گرگ’ کارل-آنتونی شهرهای کنار مچ دست آسیب

تیمبرولوز مرکز کارل-آنتونی شهرها بود و گرفتن عکس های قبل از تمرین چهارشنبه — اما او با استفاده از دست چپ خود را.

شهرهای قادر به عمل به دلیل مچ دست چپ آسیب است که او را نگه داشته و از گرگ ها ” بازی نهایی قبل از همه ستاره و او به انتظار به دست چند بازی به عنوان گرگ در ادامه فصل خود را آغاز و با روز جمعه matchup برابر بوستون.

مربی Ryan ساندرز نیست ارائه یک جدول زمانی برای شهرهای’ آسیب یا توصیف شدت آن است. وقتی پرسیده شد که اگر شهرها را از دست بیش از یک بازی به دلیل مصدومیت ساندرز گفت: “بله” اما ارائه نه چیزی بیشتر.

“او هنوز در حال بررسی همه چیز” ساندرز گفت. “او رفت و از طریق همه ستاره. ما به عقب بر گردیم در تماس با او را در اینجا.”

شهرها به نظر می رسد در هیچ شرایط برای تمرین هر زمان به زودی در این زمان کوتاه با خبرنگاران بازدید گرگ ها گرم است. او با پوشیدن یک بریس در مچ دست چپ و حتی استفاده از آن برای گرفتن پاس از دستیار قدرت و تهویه مربی Kurt یوسف.

این فقدان اطلاعات است الگوی برای گرگ در این فصل هنگامی که بحث در مورد صدمات. آنها شده اند مبهم در ارائه جزئیات حتی در موارد زمانی که بازیکنان از دست رفته هفته در یک زمان مانند زمانی که شهرها به حال زانوی چپ آسیب و بیماری که باعث شد او را به دست 15 بازی و یا وقتی که جیک روحانی رگ به رگ پا است که او را نگه داشته و خارج از نوامبر.

در ضمن گرگ reconvened برای اولین بار پس از این همه ستاره به عنوان آنها سعی کنید به ادغام هفت چهره های جدید به دست آورد و در معاملات فقط قبل از مهلت (اوان ترنر است که هنوز هم به دور از این تیم به عنوان او باقی مانده و خریداری نامزد).

شهرهای’ آسیب به معنی توسعه شیمی بین او و d’angelo راسل به تعویق خواهد افتاد حداقل در حالی که کمی. این دو بازی فقط در یک بازی با هم دست به تورنتو از گرگ ها به دست آورد راسل.

ساندرز گفت که او قرار بود برای اجرای چهار عمل مانند یک اردوگاه آموزشی که در آن او خواهد شد تعیین اهداف و انتظارات باقی مانده از این فصل است.

“که جوان ترین تیم در لیگ” ساندرز گفت: “ما در حال رفتن به باید مطمئن شوید که ما رشد می کنند و ما نمی گویند” هی ما می شود بهتر است که ما ، ما می شود بهتر است در فصل تابستان زمانی که شما می توانید تمرکز بر روی فقط توسعه است.’ ما نیاز به استفاده از تمام وقت در حال حاضر.”

ساندرز گفت: شهرهای’ آسیب را تغییر نمی دهد انواع پخش یا سیستم او نصب کنید.

“در راه آن را به ما اجازه می دهد به نصب بیشتر از نوع رایگان جریان بازی با نگهبانان با بال با جیمز [Johnson] دست زدن به توپ” ساندرز گفت. “اما ما می دانیم که ما در حال نازک در خط مقدم در حال حاضر. ما در حال رفتن به باید خلاق بلکه قربانی نیست آنچه ما باور داریم که بهترین چیز برای این تیم حرکت رو به جلو که بودن سیستم است.”

بیسلی احساس عشق

گرگ طرفداران به نظر می رسید به دست گرفته اند و میل به ملک Beasleyکه از دنور در , رابرت, Covington, چند نفره, چند تیم تجارت است. این کمک کرد که Beasley آمار هفت سه اشاره گر خود را در Wolves اولین پیروزی بیش از کلیپرز. بیسلی گفت: او قدردانی پاسخ.

“من بازی سخت و سخت کار می کنند و من فکر می کنم طرفداران می خواهم که در اینجا” Beasley گفت. “این چیزی است که شعار این است که در اینجا و این قلب من — من همیشه بازی سخت است. بنابراین با تشکر از شما طرفداران.”

فهرستی از حرکت

گرگ رسما اختصاص داده یعقوب Evans, عمری Spellman و Jarred واندربیلت به آیووا گرگ. سه آمد به گرگ ها قبل از مهلت تجارت ایوانز و Spellman از دولت طلایی, Vanderbilt از دنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im