زن در انتظار محاکمه در کشنده گلندیل اشتباه-راه تصادف بازداشت دوباره ققنوس در تصادف

یک زن که در حال حاضر رو به یک قتل درجه دوم اتهام دخالت خود را در یک کشنده اشتباه-راه سقوط در گلندیل در تابستان گذشته بازداشت شده است دوباره پس از یک DUI مربوط به تصادف در شهر فینیکس, سوابق نشان می دهد.

دلیله معشوقه سامسون Castillo, 22 دستگیر شد در ماه اوت گذشته پس از رانندگی در راه اشتباه توفنده به قتل Laiquan لیمو, 20 در حلقه 101 نزدیکی اتحادیه تپه رانندگی در ماه جولای. پس از سقوط او شد اختلال الکل. او به اتهام قتل درجه دوم و خطر افتادن و محاکمه او برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است.

پرونده های دادگاه نشان داد که حدود 6:30 p. m. Feb. 14 Castillo شد درگیر در یک برخورد در بین 17 عازم شمال خارج از سطح شیب دار در اتحادیه تپه درایو.

Castillo عقب به پایان رسید, یکی دیگر از وسیله نقلیه و توجه به زن راننده خودرو Castillo اقدام به فرار از صحنه با فشار دادن وسیله نقلیه خود را به تقاطع.

Arizona Department of Public Safety سربازان وارد و شناسایی قوی از بوی الکل که از Castillo خودرو و او مبهوت به عنوان او خارج شد این خودرو با توجه به اسناد دادگاه.

یک سپاهی خواسته Castillo اگر او شده بود و او پاسخ داد: “در نیومکزیکو” سوابق نشان می دهد.

مقدماتی نفس تست نشان داد او تا به حال یک سطح الکل خون از 0.214% سوابق نشان می دهد. محدودیت های قانونی در آریزونا 0.08%.

Castillo شد متهم با یک تعداد از DUI یک تعداد از بس بیش 0.08% و یک تعداد از تشدید حمله با یک سلاح کشنده یا خطرناک ابزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>