املاک و مستغلات و صندوق های تامینی و وجوه متقابل?”

“زنان را کنترل دو سوم از ثروت بیش از 10 سال آینده” ویلیامز گفت. “اگر ما می خواهید برای دیدن برابری جنسیتی در جامعه سرمایه گذاری به عنوان به خوبی به عنوان دیگر بخش های جامعه ما این فرصت را به استفاده از پرتفوی سرمایه گذاری به تقاضا و گسترش بازار است.”

با توجه به تحقیقات مشترک توسط Pitchbook و تمام افزایش 87 درصد سرمایه گذاری دلار توسط مردان اداره می شود و تنها 14 درصد از سرمایه گذاری دلار سرمایه گذاری شد و در زن بنیانگذاران. این آمار باید budged تنها کمی بیش از 20 سال گذشته و گروه های مانند تمام افزایش و VentureForward امید به تغییر است.

“داده است و روشن است که آن را فقط خوب است اما هوشمند به ساخت متنوع سرمایه گذاری و مدیریت تیم می گوید:” PEWIN Co-مدیر عامل کیت میچل.

این #HerWorth چالش هزینه چیزی و حتی ممکن است بهبود سرمایه گذاری نتایج. شرکت مالی بین المللی انجام یک مطالعه از بیش از 800 اعتبارات و تعادل جنسیتی در سرمایه خصوصی تیم عملکرد بهتری نسبت به 70 درصد از شرکت های با مرد رهبران توسط 10-20٪. یک مطالعه توسط دور اول سرمایه نشان داد که شرکت های با بنیانگذار انجام شده 63 درصد بهتر از سرمایه گذاری های خود را با همه نر موسس تیم است.

سرمایه گذاران بزرگ و در سطح جهانی نیز با تمرکز بر تنوع مدیران صندوق. نهادی محدود همکار انجمن (ILPA) گرفته شده این مرحله از اضافه کردن تنوع به آن سعی و کوشش به دلیل دستورالعمل ها و به اشتراک گذاری آنچه در آن می بیند به عنوان بهترین شمول و تنوع شیوه های میان مدیران صندوق.

این #HerWorth کمپین اعلام شد امروز روز بین المللی زنان در طول #IWD2020 #EachforEqual کمپین و راه اندازی خواهد شد با جهانی سازمان های همکار در اوت.18, 2020, 100 سالگرد تصویب 19هفتم متمم که در نهایت تضمین زنان حق رای در ایالات متحده.

“از آن زمان زنان 144 سال از اعلامیه استقلال برای به دست آوردن حق رای” ادواردز گفت. “از آن زمان آنها را مناسب برای سرمایه گذاری است. از آن زمان به رای با کیف پول ما.”

در مورد PEWIN: PEWIN برجسته عضویت در سازمان برای ارشد زنان در سهام خصوصی از موقوفات, مبانی, برنامه های بازنشستگی, صندوق, سرمایه, خانواده, دفاتر سرمایه گذاری خریداری و نیم اشکوب شرکت مشاوران را انتخاب کنید و مشاوره شرکت. PEWIN فراهم می کند فرصت به شبکه و به اشتراک گذاشتن ایده ها و ایجاد ارتباط عمیق بین همسالان و با این نسخهها کار برای توانمندسازی زنان برای موفقیت در بالاترین سطح در سهام خصوصی میباشد.

منبع PEWIN

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de