گرگ ها را دوست دارم که چگونه ملک Beasley بازی های برگزار شده است برای آنها تا کنون

پس از آمدن به مینه سوتا پس از یک ماه فوریه تجارت ملک Beasley شوخی که تیمبرولوز “آشفته” و با اتصال این هتل که در آن او به طور موقت به عمل مرکز.

بیسلی را صرف تمام وقت آزاد خود را به کار کردن در یک باشگاه ورزشی اگر با توجه به انتخاب بنابراین برای رفتن بیش از یک ماه بدون دسترسی به امکانات شده است یک بیت از یک تنظیم برای او.

“من تا به حال پدر و مادرم سعی کنید برای قفل کردن من را از ورزشگاه” Beasley گفت. “این است که وقت خود را در حال حاضر.”

Beasley, اولین بازیکن گرگ ها ساخته شده اند در دسترس از طریق تلفنی از NBA به تعویق افتاد این فصل در 11 مارس شده است با خود دختر و پسر در دنور در حالی که تیم نشده اند مجاز به برگزاری تمرینات و یا شیوه های میان coronavirus بیماری همه گیر.

مانند هم تیمی خود کارل-آنتونی شهرها که مادر ژاکلین درگذشت از COVID-19 هفته گذشته Beasley به تازگی به حال یک عضو خانواده مرگ از بیماری است. او مشخص نیست اما گفته نسبی در کنار مادر خود را از خانواده است.

“او شروع به خاموش با یک سرفه … سپس از او بدتر و فرستاده شده به بیمارستان” Beasley گفت. “آنها او را در حالت اغما و چیزهایی مانند آن و [او] فقط انجام آن را ندارد ،

“این دشوار است برای همه ما به عنوان یک خانواده اما دوست من گفت: بهترین کاری که ما می توانید انجام دهید این است که [سعی] جلوگیری از آن و برقراری ارتباط با هر یک از دیگر.”

که آسان تر از انجام گفت برای گرگ در میان همه گیر و حتی به عنوان آنها سعی کنید به ماندن در تماس با یکدیگر تقریبا. اما تنها تا آنجا که می تواند انجام شود.

“این بسیار دشوار است” رئیس جمهور Gersson Rosas گفت. “… ما واقعا سخت تلاش کرده ایم هر چیزی و همه چیز که ما می توانیم برای ارتباط با کارل و خانواده او و دیگر بازیکنان و سایر کارکنان که در حال رفتن را از طریق آن.

“اما آن را به همان. شما نمی توانید آغوش کسی شما نمی توانید صرف یک در یک زمان با آنها. شما نمی تواند کمک به آنها را از طریق این درد فیزیکی شخصی راه است.”

چه اتفاقی می افتد باقی مانده از این فصل — که آیا لیگ تصمیم می گیرد به آن بازی یا به تعویق انداختن آن — تاثیر در بیسلی و وضعیت قرارداد. او را محدود رایگان agent در پایان فصل با این حال که اتفاق می افتد و Rosas گفت: گرگ می خواهید Beasley که از این قطعات در چند تیم تجارت که درگیر رابرت Covington در برنامه های بلند مدت.

بیسلی بازی سازنده ترین بسکتبال حرفه ای خود را با گرگ, به طور متوسط 20.7 امتیاز در 14 بازی پس از اینکه معامله شد.

گرگ ها را از سمت راست برای مطابقت با هر گونه ارائه می دهد که Beasley راه و باید خود پرنده حقوق به معنی آنها می توانید بیش از حقوق و دستمزد کلاه به ثبت نام یک نکته قابل توجه که این کلاه ممکن است به خاطر از دست دادن درآمد حاصل از این بیماری همه گیر.

“در حال حاضر آن را دشوار برای تصمیم گیری برای هر چیزی” Beasley گفت. “ما حتی نمی دانیم که اگر ما در حال بازی یا نه, پس از آن فقط سخت به تصمیم می گیرید که. بهترین چیز در حال حاضر است بدون در نظر گرفتن, من به در شکل باقی بماند و آماده شود و اگر در این فصل شروع می شود در حال حاضر و یا اگر فصل است فصل آینده است. و سپس من به شما اجازه Gersson تصمیم بقیه که.”

بیسلی دست هایش را به عنوان او گفت که آخرین خط.

“ما طرفداران بزرگ از مالک” Rosas پس از آن گفت. “ما پرداخت می شود بسیار قوی حق بیمه به او را در اینجا در مینه سوتا است. اما ما هیجان زده هستیم. من فکر می کنم اندازه کوچک نمونه ما شاهد با او مینه سوتا تیمبرولوز خود را نشان داد بالقوه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im